Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Taka tam propozycja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Forneus
Inkub
Inkub
Forneus


Taka tam propozycja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Taka tam propozycja   Taka tam propozycja - Page 2 EmptySro Gru 18, 2013 5:59 pm

Fenrir Greyback napisał:

Ach i to nowe forum co robimy mam zamiar dokończyć w okresie świątecznym, mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą pomoc.
Co do reaktywacji SP to zastanowie się jeszcze nad wxv, pogadam z ludźmi.

Ale w końcu nowe forum, czy reaktywacja sp? Bo dwa to chyba za dużo xd

na moją pomoc możesz zawsze liczyć Gremlin xd
Powrót do góry Go down
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

Taka tam propozycja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Taka tam propozycja   Taka tam propozycja - Page 2 EmptySro Gru 18, 2013 6:05 pm

Przenoście, mi tam ryba. Niby mam tam Taczkę, ale całą resztę jakiś włochaty chuj mi pokasował razem z postami, więc nie ma po nich żadnego śladu eitherway.

Co do kończenia nowego forum w okresie świątecznym - jeśli będziemy to robić w dniach świątecznych to jestem dostępna. Od 27 mam party w domu, więc raczej wypadam z tego planu. Nie wiem w sumie. Mogę coś wcześniej porobić.

Forneus - nowe forum.
Powrót do góry Go down
Aksa
Alfa Mroku
Alfa Mroku
Aksa

Płeć : Female

Taka tam propozycja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Taka tam propozycja   Taka tam propozycja - Page 2 EmptySro Gru 18, 2013 6:05 pm

I moja pomoc [chociaż pewnie i nieprzydatna, bo ja zawsze coś schrzanię] też będzie dostępna ^^ W jakiekolwiek opcji. Tak tylko. Uświadamiam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Taka tam propozycja - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Taka tam propozycja   Taka tam propozycja - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Taka tam propozycja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Na początek :: Sprawy Forum-