Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Zmniejszenie/likwidacja Sfór

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 10:01 am

Dobrze, Ish. ^^
Co do partnerstw to trzeba przejrzeć, które z nich są już nieaktualne (fora umarły). I wyjść po więcej. Jak Fen się zgodzi mogę to zrobić w wolnej chwili.
Powrót do góry Go down
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
Ritsu

Płeć : Female

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 10:06 am

Co do bannerów, czyli ogólnie reklamy, to ja bym przeniósł ją w jakieś widoczne miejsce, nawet na sam dół strony. Tak jak jest teraz, czyli w temacie, to tego kompletnie nie widać, wiec jak tu pokazać partnerom, że wspieramy ich reklamę i tak dalej? Przecie zwykły zaglądający, nie mający konta gość nie będzie specjalnie grzebał po tematach, aby mieć pewność, że jego banner tam jest, ne?
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 10:25 am

Teraz ja! Teraz ja! *skacze jak małe dziecko*

W każdym razie nasunę Wam swoją myśl, może się spodoba a może nie.

Pożeracz zamienia psy w ludzi, tutaj się zgadzamy. Po prostu na psy zostanie rzucona klątwa i zostaną uwięzieni w ludzkim ciele, będą uczyć się żyć od nowa lecz.. nie będzie to łatwe zadanie bo tutaj pojawią się Templariusze. Kim oni są? Jest to działalność, która wywodzi się właśnie z owego Zakonu, a zajmują się oni tępieniem zła i obroną ludzi. Zaczną polować na psowate uwięzione w ciele ludzi bo będą myśleć, że są oni posłańcami szatana, w końcu rzadko spotyka się ludzi uzdolnionych magicznie, prawda? Byłaby to tajna organizacja kierowana przez Adminów i MG, która polowała by na psowate chcąc je zabić. No i tutaj psowate musieli by się zjednoczyć by bronić przed nimi, oczywiście Templariusze byliby zwykłymi ludźmi, którzy potrafią walczyć mieczem, toporem itp. A byłoby ich 8 - Arthur, Balin, Percival, Gwaine, Pelleas, Gareth, Bors i Kay - byli by utożsamiani z rycerzami Okrągłego Stołu.
Ich zadaniem byłoby wytępić psowate. Wraz ze śmiercią psowatego, wraca on do swojej dawnej formy psa i zostaje odsyłany do Bezdennego Pustkowia gdzie będzie miał wybór.. czy wrócić jako człowiek czy jako pies do krainy, oczywiście cena byłaby surowa za to np zabranie wspomnień, zmysłów itp. Ponadto każdy psowaty nie wiedząc o tym zachował by zmianę w człowieka i odwrotnie, stawało by się to pod wpływem silnych emocji czy.. jakiś innych czynników.

I myślę że.. moglibyśmy skłonić się do animowanych/rysunkowych avatarów ludzi, według mnie lepiej takie utożsamić z naszą postacią bo niektórzy mają skrzydła, jakieś udziwnienia a animowane jest o wiele łatwiej takie znaleźć, nieprawdaż?

A co do bannerów to nie chciałbym je wstawiać na stronę główną bo.. może się ona zacinać, nie każdy ma super net i strona może się wczytywać długo ale.. mogę zrobić tak że po prostu będzie lista partnerów rozwijana.. hm.. nie wiem jak to opisać. ;D
Powrót do góry Go down
Azrael
Samotnik
Samotnik
Azrael

Płeć : Male

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 11:17 am

Wiecie, co wam powiem? Mało jest teraz aktywnych zwierzęcych for. Zarejestrowałam się tutaj z powrotem, bo miałam nadzieję na pogranie swoją lisią postacią. Jeśli miałabym ochotę na granie człowiekiem, to poszłabym gdzieś indziej. Nowe zwierzęce fora trzymają się bardzo krótko, a to, jako jedno z nielicznych, jeszcze jakoś żyje. Naprawdę chcecie je teraz zamienić w kolejne, typowe pbf, jakich teraz pełno...?
A wypalenie się to średni argument, bo są co najmniej dwa zwierzęce fora, które istnieją dłużej, a trzymają się podobnie albo lepiej.
Powrót do góry Go down
http://www.krollewpbf.aaf.pl/
Orchidea
Alfa Lasu
Alfa Lasu
Orchidea

Płeć : Female

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 12:33 pm

Mam takie samo zdanie jak Az. Co do pomysłu Fenka: Jasne, jasne tylko ja dobrze wiem że takie eventy odstraszają ludzi. Bo raczej nikt - może parę osób - nie chce aby jego postać umarła, toteż stara się od owych ludzi oizolować. I wszystko stoi.
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 12:51 pm

Tylko, że postać wróciłaby praktycznie od razu do życia ; D
Powrót do góry Go down
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
Ritsu

Płeć : Female

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 12:52 pm

Przecież nikt wam nie napisał, że tak będzie, nie? kropka w kropkę i słowo w słowo. Dwie osoby podały dwa przykłady różnych rozwiązań, ale to jeszcze nie oznacza, że nie można pomyśleć nad zmianami, zastanowić się czy stworzyć jakiejś innej, wygodniejszej idei. Przecież nawet nikt jeszcze nie przyznał, że "taaak, na bank wprowadzamy i nie ma dyskusji!".
Powrót do góry Go down
Psyche
Alfa Demonów
Alfa Demonów
Psyche

Płeć : Female

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 1:41 pm

Jej, a napisałam to specjalnie dużymi literami. Chyba powinnam to jeszcze pokolorować :c mój błąd.
To będzie tylko EVENT, a czy się przyjmie to zobaczymy.

/ Szyszka
Powrót do góry Go down
Aksa
Alfa Mroku
Alfa Mroku
Aksa

Płeć : Female

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 3:18 pm

editeditedit:

SFORY

Jestem przeciw. Argumenty sa oczywiste. Nie wiem po co mialabym sie rozpisywac na osiem stron. Nie wyobrazam sobie SP bez tych wszystkich sfor, po prostu nie wyobrazam. Niby maja powstac nowe, ale wlasnie 7 sfor odroznia SP od innychy podobnych for. Aksa bez Mroku? Nie. I wladza. Dajmy na to ze sfory sie polacza, zle, dobra/e i neutralne. Ale jezeli w nieutralnych jest w kazdej Alfa to nagle niektore maja spasc na dol? Beda klotnie, albo ktos sie obrazi [tak mam na mysli siebie] i znow bedzie niepotrzebny spror. Wiec?

PRZECIW.

Nie czytalam wszystkich komentarzy, bo mam za malo czasu na pisanie i czytanie. Internet w hotelu nie jest przez 24h na dobe.
Nie wyobrazam sobie jakis ogromnych zmian. I w tym problem ;P


Ah... I ten event...
Jestem za, ale jezeli psy mialyby zostac ludzmi na zawsze to chyba  by mi sie to znudzilo, i odeszlabym bardzo szybko ;p ale chwilowa zamiana... brzmi fajnie.

EVENT, tak. Bylabym jak najbardziej za. Fajnie by bylo znalezc sie w ciele czlowieka. Jak najbardziej za. To tylko mialbybyc event, wiec... ogolnie prawie nic sie nie zmieni, po nim. Przynajmniej tak sadze.

I mialam cos dodac, ale zapomnialam co xd


Jednak sie rozpisalam.


Ostatnio zmieniony przez Aksa dnia Sro Sie 21, 2013 3:48 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
464
Demon
Demon
464

Płeć : Male

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 3:43 pm

Fenkowy event mi sie podoba. Juz czuje ta fabule, jak oszolomione psy dziela sie na obozy, usiluja rozpoznac poszczegolne osobniki (przeciez nie maja juz porzadnego wechu, a i wygladaja calkiem inaczej), staraja sie nie zginac przez drapiezniki i grubsza zwierzyne, ucza przgotowywac jedzenie, bron, odzienie itp., itd.
464 z odwroconym pentagramem na mordzie scigany przez chrzescijanskich fanatykow XD
Ale to wszystko jako event. Stado PSOW, nie zmiennoksztaltnych.
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 3:47 pm

Jak tak czytam to... to wszystko nie ma sensu. Wymiana zdań, którą wszyscy odbierają po kolei jako atak aż w końcu dochodzi do pomysłu zamiany w ludzi/ WTF? Ogarnijcie się albo zamknijcie to w cholerę. Zmiana w ludzi, to stado PSÓW, fajnie się pisze postaciami humanoidalny,mi ale to forum o psach jakbym chciał o ludziach to bym poszedł na takowe forum.
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 4:11 pm

To ma być tylko event, co zaszkodzi Wam spróbować? Przecież nie będzie to na stałe.
Powrót do góry Go down
Patch Cipriano
Duch Diabła
Duch Diabła
Patch Cipriano


Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 4:50 pm

Tenshi, a co nam szkodzi zrobić z tego forum coś nowego? Przecież jeśli nam się spodoba, można założyć nowe forum, nie trzeba koniecznie zmieniać tego, prawda?
Poza tym z góry widzę, że event z Templariuszami nie wypali, tak jak nie wypalił Event z Pożeraczem Światów, który tkwi bezużyteczny; z pierścieniami; bestiami; szczeniakami-planetami i w ogóle nie wypala tu większość misji, bo nie ma ludzi i nie są w ogóle na to chętni. Cóż. Taka prawda. Zajrzyjcie wstecz i zobaczcie co było po kolei z każdym eventem, który miał powstać, był sobie kilka dni i dupa.

Ja chętnie zmieniłabym swoje postacie w ludzi, bo mają znacznie większe pole do popisu, nie muszą tylko siedzieć, biegać, mówić, ale jako ludzie mogą przecież zrobić o wiele więcej, rozwinąć bardziej swoje charaktery. Już widzę Patcha jako człowieka, już widzę Destroy jako człowieka, już widzę Katarę jako człowieka, o jaaaa. Bardzo chciałabym to wypróbować!
Powrót do góry Go down
Bezsenność
Kanonada
Kanonada
Bezsenność

Płeć : Female

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 6:57 pm

Event? Okey, ale tylko dla chętnych, na jakiś czas i w całkowicie oddzielnej części forum, na przykład nowy dział forum.

Ale jak już ktoś to mówił... ludzkich for jest w chuj i jeszcze trochę. Trochę lepszych, trochę gorszych, głównie fora stworzone na wzór pewnego forum zaczynającego się na S. Więc gdybyśmy chcieli, przenieślibyśmy się tam wszyscy, masowo. SP jest czymś wyjątkowym. I zamiast zmieniać je na siłę, wolę pozwolić mu umrzeć.

Jeśli chcecie ludzi, zróbcie nowe forum, ale zostawcie SP z czystego sentymentu. Przenieście tam sfory, moce i wszystko, ale stado psów to stado psów właśnie.
Powrót do góry Go down
Hazuki
Popiół
Popiół
Hazuki

Płeć : Male

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptySro Sie 21, 2013 10:24 pm

Dzień dobry...
Na samym wstępie pragnę zaznaczyć, że nie zamierzam się wdawać w dyskusję - to tylko moje zdanie i nie musicie go brać pod uwagę, bo tutaj obecnie nie gram. Gdyby było inaczej, może toczyłabym zażartą walkę o swoje, ale w tym wypadku... cóż. Po prostu zostawię to tutaj.

Po pierwsze - nie chcę słyszeć o tym, że "forum się wypala". Cholera jasna! Jeśli nie chcecie, żeby tak było, to przynajmniej przestańcie myśleć, że tak jest. Nie podoba mi się nawet słowo "zastój". Przecież to wasza wina, tak?  W każdej chwili możecie zacząć temu przeciwdziałać. Jeżeli ktokolwiek jest tutaj jeszcze po to, żeby pisać, nie będzie potrzebował żadnych zachęt.

Po drugie - to stado psów. Psów, nie ludzi. Jak ktoś wcześniej ujął: chcesz grać ludźmi, to idź gdzie indziej. Po co tutaj siedzisz? Rozumiem, że niektórzy są zarejestrowani z sentymentu (jak ja), wyrośli już tak naprawdę z grania zwierzętami i chcieliby się przerzucić na ludzi, ale... skoro wróciliście, to czegoś wam brakowało. Osobiście wolałabym, żeby forum pozostało jak najbardziej podobne do tego, które zapamiętałam. Wspomnienia, mówi wam to coś? Nawet krótki event - nawet dla chętnych - zabiłby resztki klimatu, jakie tu pozostały.

Po trzecie - problem braku aktywnych użytkowników tkwi w czymś innym. Może w złej atmosferze. Zacznijcie starać się być milsi dla nowych. Reklamujcie forum. I przede wszystkim pokażcie, że warto na nim grać, że wy chcecie na nim grać, poprzez fabułę. Jeżeli z tej strony wszystko jest w porządku, to pora zastanowić się, czy niektóre zagadnienia nie są zbyt skomplikowane. Czy nie byłoby warto ujednolicić pewnych rzeczy. Sprawić, żeby wszystko było bardziej przejrzyste.

...i do widzenia.
Macie pozdrowienia od tego wiecznie niezadowolonego skurwiela, który wpycha nos w nie swoje sprawy. To jest - od Daimona Freya.
Powrót do góry Go down
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptyCzw Sie 22, 2013 1:29 pm

A miałam siedzieć cicho na temat tego co już raczej definitywnie odrzuciliśmy. I jak zwykle dupa, bo znalazł się ktoś kto sypnął PEREŁKĄ. C:
Aksa napisał:
Aksa bez Mroku? Nie. I wladza. Dajmy na to ze sfory sie polacza, zle, dobra/e i neutralne. Ale jezeli w nieutralnych jest w kazdej Alfa to nagle niektore maja spasc na dol? Beda klotnie, albo ktos sie obrazi [tak mam na mysli siebie] i znow bedzie niepotrzebny spror. Wiec?
SERIO? Takim wielkim problemem jest oddanie władzy przez jedną czy drugą stronę? Stołek władzy trzeba sobie do tyłka przykleić to nikt go nie zabierze. Uhahałam się przednio. xd
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptyCzw Sie 22, 2013 2:31 pm

To nie będzie problem bo w większości na władzy siedzą te same osoby tylko multikontami. Z resztą zrobiłoby się głosowanie od nowa i gitara. Ale właściwie to i tak nie ma znaczenia bo, gdyż jak widać łączenia nie ma.

EDIT:

P.S. Ten temat chyba nazywa się inaczej niż "wymyślanie ewentów, które i tak nie zostaną wprowadzone albo nie wypalą"
Powrót do góry Go down
Aksa
Alfa Mroku
Alfa Mroku
Aksa

Płeć : Female

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptyCzw Sie 22, 2013 4:25 pm

Tak Cerratko. Ciesze sie ze sie posmialas xd. Wlasciwie to zabrzmialo to... dennie, ale mniejsza. Ja oddalabym stolek bez skrupulow [zdecydowanie lvl Aksa], bo wlasiwie to mi lotto kto gdzie siedzi. Wazne zeby nie zamklneli forum xd. Ta.
Poczytajcie sobie moje wypowiedzi i sie posmiejcie, bo ja jak zawsze, dopiero po przespaniu sie mysle logicznie.

Perelke, oo... dx
Powrót do góry Go down
Ashira
Huragan
Huragan
Ashira

Płeć : Female

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptyCzw Sie 22, 2013 8:50 pm

Tenshi napisał:

EDIT:
P.S. Ten temat chyba nazywa się inaczej niż "wymyślanie ewentów, które i tak nie zostaną wprowadzone albo nie wypalą"
God why?
Tenshi piszemy tutaj by nie zakładać innych niepotrzebnych już tematów, które będą tylko zaśmiecać.
Skoro pomysł z łączeniem, czy likwidacją Sfor został wzniesiony to ludzie postanowili wymyślić coś nowego i piszą  tu, bo innego tematu nie ma, a nie odczuwają jak widać potrzeby zakładania.
Miałam coś tu jeszcze napisać...
A. Już wiem.
Chcemy podnieść forum, żeby znów tętniło w miarę możliwość życiem, ale niestety takimi słowami i zapałem jak "wymyślanie ewentów, które i tak nie zostaną wprowadzone albo nie wypalą" sądzę, że nie będziemy mieli takich możliwości.

Już mówię, że nikogo nie chciałam urazić, tylko powiedziałam to co myślę, bo lekko drażnią mnie takie komentarze. : )


A wracając.
Na co czekamy, nie możemy wprowadzić tego eventu? Niech coś się przynajmniej wydarzy. To nie jest w końcu trwała zmiana na forum a tylko tydzień, czy ile tam możliwe, że dobrej zabawy.
Powrót do góry Go down
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
Ishyria

Płeć : Female

Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 EmptyCzw Sie 22, 2013 9:30 pm

EKHEM EKHEM EKHEM! GOD SAVE THE QUEEN

Zatem: został uruchomiony nowy dział odnośnie eventów, o którego założenie Was NIE pytaliśmy. Stąd kochamy Was i możecie czuć noskami iż event wisi w powietrzu i niedługo ruszą zapisy i informacja odnośnie niego. Wszystko bedzie słodką tajemnicą by nie tłuc niepotrzebnie w klawiaturę i nic nie robić.

Temat zostaje zamknięty. Wszelkie sprawy proszę kierować do tematy "Sprawy Forum".


Dziękuję, życzę dobrej nocy ♥
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zmniejszenie/likwidacja Sfór   Zmniejszenie/likwidacja Sfór - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 

Zmniejszenie/likwidacja Sfór

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Opisy Sfor

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Kosz-