Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Powrót na wxv?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:35 pm

Cerrilasar napisał:
Tenshi napisał:
Jak ani jedni ani drudzy nie mogą dojść do porozumienia co do SP to może po prostu zamknijmy oba w pizdu i załóżmy nowe forum o tej samej tematyce. Nauczeni doświadczeniem nie popełnimy tych samych błędów technicznych + odcięcie się od "a na mojeforum było tak a tu tak" będzie bardzo dobre gdyż to właśnie patrzenie wstecz prowadzi to forum do przepaści. Było "na forum nie zachodzą zmiany" a jak już do nich dochodzi to mówią "to nie jest to sp co kiedyś, odchodzę". No ja pierdolę albo uznajemy, że to co było a nie jest nie liczy się w rejestr bo w ten sposób tylko się cofamy, ogarniamy się i staramy się być milsi dla siebie albo po prostu zamykamy to w cholerę zamiast niszczyć wspomnienia fajnego sp bo teraz to aż żal patrzeć.
^ THIS.

Nowe forum. Zamknijmy rozdział z historią SP nim totalnie zrujnujemy sobie opinię o tym czym ono było. Zepnijmy poślady i zróbmy razem coś nowego, pięknego. Napiszmy razem kolejną opowieść.
Razem.
< 3
Powrót do góry Go down
Nightcore
Ifryt
Ifryt
Nightcore

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:38 pm

Ehh, tylko wiecie, że teraz jakby my kopiujemy po ludziach co są na czo.pl? Bo oni też chcą zrobić nowe forum...
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:39 pm

kolejna opowiesc ktora predzej czy pozniej zamieni sie w SP ludzie beda sie starac by przypominalo SP. Wzorowac sie na nim. Historia lubi sie powtarzac.
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:40 pm

Ym... a czy ja mam napisane wróżbita na czole? niech tu przyjdą z pewnością będzie im się łatwiej tu zalogować i poprowadzić tu dyskusję niż nam zakładać nowe konta

Edit: To wszystko zależy od DA, a ten w takim przypadku nie powinien być jakoś nazbyt przywiązany do przeszłości.
Powrót do góry Go down
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:43 pm

Nightcore napisał:
Ehh, tylko wiecie, że teraz jakby my kopiujemy po ludziach co są na czo.pl? Bo oni też chcą zrobić nowe forum...
Z miesiąc temu na wxv podniosłam tę samą myśl co Tenshi, soł... I don't give a damn, jeśli ktoś będzie myślał, że cokolwiek 'kopiujemy'.
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:45 pm

Nawet nie wiedziałam, że na czo chcą zrobić nowe forum.
Powrót do góry Go down
Nightcore
Ifryt
Ifryt
Nightcore

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:45 pm

Cerrilasar napisał:
Nightcore napisał:
Ehh, tylko wiecie, że teraz jakby my kopiujemy po ludziach co są na czo.pl? Bo oni też chcą zrobić nowe forum...
Z miesiąc temu na wxv podniosłam tę samą myśl co Tenshi, soł... I don't give a damn, jeśli ktoś będzie myślał, że cokolwiek 'kopiujemy'.
Ok, to zmienia postać rzeczy xd


Fenrir Greyback napisał:
kolejna opowiesc ktora predzej czy pozniej zamieni sie w SP ludzie beda sie starac by przypominalo SP. Wzorowac sie na nim. Historia lubi sie powtarzac.
Jeżeli zrobimy coś, co w ogóle nie bedzie przypominać sp, to problemu nie będzie...
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:47 pm

Ja jestem za. ^ ^
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:48 pm

a czy jestesmy w stanie zrobic nowe psie forum nie przypominajace sp? mozna sprobowac.. ale nie wiadomo czy nam to wyjdzie.
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:48 pm

Możemy spróbować, przykładowo będą tylko trzy stada; Niebo, Ziemia, Piekło. Taka sugestia...
Powrót do góry Go down
Aksa
Alfa Mroku
Alfa Mroku
Aksa

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:49 pm

Właśnie. Coś nowego.
Bo ja już tej gadaniny o sp mam dosyć. Bo z tej i z owej strony zawsze się znajdzie problem. To jest męczące.

Nowe forum, będzie chyba najlepszym rozwiązaniem. Według mnie.
Powrót do góry Go down
Nightcore
Ifryt
Ifryt
Nightcore

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:50 pm

W gruncie każde forum jest do siebie podobne. Więc będzie trudno, ale możemy zrobić coś, aby aż tak bardzo nie przypominało sp.

Trzy? A może jak na razie damy jedno, potem najwyżej dojdzie do takiego rozłamu, bo para psów będzie chciała stworzyć własne stado?
Powrót do góry Go down
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:53 pm

To lepiej dać dwie+, żeby był wybór na początku.

Ważne kwestie:
- to ma być psie forum?
- magia tak, czy nie
- udziwnienia (nie stricte magiczne, ale z pewnością nie naturalne) tak czy nie
Powrót do góry Go down
Lacoste
Rosa
Rosa
Lacoste

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:54 pm

A ja powiem tak, róbcie co chcecie. Ja tylko mam przeczucie, że z wysokiej frekwencji będą nici.
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:55 pm

Ja bym pozostałą przy psim. Jeśli ma być magia, to... ograniczenie, powiedzmy będą trzy stada, ziemianie, anioły i demony, ziemianie bez magi, anioły i demony z.
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:56 pm

A moze poczekamy na zdanie innych? planowac mozemy na gg.
Powrót do góry Go down
Nightcore
Ifryt
Ifryt
Nightcore

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 7:57 pm

Przyszedł mi do głowy pomysł, aby to był psie forum z magią... na forum byłoby psy, które są aniołami, upadłymi aniołami czy też zwykłymi psami... xd
taki tam luźny pomysł.. nie bijcie xd


I w ten sposób zanim ruszymy z miejsca to miną 3 lata xd
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 8:01 pm

Ja bym poleciał albo w 4 stada od żywiołów. Tak standardowo. ziemia i niebo takie neutralne, woda i ogień zwalczające się.

Magia, ja ją lubię. Powinna być nawet drobna ale powinna.

Raczej psie.

Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 8:03 pm

ale i tak jak wiekszosc bedzie przeciw to nic nie wyjdzie.. przesylajcie mi pomysly na gg a ja zaloze stosowny temat z nimi gdy przyjdzie czas hmm?
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 8:05 pm

Powiedzmy sobie szczerze, że większość nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że forum znów zostało otwarte. Nie liczyłbym na to, że nagle wszyscy się wypowiedzą
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 8:07 pm

Okej, to wyślę Ci na GG moje pomysły.
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 8:08 pm

Sciagniemy ich tutaj. Ale na ten czas zaczekajmy, lepiej poczekac niz robic cos na szybkiego.. Ish, Cerratko zapraszam Was na gg bo rozumiem ze Admini sie nie zmienia. Bedziemy powoli obmyslac jaki serwer wybrac i jak ma to wygladac a potem w temacie wszystko to dam.
Powrót do góry Go down
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
Ishyria

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 8:30 pm

Hm hm.

Cerr już chyba na gg Ci odpowiedziałam: chodziło mi o to że z adminów praktycznie zostaliśmy tylko my (tzn ja, Ty i Fenek).


Wiecie że zrobienie nowego forum to będzie już całkiem oddzielna sprawa i tam nie będzie mogło być mowy że "a na sp było tak..." bo to w ogóle co innego?
Trzeba zamknąć za sobą pewien rozdział i tyle.
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 8:34 pm

Więc, chyba najlepszym wyjściem będzie zamknięcie tego rozdziału i stworzenie nowego.
Powrót do góry Go down
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
Ishyria

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 EmptyNie Lis 10, 2013 8:41 pm

Może skupmy się na pewnym pytaniu:

powrót na wxv czy coś zupełnie nowego, nowe forum?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Powrót na wxv?  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 

Powrót na wxv?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Na początek :: Sprawy Forum-