Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 What the fuck is wrong with you, people?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 10:24 am

Tam jak masz rozpiskę mocy to wszystko by poszło do tematu z mocami. A to pod spodem jakiś nowy temat do odbierania mocy. I nie wiem co jeszcze tam poprawić XD
Powrót do góry Go down
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
Ishyria

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 10:26 am

No to hm.. po prostu mów gdzie Ci co wstawić i leci D:

Okej już dodaję.
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 10:29 am

Ym ten temat... ym... Sprawy forum? A może po prostu w dział moce i magia. Nie mam pomysłu gdzie dać to
Powrót do góry Go down
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
Ishyria

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 10:35 am

Hm.. to zaraz przejrzę. I się zobaczy d:
Powrót do góry Go down
Mrs. Lovett
Widmo
Mrs. Lovett

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 11:25 am

Ja mam małe wyciągnięte z tyłka "ale". Postacie wpisane jakoby te co te moce posiadają, to tak na dobrą sprawę ich nie ma. Może warto by to zweryfikować?
Powrót do góry Go down
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
Ritsu

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 11:27 am

Oooo, właśnie! O tym miałam napomknąć! Geez, dzięki, że ktoś tutaj myśli podobnymi falami radiowymi : D
Powrót do góry Go down
Iram
Savio
Savio
Iram

Płeć : Male

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 11:37 am

Temat o porwaniach napisał:

Czas trwania porywania to kwadrans. Początek wyznacza zarzucenie pierwszych lin*. Każdy post świadczący o dorzucaniu lub zrywaniu lin po minięciu wyznaczonych na łapankę piętnastu minut jest automatycznie unieważniony. Na końcu liny są podliczane - jeżeli porywaczom się nie udało, ofiara może uciec, a jeśli szczęście im dopisało, zostanie zaciągnięta do lochów, w którym będzie zmuszona spędzić trzy dni. W razie jakichkolwiek problemów dotyczących porywań można zgłosić się do jednego z MG [ Shinjo, Cormercal, Taiga oraz Ettariel ] lub Administratorów, którzy na pewno rozwiążą kłopot. Tak, wiem, niewiele wam to powiedziało... ale, wbrew pozorom, porywania wcale nie są tu bardzo skomplikowane
Proszę spojrzeć na tą listę MG ^^
Powrót do góry Go down
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
Ritsu

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 11:45 am

Poprawione c:
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 4:42 pm

mamy tyle kolorowych ogłoszeń. A co powiecie na zrobienie tematu w ogłoszeniach, gdzie będzie można wszystko wpisać a na główną dać tylko odnośnik do niego? Oszczędzimy miejsce, oczy ludzi i będzie można zamieścić więcej informacji bez obawy, że forum się rozlezie.
Powrót do góry Go down
Patch Cipriano
Duch Diabła
Duch Diabła
Patch Cipriano


What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyNie Sie 11, 2013 6:39 pm

Podobno Gremen robi ogłoszenia, ale robi je i robi i robi i robi. Wiem, może ma inne zajęcia, ale to już się tak przedłuża. Można dać takie coś jak było: Archiwum Ogłoszeń. Stare ogłoszenia lądują tam, a te nowsze na stronę główną, czy coś.
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 8:10 am

Nie ja robię ogłoszenie ale dziewczyna z Czart'a, a musicie zwrócić uwagę na to, że ona także ma swoje życie i ponadto ma wiele innych zamówień. Musimy być cierpliwi..
'

I pisałem, że takie coś jak oddychanie pod wodą, animagia NIE ZOSTAŁO PRZENIESIONE. Life is brutal.
Powrót do góry Go down
Patch Cipriano
Duch Diabła
Duch Diabła
Patch Cipriano


What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 9:37 am

Tak często pisałeś na SB, że "pora wziąć się za układanie ogłoszeń" i tak dalej, że łatwo się pomylić.

A według mnie takie magie sforowe jak były powinny być przeniesione. W ten sposób każdy Ognisty mógł manipulować ogniem, a teraz... praktycznie w ogóle nie może. Każdy Wodny, Leśny, Śnieżny też miał swoją moc, a przecież nawet Alfy, które nie mają żadnych mocy rangowych nie mogą manipulować tym, czym mogli. To trochę... głupie. Ale takie jest moje skromne zdanie.
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 9:44 am

Ogólnie te moce nie miały żadnych ograniczeń. Manipulacja ogniem i co? Idzie taki szczeniak z SO i sprowadza deszcz ognia bo nie ma żadnych ograniczeń. Jeśli już by miało być to raczej coś takiego drobnego. Jak to oddychanie pod wodą w SO, widzenie w ciemności w SM czy brak bólu w SC.
Powrót do góry Go down
Destroy
Sukkub
Sukkub
Destroy

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 9:50 am

Ale jeśli gra się realnie, to przecież zawsze wprowadzało się ograniczenia. Wiadomo, że szczeniak nie mógł zrobić jakichś cudów, bo tego się uczyło na treningach, przygotowujących do dorosłości, tak było zawsze. Bynajmniej ja tak robiłam i wielokrotnie widziałam np. w Wodzie, jak Cerri uczyła szczenięta magii wody. Chyba mi się nic nie pokićkało.
Powrót do góry Go down
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
Ritsu

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 9:54 am

Jeśli tak bardzo was męczy, że nie było nigdzie zaznaczone w spisie tych mocy sfory, że szczenię nie może wykonać tego, tego i tego to co to za ból dupy, aby usiąść i po prostu to sprecyzować? Zajęłoby to trzy minuty, a każda ze stron byłaby zadowolona. Ponadto wydaje mi się, że bez tego Sfory niejako tracą, bo jednak takie rzeczy jak oddychanie pod wodą czy manipulacja śniegiem/ogniem etc. były od zawsze i dodawały jakiegoś smaczku.

Aczkolwiek nie powiem, żebym się przy tym upierała, bo ostatecznie można i bez tego grać. Jest to akurat kwestią większości w tym przypadku ~
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 9:55 am

W SW mieli tylko oddychanie pod wodą w mocy sforowej. Poza tym, jak zmusisz ludzi żeby grali realnie? Poza tym to jakby nie patrzeć jest niesprawiedliwe. Taki szczeniak z SO może ciskać fireballami a Alfa z SW co najwyżej sobie popływa pod wodą.
Powrót do góry Go down
Kruk
Cierniste Ostrze
Cierniste Ostrze
Kruk

Płeć : Male

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 10:04 am

Nie ma tego?

Aha, aha. Dobrze wiedzieć.
(mogliście walnąć jakieś ogłoszenie na ten temat, a nie ja sobie tego używam, a tego nawet nie ma, trololo.)

Moim skromnym zdaniem to właśnie powinno być. Tak jak wspominał Patch, to miało swój sens i jako chyba jedyne mówiło nam, z kim mamy do czynienia. Te moce charakteryzowały sforę.

Używałam sterowania zwierzętami na Wagabundzie i nie sądzę, abym przegięła, a przeto świetnie się bawiłam, mając jakąś mikrą władzę nad małym oddziałem szarańczy, czy robaków. To chyba nie przesada. A poza tym MG i Admini mogą zawsze nadzorować, czy ktoś nie przegina.
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 10:06 am

Kruk, a wiesz, że Mocą SD nie była władza nad zwierzętami tylko przemiana w nie?
Powrót do góry Go down
Destroy
Sukkub
Sukkub
Destroy

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 10:07 am

SW miało manipulację wodą z tego co pamiętam, nie sądzę aby umieli tylko oddychać pod wodą, skoro na przykład Demony miały chyba dwie czy trzy moce, nie pamiętam.
I zgadzam się z Krukiem, że powinno być jakieś ogłoszenie dotyczące tego, bo ja sama dowiedziałam się o tym zaledwie kilka dni temu i trochę ta wiadomość mną wstrząsnęła. Aż dziw, że tego nie ma.

Tenshi, a co za problem (jak napisała Pazur) wypisać w tym temacie ograniczenia co może robić poszczególny członek sfory i wymyślić przykładowo tryb treningu? x_x Ludzie. Jest tu wiele zdolnych osób, które na pewno umiałyby to zgrabnie i zrozumiale napisać.

EDIT: Tenshi, mocą SD BYŁA władza nad zwierzętami I przemiana w nie. Pozdro.
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 10:12 am

Więc spoko. Ale rozpisanie tego leży raczej w gestii sfory. I według mnie powinny być te moce rozdzielone bardziej równomiernie. A nie że jedni mają nie wiadomo co a inni tylko widzenie w ciemności.
Powrót do góry Go down
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
Ritsu

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 10:13 am

No to co to za problem, aby sfora to sobie rozpisała? Wystarczy odpowiednia sugestia w SK i zainteresowani ludzie ruszą, aby się tym zająć. Osobiście mogę potem zebrać wszystkie te wasze rozpiski i zobaczyć czy są w miarę sprawiedliwe dla każdej z siedmiu stron.
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 10:16 am

Więc mamy ustalone co zrobić?
Powrót do góry Go down
Azrael
Samotnik
Samotnik
Azrael

Płeć : Male

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 2:42 pm

Tak, łatwo jest mi nagle wbić po paru latach i się mądrzyć. Ale daję słowo, że przez cały ten czas pisałam zawzięcie na innym pbfie i myślę, że wiem, czego trzeba SP, bo tam również mamy podobne problemy.

Kruku, nie znam Cię, ale gdybym Cię kiedyś spotkała, to masz ode mnie colę.
FABUŁA, LUDZIE! Piszcie, po prostu piszcie! Duży event to dobry pomysł, ale nie każdemu będzie się chciało brać w nim udział. Myślę, że lepiej zrobić wcześniej jakąś imprezę. Nie wiem, jak to jest teraz, ale pamiętam, jak kiedyś SŚ zrobiło coś takiego, była muzyka, ciastka i inne mało realne sprawy, a ludzie pisali posty po dwa zdania. Ale PISALI. I bardzo dobrze się przy tym bawiłam, a chyba o to chodzi? Piszmy po prostu, zróbmy coś na luzie, jakieś nagłe akcje z MG, właśnie imprezy, misje. Cokolwiek.

Dobra, fabuła jest najważniejsza. A tak lecąc dalej:
1. Sfory. Fakt, za dużo ich. Ja bym zrobiła ankietę z zapytaniem o to, żeby po prostu sprawdzić, ile osób jest za pozostawieniem obecnego stanu rzeczy, ile by chciało połączyć sfory, a ile rozwalić te i utworzyć nowe. Wtedy byłoby najsprawiedliwiej, bo teraz to każdy pisze, że 'dobrze by było, ale się nie da, bo cośtam'. Ale jak to się nie da? Jeśli większość by tak chciała, to co tu ma się nie dać? Ja mam sentyment do SO, ale jeśli miałoby nagle zniknąć, to przecież bym nie płakała. Dajcie spokój, nie jesteśmy małymi dziećmi. Serio wolicie 7 martwych sfor niż 3-4 żywe?
2. Zgadzam się z Patchem co do mocy sfor.
3. Plebiscyty to też całkiem niezły pomysł na rozruszanie, ale za jakiś czas, kiedy już trochę ruszymy z fabułą, a ludzie powracają z wakacji.
4. Fajnie, że ogarniacie te moce specjalne i polowania, to dobrze wygląda z zewnątrz. Konkurs na logo też jest git.
Powrót do góry Go down
http://www.krollewpbf.aaf.pl/
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 3:47 pm

Sorka, że to piszę i ględzę po raz x ale poniedziałek, wtorek i piątek to nie jest co dwa dni.
Opis Wulkanicznych Ziem napisał:
Dni bez porywań tutaj są odmiennie niźli na innych terenach, występują one co drugi dzień [wtorek, piątek, poniedziałek].
Powrót do góry Go down
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
Ritsu

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 EmptyPon Sie 12, 2013 3:52 pm

Poprawiłam, potworze ; >
Powrót do góry Go down
Sponsored content




What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 

What the fuck is wrong with you, people?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Kosz-