Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 What the fuck is wrong with you, people?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Go??
Gość



What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:03 am

Hah, Night, Night. Racja. Te sentymenty to tkwienie w miejscu i tyle.

Cerra, scalenie też jest dobrym rozwiązaniem, kiedyś ja, albo siostra pisałyśmy o tym z kimś, kto odszedł z sp.
Powrót do góry Go down
Nightcore
Ifryt
Ifryt
Nightcore

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:06 am

Cerruś, jak dla mnie nic nie stracimy. Okej. Może jedynie wkład ludzi w dawne sfory, no ale na to nic się nie poradzi. A jak już się zrobi, to może forum ruszy do przodu i z fabułą i z samym udoskonaleniem sfor. Będzie więcej ludzi z (na pewno) bardzo dobrymi pomysłami. Bo teraz w sforze są dwie osoby na krzyż, jedna się udziela, druga nie i tak na prawdę z niczym nie jesteśmy w stanie ruszyć dalej.

Co do scalania.. widzicie jaka jest reakcja ludzi na to. "Ja nie oddam tej sfory blabla". Dlatego lepiej byłoby pozbyć się wszystkich a zrobić tylko trzy nowe.
Powrót do góry Go down
Paige
Pnącze
Pnącze
Paige

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:10 am

Dobra, zbiorę siły i się wypowiem, hah święto jakieś.
Po pieerwsze - niezbyt mi pasi łączenie sfor. Nie przez sentyment, bo takiego nie żywię do żadnego ze stada. Jednak nad każdym z nich napracował się szereg osób i trochę szkoda teraz wyrzucać ich prace do kosza. Doszłam do wniosku, że może i taka operacja wpłynęłaby na korzyść niektórych sfor. Ale tak w ogóle... co wyście się uparli na te 4 sfory? Może wystarczy połączyć te ledwo dychające?  
Po za tym ( nie wiem jak inne sfory, ale wydaje mi się, że jest ich kilka, a przynajmniej Las) wybrały już te 4 czy tam 5 wynagrodzeń oraz stworzyły ograniczenia co do mocy sforowej. I co? Teraz nagle mamy to tak niszczyć, znowu zmieniać? No nie wiem, nie wiem.

Po druugie - kasowanie wszystkich sfor byłoby największym błędem. To już łatwiej połączyć grupy (co dałoby się zrobić fajnie fabularnie, jak już powiedziała Cerr) niż na nowo wszystko robić. Bezsens.

Po trzeecie - a co powiecie na odrzucenie etykietek dobrych, neutralnych, złych grup? Po co tak szufladkować? Okey, niech tam jedna sfora ma jakieś, jakby to ująć... predyspozycje do niszczenia, mordu itp. ale bez przesady. Bez takiego "schematu" stada staną się ciekawsze, a i postaci przy okazji będą mogły się lepiej rozwijać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:10 am

SL upadło. Tam nie ma władzy. Gadka typu ,,ktoś się znajdzie'', ,,po wakacjach odżyje'' jest bezsensowna, bo tak naprawdę, nie wiesz czy po tych wakacjach sfora odżyje. To przyszłość, a nią średnio idzie sterować. Za dużo sfor, za mało użytkowników. Nie idzie się skupić na trzech, czterech stadach? Nie, bo trzeba się rozdrabniać na siedem i mieć po pięć postaci by ,,ktoś'' się łaskawie udzielił i pokazywał, że sfora ,,żyje''.

Jestem jak najbardziej za zmianami, takimi jak napisała Cerra, lub Night.
Powrót do góry Go down
Nightcore
Ifryt
Ifryt
Nightcore

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:15 am

Paige, po pierwsze; czasem coś trzeba zniszczyć, aby odbudować to w lepszej postaci.
Po drugie; pisałam, że ludzie raczej zbyt chętni do łączenia nie są i jak dla mnie to nie wypali.
Po trzecie; czyli, że wszystkie stada jakby takie neutralne? No nie wiem, nie wiem. W sumie pomysł niezły, ale… czy ona wypali? Jak będą np. 4 takie sfory to zrobi się to nudne i jedynie na nic nieświadczący opis i nazwę stada ludzie będą się łapać.
Powrót do góry Go down
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:16 am

Chyba wszyscy dokonali już wyboru co zatrzymują i też był z tym problem, bo nie chcieliśmy porzucać starych wynagrodzeń. Mimo to dało się. Wiele projektó przeszło przez to forum na przełomie lat. Czas na kolejny.
Pamięta ktoś jeszcze Stado Nocnej Sfory? Sforę Piekła? One zniknęły, a owo zniknięcie okazało się dla forum dobre. Odświeżyło i pozwoliło utrzymać w sforach racjonalną liczbę użytkowników. Oczywiście, że było to trudne.
Ale konieczne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:16 am

Nightcore napisał:
Po trzecie; czyli, że wszystkie stada jakby takie neutralne? No nie wiem, nie wiem. W sumie pomysł niezły, ale… czy ona wypali? Jak będą np. 4 takie sfory to zrobi się to nudne i jedynie na nic nieświadczący opis i nazwę stada ludzie będą się łapać.
Ano. Więc chyba lepiej uwidocznić plakietki, niż iść w neutral. Jak dla mnie, już wszystko się zlewa. W dobrym stadzie jest zły i na odwrót.
Powrót do góry Go down
Azrael
Samotnik
Samotnik
Azrael

Płeć : Male

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:25 am

Cytat :
Taka zmiana wynika z ciężkich czasów na forum. Jeśli kiedykolwiek odzyskamy choć część dawnej świetności to wszystko mogłoby powrôcić do stanu obecnego.
Szczerze? Wątpliwe. Wszystkie zwierzęce pbfy mają się teraz gorzej niż parę lat temu, teraz jest moda na ludzkie, a i te trzymają się nieco słabiej niż wcześniej. Naprawdę wątpię, żeby nagle przybyło userów na 7 sfor.

Cytat :
Może jedynie wkład ludzi w dawne sfory, no ale na to nic się nie poradzi.
Cytat :
Jednak nad każdym z nich napracował się szereg osób i trochę szkoda teraz wyrzucać ich prace do kosza.
To ja się wypowiem jako osoba, która uważa, że kiedyś choć troszkę wniosła do SO czy SW: przy obecnym stanie rzeczy, kiedy nie ma osób, które mogłyby z tego korzystać, to i tak jest bezużyteczne! Wolałabym teraz włączyć się w tworzenie czegoś nowego niż siedzieć i patrzeć, jak moja dawna praca leży odłogiem.

Miło byłoby się dogadać na tyle, żeby nie musieć kasować sfor, tylko zmniejszyć ich ilość np. do pięciu (np. tak jak ktoś proponował: Las z Wodą, Mrok z Cierniem). Zawsze jakiś krok do przodu, a nie na tyle brutalny, żeby zaraz wszyscy mieli pretensje, bo przecież zostałaby większość dawnego SP.
Ale jeśli jednak miałyby się pojawić przez to kłótnie, to już lepiej faktycznie usunąć wszystkie i założyć 3-4 nowe. Zawsze lepsze to niż 7 pustych.


Aha, ja też nie lubię podziałów na sfory 'dobre' i 'złe'. Nie lepiej, żeby każda miała swoje cechy, cele, jakieś motta życiowe (jedna żyje chwilą i wszędzie jej pełno, druga jest bardziej wycofana, trzecia to dziwacy...), zamiast takich sztywnych podziałów?
Powrót do góry Go down
http://www.krollewpbf.aaf.pl/
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:28 am

Szczerze mówiąc nie wiem jak jest na innych forach, bo znaleźć mnie można teraz tylko na jednym pbf'ie, notabene ludzkim i kwitnącym. Tak czy tak można jakąś nadzieje miec.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:31 am

Azrael napisał:

To ja się wypowiem jako osoba, która uważa, że kiedyś choć troszkę wniosła do SO czy SW: przy obecnym stanie rzeczy, kiedy nie ma osób, które mogłyby z tego korzystać, to i tak jest bezużyteczne! Wolałabym teraz włączyć się w tworzenie czegoś nowego niż siedzieć i patrzeć, jak moja dawna praca leży odłogiem.
Tak. Co racja to racja. Bo raczej nie ma nic miłego w patrzeniu się jak to w czym się pomagało teraz leży.


Azrael napisał:
Miło byłoby się dogadać na tyle, żeby nie musieć kasować sfor, tylko zmniejszyć ich ilość np. do pięciu (np. tak jak ktoś proponował: Las z Wodą, Mrok z Cierniem). Zawsze jakiś krok do przodu, a nie na tyle brutalny, żeby zaraz wszyscy mieli pretensje, bo przecież zostałaby większość dawnego SP.
Ale jeśli jednak miałyby się pojawić przez to kłótnie, to już lepiej faktycznie usunąć wszystkie i założyć 3-4 nowe. Zawsze lepsze to niż 7 pustych.
Mhm. Juup. Zgadzam się z tym. A kłótnie to będą na pewno. *taak, realistką jestem*
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:33 am

*idzie im wpierdolić - podejście drugie*

Serio.. zastanówcie się nad tym co piszecie i.. lepiej tego nie piszcie. I to przez takie coś właśnie odechciewa mi się grać na forum, musiałem przez Was wyłączyć grę bo Pazurowa żaliła mi się na gg, żeby coś z tym zrobić nie wytrzymała napięcia i sobie poszła.. serio ludzie, SP to bagno a Wy chcecie je zmienić na siłę. Mam sentyment do tego forum, do każdej Sfory i nie widzę sensu w łączeniu Sfor. Nie oddam mojego Ciernia za cholerę, zaprę się rękami i nogami ale ni chuja nie oddam go. Sądzę, że tak samo Aksa nie odda Mroku, Beza nie będzie chciał oddać Ognia nie widzicie ile dla nich te Sfory znaczą?

Taak.. podzielmy Sfory na dobrą, złą i neutralną nasuwa się jedno określenie what the fuck? Wtedy żadna z moich postaci nie byłaby w Sforze bo nie da się ich podzielić na złą, dobrą czy neutralną. Serio ludzie ale chcecie robić coś na siłę co nie wyjdzie. No i co, że w Sforach nie ma ludzi? Czy to pierwszy raz jest tak, że forum przeżywa kryzys? Widocznie nie jesteście tutaj dostatecznie długo by o tym wiedzieć. Po prostu zbierzcie się w sobie i róbcie coś zamiast pierdolić tutaj bez sensu o dupie marynie...

Lepiej się zastanówcie, kłótni nie chcę tutaj widzieć bo jak mówiłem zacznę karać i kij mnie obchodzi czy słusznie czy nie.
Powrót do góry Go down
Orchidea
Alfa Lasu
Alfa Lasu
Orchidea

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:38 am

Fenrir Greyback napisał:
O nie, nie nie.. dopóki ja jestem tutaj GA to pod żadnym pozorem nie zgadzam się na zmniejszenie liczby Sfor, mam do nich wielki sentyment tak jak stwierdziła Beza, będzie trudno się rozstać z nimi. Jestem przeciw, nie oddam mojego Ciernia pod żadnym pozorem nikomu, nie dam go zniszczyć.
<3

Ja również jestem przeciw i to całym sercem.
A) Robienie nowych sfor to głupota. Więcej osób odejdzie, niż przyjdzie.
B) Łączenie ich też nie będzie dobre. Ludzie będą się żarli co z czym i etc.
Te sfory mają swoją historię i wielu ludzi, którzy włożyli w nei serce, a w tak po prostu chcecie je rozwalić? Część osób być może odejdzie, a nowe niekoniecznie przyjdą. Takie jest moje zdanie. Ostatnio daliście sobie spokój z tym tematem, a teraz znowu nawrót? Wyjdzie bezsensowny spór bo część jest za, a część przeciw.

A skąd wiesz czy nei przyjdą? Część ludzi jest na wakacjach, część wróci. Pozatem można to rozreklamować tak aby przybyło więcej ludzi także do tych mniej zaludnionych sfor, a nie jechanie na multikontach.


Popieram Fenira w 100%. Ludzie widząc taki bajzel zniechęceni stąd odchodzą. A JA NIE ODDAM SL I BĘDĘ GO BRONIĆ RĘKAMI, NOGAMI I ŁAPAMI. I w każdej sforze znajdzie się ktoś taki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:41 am

Ojej! Musiałeś wyłączyć grę? Jacy my źli... To grasz w coś, a cierniem się nie zajmiesz?
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:42 am

Zepar bo w przeciwieństwie do Ciebie mam życie poza SP.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:43 am

Gra w grę? Fajne życie.
Powrót do góry Go down
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:47 am

Napięcia międzykomórkowego chyba...

To idiotyczne, twierdzić że dla niektórych coś znaczą, a dla niektórych nie. Większość z nas ma jakieś lepsze lub gorsze wspomnienia z danymi sforami. Czasami wspomnienia epickie. Ja też kocham Cierń - to moja 1 sfora i 1 alfa. Kocham Demony, bo stworzyłam dzięki nim najbardziej psychotyczny charakter, kocham Wodę bo będąc w niej i opiekując się jej zwłokami wiele się nauczyłam. Ale przeszłość to przeszłosć.

Jeśli nie łączenie Sfor to co, Fen? Będziemy siedzieć i patrzeć jak każdego dnia loguje się coraz mniej osób. Aż zostaniesz sam z Paz? Nie warto ciągnąć forum do grobu przez widma przeszłości.

Na razie nikt się nie kłóci, więc nie ma co karać. Piszemy tylko co myślimy.
Powrót do góry Go down
Azrael
Samotnik
Samotnik
Azrael

Płeć : Male

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:47 am

*wyczuwa offtop*

Ej, w taki sposób do niczego nie dojdziemy. Zachowujmy się jak dorośli, a nie rozkapryszone dzieciaki, co? Najlepiej byłoby zrobić ankietę i tyle - zobaczymy, jak to się przedstawia, ile osób jest za czym, a potem będziemy myśleć, co z tym zrobić.
Powrót do góry Go down
http://www.krollewpbf.aaf.pl/
Orchidea
Alfa Lasu
Alfa Lasu
Orchidea

Płeć : Female

What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:51 am

Przeszłość to przeszłość, ale wpływa na przyszłość. Patrzeć jak coraz mniej osób się loguje? A myślisz, że jak rozbijesz sfory to wszystko będzie wspaniala i nikt nie odejdzie? A skąd wiesz czy ktoś przyjdzie? Może Fen i Paz podobnie jak ja twierdzą, że to rozwali forum tak jak Ty twierdzisz, że jeśli nie złączymy for to SP padnie? Jeśli zrobicie 3-4 sfory i do tego część starszych użytkowników odpadnie to już nie będzie nawe to samo forum.

Ankietę wypadałoby zrobić nieco później bo część osób serio jest na wakacjach. Aksa chociażby wczoraj poleciała na Wyspy Kanaryjskie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 10:55 am

Feniu ból dupy dostał bo SC może zniknąć, ojj... kur*a, człowieku. Opanuj się. Od tego czy Cierń będzie zależy Twoje życie? Bo chyba raczej nie. TO TYLKO FORUM a Wy robicie ze zmniejszenia ilości sfor aferę taką, jakby zaraz pół miasta miało wysadzić. -,- Ktoś tu chyba zapomina do czego służą fora. My mamy się tutaj dobrze bawić a nie dostawać ból dupy bo sfora ma zniknąć, a taki Fenek nie chce oddać jej z niewiadomych przyczyn. Sentyment wkład, okej. ALE CZASEM COŚ MUSI USTĄPIĆ MIEJSCA CZEMUŚ INNEMU. Serio chcecie patrzeć jak sfory umierają i przy okazji całe forum też, bo ludzie nie chcą się "poświęcić"? Zresztą. Co to za poświęcenie... oddanie sfory którą się kochało. też mi coś. Żona? Mąż? Nie? To o co całe halo? No chyba tylko o byle gówno.
Dobra, róbta co chceta. Ja się już nie mieszam. nie chcecie zmian, to nie. Wasza sprawa. Ale potem nie jojczcie, że logują się aż trzy osoby, albo, że na forum wieje totalną nudą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 11:00 am

Ewka, dojrzałe podejście. To Ty się nadajesz na ,,G.A''. ; )
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 11:03 am

Kurwa Zepar nie offtopuj albo coś wnosisz do rozmowy albo wcale nie pisz.

A pomyśleliście o tym jak się by poczuli inni użytkownicy gdyby ich Sfory nagle znikły? Cały trud, wszystko co tutaj zbudowaliśmy pójdzie się je*ać? Serio? Wiecie co.. zrobię te durną ankietę, niech ludzie się wypowiedzą a temat zostaje zamknięty bo serio kłócić się tylko potraficie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2013 11:05 am

Wyrażam swoje zdanie. Kłócić się nie potrafimy, ale za to wnerwić Cię potrafimy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: What the fuck is wrong with you, people?    What the fuck is wrong with you, people?  - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 

What the fuck is wrong with you, people?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Kosz-