Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Nowe forum nowe życie..

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 7:33 am

I jeszcze by trzeba było zaznaczyć na nowym forum, może w jakichś zezwoleniach, czy posiada już wilka, czy zmarnował szansę, czy też jeszcze go nie posiada [wilka, lisa itd. jeden inny psowaty].
Powrót do góry Go down
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
Ishyria

Płeć : Female

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 7:37 am

Jeśli przyjmie się to z ograniczeniem to najłatwiej będzie zrobić system do tego i kontrolować zapisy, musiałoby to leżeć albo w gestii Alf by podawały do spisu Administracji lub samej Administracji.
Inaczej będzie bajzel.

A, okej.
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 11:07 am

Cóż, lista musi być.
Powrót do góry Go down
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
Ritsu

Płeć : Female

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 4:30 pm

Myślę, że jakiś powszechny spis ludności będzie przez pewien czas dostępny na ogóle forum, aby zarejestrowani użytkownicy zgłaszali czy są wilkiem lub lisem i się wpiszę w odpowiednie kategorię. Podejrzewam, że nie dłużej niż tydzień czy dwa nie będzie to funkcjonować, bo potem albo alfy albo użytkownicy sami z siebie będą raczyć adminów na PW czy jakoś inaczej, choć sam w sobie temat ze spisem będzie pewnie w jakimś widocznym miejscu, coby był doń w miarę dobry dostęp ~
Powrót do góry Go down
Jessica
Rosa
Rosa
Jessica

Płeć : Female

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 4:36 pm

W kwestii nazwy to ruszę za resztą i głosuję na etherial-lands.

Koncepcja Ram na temat rozmnażania się gatunków pasuje mi.

Piekło, Ziemia, Niebo. Bardziej mi pasuje. Taki równy podział.


Powrót do góry Go down
Aksa
Alfa Mroku
Alfa Mroku
Aksa

Płeć : Female

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 5:29 pm

Co do sfór / grup... Dobrze by było (jak już z resztą wspomniałam), żeby było to takie... lekko mieszane. Nie twardo na zasadach, że tutaj dobro, i poszedł won z kimś mniej dobrym, czy neutralnym. Czy Niebo, Piekło, Ziemia, czy ten drugi podział... Wszystko mi jedno. Byle było dość jasno objaśnione, informacje o danej grupie oraz kto gdzie mógłby iść, ze względu na charakter itd.

Nazwa etheria-lands jak najbardziej.

Z tą kopulacją... Tak jak to było kilka / naście postów wcześniej wyjaśnione, wydaje mi się że będzie odpowiednie. Mieszaniny. Mieszaniny everywhere.
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 5:40 pm

No na pewno zrobimy mieszane, przecież jakby nie patrząc to na SP także się Sfory wymieszaly. Nie każdy do danej Sfory pasuje a jednak w niej jest, więc o to nie musicie się martwić.

Co do Sfor to mi się bardziej podoba ten podział na Światło, Mrok bo dla mnie Niebo, Piekło i Ziemia to oklepane nazwy i bardzo często spotykane na forach..
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 5:42 pm

Kiedy ruszamy forum? kiedy je zakładamy?
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 5:43 pm

Najpierw musimy wszystko ustalić, spokojnie niedługo ruszy. Nadal problem ze Sforami jest bo głosy są podzielone..
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 5:50 pm

Mrok i Światło.
Piekło, Niebo, Ziemia.

To jedyne propozycje tak?
Powrót do góry Go down
Forneus
Inkub
Inkub
Forneus


Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 6:09 pm

Dużo może nie powiem, bo nie będę powielać, ale jeśli chodzi o pomysł na sfory to stanowczo ten pierwszy pomysł... piekło, niebo, ziemi jest takie nudne i oklepane jak to Gremlin napisał.
Powrót do góry Go down
Jessica
Rosa
Rosa
Jessica

Płeć : Female

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 6:16 pm

Mają być trzy sfory, a w pierwszej propozycji są tylko dwa wyjścia - Światło i Mrok. Gdzie trzecia nazwa?
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 6:18 pm

Wedle Mnie do światła i mroku, nie powinno się nic dodawać. To jest dobre same w sobie.
Powrót do góry Go down
Aksa
Alfa Mroku
Alfa Mroku
Aksa

Płeć : Female

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 6:31 pm

Ja również jestem bardziej za Światłem i Mrokiem.
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 6:55 pm

Tam miala byc trzecia taka od nich odstajaca ale jako takiej nazwy nie ma. Cerrka cos pisala o słoncu w zenicie. Bedzie trzeba dla tej Sfory jakas nazwe wymyslic.
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 7:15 pm

Mi w sumie już te nazwy stad są obojętnie, byleby forum ruszyło jak najszybciej.

W sumie może być jakaś trzecia sfora do: Światła i Ciemności, jednak niekoniecznie.
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 7:18 pm

Światłość kontra ciemność, po której stronie staniesz? Jak dla mnie to brzmi dobrze, i nie potrzebna by była trzecia sfora. Dwa zwaśnione światy, wrogowie. Dla tych należy dzień, dla tych noc, nie dodawałabym trzeciej sfory, bo co by tam pasowało? Coś pośredniego?
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 7:23 pm

Czy kolorystyka forum będzie czarna? a może inna? to też musi zostać ustalone.

Trzeba się jakoś streścić, by obmyślanie planu nie trwało nam miesiąc.
Powrót do góry Go down
Patch Cipriano
Duch Diabła
Duch Diabła
Patch Cipriano


Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 7:31 pm

Jednak trzecia sfora jeszcze bardziej by pasowała do tego wszystkiego. O ile się nie mylę to te dwie miały toczyć jakieś spory (może jednak się mylę? jeśli tak - wyprowadźcie mnie z błędu), a miała też istnieć jakaś dodatkowa trzecia, i to by było najbardziej odpowiednie, taka rozwinięta fabuła. Dwie to zdecydowanie za mało, ale również jestem za Światłem i Ciemnością.
Powrót do góry Go down
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
Ishyria

Płeć : Female

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 7:57 pm

Skoro mamy Światłość i Ciemność, a zgadzacie się na trzecią to ja bym proponowała sforę Cieni. W końcu przemykają one w obu tych sforach i mogłyby chcieć być niezależne od tych dwóch i coś robić.

Kolorystyka serio najważniejsza nie jest, serwer wiadomo jaki, w ogóle niby już jest, ale potrzebna decyzja o sforach i można przejść do tworzenia


Ostatnio zmieniony przez Ishyria dnia Sro Lis 13, 2013 8:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 8:01 pm

Pomysł Ish Mi się bardzo podoba, pasuje, współgra z resztą. Idealnie.
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 8:03 pm

Ish, to jest świetne. Idealnie współgra z pozostałymi sforami.
Powrót do góry Go down
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
Ishyria

Płeć : Female

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 8:27 pm

Zatem zdecydujcie się i ja sobie zacznę już pisać wstępne możliwe opisy.
Powrót do góry Go down
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 9:19 pm



Moje propozycje nazw stad były takie:
Sfora Świtu
Sfora Zmierzchu

Proszę proszę proszę. Cykl dobowy. <3

A Cienie od Ishu są gut.
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 EmptySro Lis 13, 2013 9:35 pm

Cerrilasar napisał:
Moje propozycje nazw stad były takie:
Sfora Świtu
Sfora Zmierzchu
Masz na myśli Światło i Ciemność?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe forum nowe życie..   Nowe forum nowe życie.. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Nowe forum nowe życie..

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Życie po Śmierci
» Sprawy Forum
» Administracja nowego forum
» Regulamin forum StadoPsów
» Porywania - największa atrakcja forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Na początek :: Sprawy Forum-