Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Powrót na wxv?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 2:54 pm

No niby plagiat, ale jak się to drastycznie zakończy, to oni na pewno nie wrócą na wxv... trzeba subtelnie jakoś.
Powrót do góry Go down
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 2:54 pm

I przyszła oto kolej na Ceratę, która po pierwsze (ah, drobnostka!) ma kaca, więc może troszkę bredzić. Proszę brać na to poprawkę.

Lubię serwer forumpl. Jest zajebisty. ZA JE BI STY. Nie bójmy się tego słowa, rodacy. Ma multum opcji, obsługuje wszystkie moje html'owe zachcianki, jest cukierkowo prosty w obsłudze i jest piękny jak jelenie na rykowisku o mglistym poranku.
Miałam masę zabawy z ustawianiem wszystkich pól w wydajnej kolejności i konsultacjami na shoucie. Obryzgałam cyfrową śliną wszystkie te temacici, srateciki, tabelki i inne dzikie węże jakie zrobiłam dla Wody z pomocą tych cudownych zabaweczek w postaci kodów.
Kocham ten serwer.

Jedyne czego tu nie ma to ludzie. Czy gra się tu inaczej - nie wiem. Czy męczą Was przenosiny - nie wiem. Mnóstwa rzeczy nie wiem, ja tego nie odczuwam. Choć może znamiennym jest fakt, że moją główną postacią nie napisałam tu ani jednego fabularnego posta...

Upaść niżej się nie da. Forum było zamknięte za obopólną zgodą (powiedzmy, zgoda w każdym razie była). Kopnięta zostałam dopiero przed chwilą, że jest otwarte znów i coś się dzieje. Fun.


Ishyria napisał:
Administrację to i tak trzeba dobrać bo eee... mocno się posypała.
Będę płakać po nocach, że nie mogę tu wejść do działu administracji! i obiecuję, że będę niegrzeczna i nie będę jeść brukselki.

A tak serio - kto 'został', bo nie jestem w temacie (CERR TAK BARDZO POINFORMOWANA)?
Powrót do góry Go down
Invaincu
Dym
Dym
Invaincu

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 3:07 pm

Te wszystkie przenosiny to jakaś chujnia, za przeproszeniem. Z każdym kolejnym coraz mniej mi się chciało grać. Tutaj też ani jednego posta na fabule nie napisałam. Każde przeniesienie to mniej chęci, mniej starego klimatu. Jeśli miałabym wybierać - najchętniej wróciłabym na MF, ale to chyba nie jest możliwe, nie? Sama nie wiem, nie gram już na forach, więc nie wiem jak to z tymi serwerami. Ale ta MF-owska wersja SP nadal stoi, można spokojnie wejść, więc w sumie nie wiem w czym problem.
Jeśli chodzi o sprawy panelu - nie wypowiem się, bo jak już mówiłam, nie gram na forach, a ani z tym na wxv, ani z tym na forumpl nie miałam styczności.
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 3:28 pm

Powrót do góry Go down
Aksa
Alfa Mroku
Alfa Mroku
Aksa

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 3:55 pm

Ja już mam szczerze dosyć przenosin. Jestem tym jakby... zmęczona? Chociaż brałam udział tylko w jednym przenoszeniu...
Róbcie co chcecie. W każdym razie, ja darzę zbyt duży sentyment do tego forum, więc zawsze na jakąś tak skalę pomogę.
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 3:55 pm

To nie ma być walka, a zjednoczenie ludzi dla dobra forum, źle to odbierasz.
Stare dobre SP istniałoby, gdybyśmy się pogodzili, i porzucili uprzedzenia, zaczęli tutaj. Tu gdzie sporo ludzi grało, i przestało, gdy wxv zostało zamknięte.
Powrót do góry Go down
Forneus
Inkub
Inkub
Forneus


Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 4:53 pm

Ględzicie, że chcielibyście dawnego sp, atmosfery, żeby ludzie się nie dzielili i ogólnie pokoju na świecie i nie wiem czego jeszcze, ale jakbyście faktycznie tego chcieli to serwer nie powinien być żadnym problemem, bo ci co chcą się świetnie bawić zrobią to wszędzie nie bacząc na niedogodności.
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 4:57 pm

Tylko, że na ten adres nie przyjdą raczej Ci, co siedzą na czo. Na wxv myślę, że dałoby się ich przekonać.
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 4:57 pm

Może coś w tym jest, ale patrz połowa ludzi nie chce grać na nowym SP.
Powrót do góry Go down
Forneus
Inkub
Inkub
Forneus


Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 5:00 pm

damm it.
A wiecie, że istnieje coś takiego jak dyskusja, jak propozycje? Przecież dział P&P nie jest dla picu, tak? Służy do dawania swoich propozycje, aby forum było jak najlepiej, skoro coś im nie pasuje, to przecież zawsze można wyjść z inicjatywą, aby zrobić coś, aby było jak dawniej. Na serio, zamiast spróbować naprawić budowę z klocków od nowa, to lepiej rzucić ją z pizdu? Niech powiedz co im nie pasuje. Ludzie? Atmosfera? I niby na wxv, ma uwierzyć, że będzie lepiej? ha! Jeszcze czego, ci sami ludzie, te same problemy.
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 5:03 pm

Jeśli się będzie miało takie podejście jak Ty, Steele, to pewnie nic z tego nie wyjdzie.
Powrót do góry Go down
Forneus
Inkub
Inkub
Forneus


Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 5:05 pm

Ja po prostu patrze na to trzeźwo, nie wiem, może faktycznie trochę też pesymistyczne podejście, ale nic na to nie poradzę, jak człowiek patrzy jak to wszystko upada i jeszcze na dole rozciąga się otchłań bez dna, to chce to jakoś zatrzymać na obecnym poziomie niż pozwolić wpaść do tej dziury.
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 5:07 pm

Przecież to forum już było zamknięte, tylko je otworzono, więc jakim cudem chcesz sprawić, by nie upadło na dno, skoro już było na dnie gdy je zamknięto?
Powrót do góry Go down
Lacoste
Rosa
Rosa
Lacoste

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 5:27 pm

Ja powiem tak. Wiecie jaki jest największy problem? Czas, to jest problem. Z jego upływem dorastamy, przestajemy mieć tyle czasu co kiedyś na takie przyjemności. Przesiadujemy dużo na facebooku, twitterze, instagramie (czy kij wie czego innego), portalach/aplikacjach bo mamy to pod ręką, większość osób ma telefony z internetem, czy chociaż wifi i to, ze są one TERAZ na tak zwanym FEJSIE, to nie znaczy, że TERAZ mogą wejść na forum. Ja uważam, ze nie wygodnie się rozpisywać w postach przez telefon, ale to jak ktoś już woli. Ale o co mi chodzi, bo jak na razie to pewnie nie wiele wam wytłumaczyłam. Chodzi o to, że z upływem czasu i tak forum upadnie, nie ukrywajmy, możemy je podtrzymywać długo ale w końcu i tak wszystko szlag jasny trafi. Naprawdę ja lubię to forum, ludzi którzy na nim przesiadują, ale z upływającym czasem po kolei ludzie przestaną mieć tyle czasu co kiedyś i się wszystko rozleci. A już wgl zjebaliśmy (przepraszam za słowa, ale inaczej tego określić się nie da, bo to już pod zwykłe "schrzanienie", czy też "zwalenie" sprawy nie podlega), bo tyle razy przenosiliśmy to forum, jak stary użytkownik wejdzie dajmy na to na mojeforum.net to stamtąd poprowadzi go do wxv.pl, a stamtąd na forumpl.net to jest mały zamęt i może się odechcieć, a co najgorsze zrazić, naprawdę. A już wracając do tematu głównego, czy wracać na wxv? Ja bym była za, ogarniemy to raz a porządnie i nie będzie co chwila przenoszenia tego sp, bo białej gorączki (że tak ładnie to nazwę) można dostać. Nie ma gwarancji, że to wiele da, możne będzie nas więcej aktywnych, ale na jak długo? Mimo wszystko, miło by było powrócić nie tylko wspomnieniami do takiej gry jak kiedyś, ale też w praktyce.
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 5:58 pm

ja nadal nie wiem co ma do tego serwer.. jakby ludziom zalezalo to graliby tutaj..
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 6:03 pm

No ale powtarzam, znowu... Ci z czo raczej nie przyjdą na ten serwer.
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 6:07 pm

Nie bylo ich takze jak forum upadalo.. to chyba swiadczy o nich i ich stosunku do forum. Sa tutaj nadal mile widziani o ile chca powrotu SP. Skad wiecie ze na wxv bedzie lepiej? Serwer to serwer a ten dziala bez zarzutow. Wystarczy sie wysilic i dbac o forum a jak ludzie chca zmian to prosze bardzo.. ale nie kolejne przenosiny odechciewa sie wszystkiego. a potem zaczna sie narzekania ze wxv muli bo za duzo osob i postow tam bedzie. A tutaj tego problemu jeszcze nie bylo.
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 6:13 pm

Bo tu praktycznie nikt nie grał.
Powrót do góry Go down
Forneus
Inkub
Inkub
Forneus


Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 6:23 pm

Mamy wszystko zmieniać, wracać na wxv, bo jakaś garstka ludzi sobie tak ubzdurała, bo nie chcą gra tu? nie no sorry, ale coś jest tu chyba nie tak ...
Powrót do góry Go down
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 6:25 pm

Taka jeszcze jedna rzecz - już nigdy nie będzie jak było. Nie tylko dlatego, że wiele osób dorosło z tym forum, nie ma czasu, chęci, kręci ich coś innego. My się po prostu okrutnie ze wszystkimi pożarliśmy. Jest wxv, forumpl, czo (zaraz się okaże, że jak lepiej poszukam to jeszcze jakieś odpady z grupą rebelii znajdę) i nic nie jest w stanie nas połączyć dla dobra gry, zabawy.

I nie mówię tego z mojej perspektywy - mnie wiele osób drażni, ale mogłabym z nimi współpracować. Po prostu nie uważam, że ktokolwiek 'poznany' w internecie i nie dążący jawnie do mojej krzywdy jest wrogiem. Ale są takie osoby, które prędzej odgryzłyby sobie rękę niż pogodziły się ze sobą.
Tego nie pomalujesz i nie przeskoczysz.

Jeśli będziecie gdzieś chcieli kontynuować działalność SP to chętnie pomogę. Nie mam do stracenia nic poza czasem.
Mimo to nie sądzę, że uda nam się przeskoczyć tę barierę poglądów.
Powrót do góry Go down
Rinnie
Temperament
Temperament


Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 6:39 pm

hej, jedyne co robicie na tym forum, to kłócicie się w sprawach forum o to, który adres fajniejszy i bardziej pasjonujący. zwalacie cała winę na forum, a czy to aby ni chodzi o ludzi...?
tu praktycznie nikt nie grał, ale zacząć może. to zależy od was, kłócący się w sprawach forum ludzie ;c

dziękuję,
Rinn
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 7:04 pm

Jak ani jedni ani drudzy nie mogą dojść do porozumienia co do SP to może po prostu zamknijmy oba w pizdu i załóżmy nowe forum o tej samej tematyce. Nauczeni doświadczeniem nie popełnimy tych samych błędów technicznych + odcięcie się od "a na mojeforum było tak a tu tak" będzie bardzo dobre gdyż to właśnie patrzenie wstecz prowadzi to forum do przepaści. Było "na forum nie zachodzą zmiany" a jak już do nich dochodzi to mówią "to nie jest to sp co kiedyś, odchodzę". No ja pierdolę albo uznajemy, że to co było a nie jest nie liczy się w rejestr bo w ten sposób tylko się cofamy, ogarniamy się i staramy się być milsi dla siebie albo po prostu zamykamy to w cholerę zamiast niszczyć wspomnienia fajnego sp bo teraz to aż żal patrzeć.
Powrót do góry Go down
Lacoste
Rosa
Rosa
Lacoste

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 7:06 pm

Cerrilasar napisał:
Taka jeszcze jedna rzecz - już nigdy nie będzie jak było.
Dokładnie.
Co nam po tym, że nie muli, skoro graczy nie ma? Bez sensu jest siedzenia na forum gdy jest pięć osób na krzyż.

Rinnie napisał:
jedyne co robicie na tym forum, to kłócicie się
Własnie, przez takie zachowania forum się dzieli zakłada oddzielny serw, a druga połowa odchodzi. Serio? lepiej pomyślcie jak zrobić by było nas więcej i by jakąś wszystko pogodzić, a nie żrecie się cały czas.
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 7:25 pm

Tenshi ma poniekąd rację, cóż. Dobrze myśli.
Powrót do góry Go down
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 EmptyNie Lis 10, 2013 7:32 pm

Tenshi napisał:
Jak ani jedni ani drudzy nie mogą dojść do porozumienia co do SP to może po prostu zamknijmy oba w pizdu i załóżmy nowe forum o tej samej tematyce. Nauczeni doświadczeniem nie popełnimy tych samych błędów technicznych + odcięcie się od "a na mojeforum było tak a tu tak" będzie bardzo dobre gdyż to właśnie patrzenie wstecz prowadzi to forum do przepaści. Było "na forum nie zachodzą zmiany" a jak już do nich dochodzi to mówią "to nie jest to sp co kiedyś, odchodzę". No ja pierdolę albo uznajemy, że to co było a nie jest nie liczy się w rejestr bo w ten sposób tylko się cofamy, ogarniamy się i staramy się być milsi dla siebie albo po prostu zamykamy to w cholerę zamiast niszczyć wspomnienia fajnego sp bo teraz to aż żal patrzeć.
^ THIS.

Nowe forum. Zamknijmy rozdział z historią SP nim totalnie zrujnujemy sobie opinię o tym czym ono było. Zepnijmy poślady i zróbmy razem coś nowego, pięknego. Napiszmy razem kolejną opowieść.
Razem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Powrót na wxv?  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 

Powrót na wxv?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Na początek :: Sprawy Forum-