Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Powrót na wxv?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyNie Lis 10, 2013 8:45 pm

Mi i to i to się podoba, choć koncepcja z nowym forum brzmi smacznie. Już nie będzie się mówiło, jak to inni wspominali ,,bo na sp było..''.
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyNie Lis 10, 2013 8:48 pm

Tenshi napisał:
Jak ani jedni ani drudzy nie mogą dojść do porozumienia co do SP to może po prostu zamknijmy oba w pizdu i załóżmy nowe forum o tej samej tematyce. Nauczeni doświadczeniem nie popełnimy tych samych błędów technicznych + odcięcie się od "a na mojeforum było tak a tu tak" będzie bardzo dobre gdyż to właśnie patrzenie wstecz prowadzi to forum do przepaści. Było "na forum nie zachodzą zmiany" a jak już do nich dochodzi to mówią "to nie jest to sp co kiedyś, odchodzę". No ja pierdolę albo uznajemy, że to co było a nie jest nie liczy się w rejestr bo w ten sposób tylko się cofamy, ogarniamy się i staramy się być milsi dla siebie albo po prostu zamykamy to w cholerę zamiast niszczyć wspomnienia fajnego sp bo teraz to aż żal patrzeć.
Coś w tym jest.
Ale jak uważacie. Dla Mnie magia była jedynie na wxv i mf, tam czułam się najlepiej.
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyNie Lis 10, 2013 8:52 pm

Ta a nie pamiętasz już co mówiłaś na wxv? "Magia dla mnie była tylko na mojeforum". Zawsze tak jest
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyNie Lis 10, 2013 8:53 pm

Cóż, może tak, ale wxv nie było złe. W porównaniu do tych dwóch nowych.
Powrót do góry Go down
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
Ritsu

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyNie Lis 10, 2013 9:34 pm

*przeczytał 7 stron litego tekstu i zabiera się za napisanie czegoś mądrego*

Właściwie to chciałem napisać coś mało kulturalnego, ale gdzieś tak pod koniec stwierdziłem, że może nie...? A wiecie co mnie przekonało? Koncept z nowym forum - tylko i wyłącznie. Ciągłe pieprzenie o tym jakie SP było, jest czy będzie zaczynało się robić nudne aż do wywoływania mdłości. Szczególnie warto tu nadmienić, że wielu z was trzy miesiące temu gderało, aby nie wspominać o tym "jakie SP było", a teraz te same osoby śmiały stanąć w opozycji. Fuckin' logic, ale to nie oto chodzi.

Nowe forum z pewnością będzie lepsze, acz to, co z pewnością musimy zrobić to stworzyć je pod użytkowników, a nie pod pracującą administrację. Ktoś załapał o co chodzi? Cóż, ustalmy po prostu, że Administracja w trakcie tworzenia forum zamieszcza na nim to, co ludzie podadzą w propozycjach. O czymś zapomnimy? To wtedy nie wina samych adminów - Wina wszystkich. Nauczmy się wreszcie, że na forum gra się RAZEM, a nie gra sie z podziałem - Użytkownicy i ADMINISTRACJA.

That's it. Moje zdanie było krótkie, treściwe. Możecie liczyć na moją pomoc, bo właściwie ciekawszego zajęcia i tak nie mam ~
Powrót do góry Go down
Vammaiset
Rosa
Rosa
Vammaiset

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyNie Lis 10, 2013 10:12 pm

Po co zamykać to forum i robić nowe gdy to może przeżyć jeszcze wiele wspaniałych lat i to nie ważne czy będzie na tym serwerze czy na innym. Moja siostra mówi, że chętnie również pomoże z tym forum. Po co to wszystko zamykać? to istniało przez tyle lat i teraz mamy to rzucać? To się mija z celem. Za równo ja, jak i Ania chętnie pomożemy przy odbudowie tego forum.
Powrót do góry Go down
Sonata
Dziecię Ognia
Dziecię Ognia
Sonata

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyNie Lis 10, 2013 11:09 pm

Vammaiset napisał:
Po co zamykać to forum i robić nowe gdy to może przeżyć jeszcze wiele wspaniałych lat i to nie ważne czy będzie na tym serwerze czy na innym. Moja siostra mówi, że chętnie również pomoże z tym forum. Po co to wszystko zamykać? to istniało przez tyle lat i teraz mamy to rzucać? To się mija z celem. Za równo ja, jak i Ania chętnie pomożemy przy odbudowie tego forum.
Osobiście uważam,że nie warto nic robić. Nowe forum o psiej tematyce to nic ciekawego czy oryginalnego a stare SP... szkoda gadać. Po prostu zostawcie to za sobą, trzeba umieć odpuścić i iść dalej.

Dziękuję, Samara aka Zelphija
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyPon Lis 11, 2013 6:54 am

Ja tam lubię zwierzęcą tematykę i jestem w stanie pomóc jakby co.
Powrót do góry Go down
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyPon Lis 11, 2013 8:28 am

Są dwie koncepcje jak na razie, ale Fenek (bodajże Fenek) założy dziś temat z podsumowaniem, wszystkimi ankietami i całym tym tęczowym blaskiem. I będziemy decydować, rozważać sens bytu i takie tam.
Bo to chyba dziś. Nie pamiętam jak to w końcu uzgodniliśmy. |3
Powrót do góry Go down
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz
Ramzes

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyPon Lis 11, 2013 8:31 am

Sonata napisał:
Vammaiset napisał:
Po co zamykać to forum i robić nowe gdy to może przeżyć jeszcze wiele wspaniałych lat i to nie ważne czy będzie na tym serwerze czy na innym. Moja siostra mówi, że chętnie również pomoże z tym forum. Po co to wszystko zamykać? to istniało przez tyle lat i teraz mamy to rzucać? To się mija z celem. Za równo ja, jak i Ania chętnie pomożemy przy odbudowie tego forum.
Osobiście uważam,że nie warto nic robić. Nowe forum o psiej tematyce to nic ciekawego czy oryginalnego a stare SP... szkoda gadać. Po prostu zostawcie to za sobą, trzeba umieć odpuścić i iść dalej.

Dziękuję, Samara aka Zelphija

Cóż, jest dużo psich for, aczkolwiek, jeśli się postaramy stworzyć coś pięknego, zapewne będzie to forum funkcjonowało. Osobiście mam dosyć sporów, że to sp, że tamto.
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyPon Lis 11, 2013 8:46 am

Dzisiaj powstanie temat jak wszystko ladnie ogarne.

Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyPon Lis 11, 2013 9:43 am

Ale wiecie, żeby za dużo stad nie było, i wynagrodzeń, bo też będzie z tym zamieszanie.
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyPon Lis 11, 2013 9:49 am

Wynagrodzenia to już raczej na nowym forum będą tworzone. Tylko sfory muszą być od razu żeby można było działy porobić.
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyPon Lis 11, 2013 9:56 am

To może jedna; ziemia, niebo, piekło?
Powrót do góry Go down
Fenrir Greyback
Dym
Dym
Fenrir Greyback


Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 EmptyPon Lis 11, 2013 9:58 am

zaczekajcie na temat laskawie dobrze? Biore sie za jego pisanie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Powrót na wxv?  - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Powrót na wxv?    Powrót na wxv?  - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 

Powrót na wxv?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Na początek :: Sprawy Forum-