Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Dyskusję.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
Ritsu

Płeć : Female

Dyskusję.  Empty
PisanieTemat: Dyskusję.    Dyskusję.  EmptyCzw Sie 22, 2013 3:17 pm

Ogólne, nieskrępowane rozmowy dotyczące gazetki i wszystkiego, co z nią związane.

Ten...Może jakiś nowy skład wybierzemy? Ostatni nie był zbyt aktywny, poza Paczem (< 3) i mną, tak mi się zdaję. Jakieś obiekcje? Inne sugestię?
Powrót do góry Go down
Patch Cipriano
Duch Diabła
Duch Diabła
Patch Cipriano


Dyskusję.  Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusję.    Dyskusję.  EmptyCzw Sie 22, 2013 3:38 pm

Przestań, błagam, przestań notorycznie dodawać "ę" na końcu wyrazu, bo mnie jako "humanistkę" to strasznie razi. ;_;

Nowy skład by się przydał, owszem, bardziej aktywny.
Powrót do góry Go down
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
Ritsu

Płeć : Female

Dyskusję.  Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusję.    Dyskusję.  EmptyCzw Sie 22, 2013 3:41 pm

Przepraszam? ;_; Czasami tak szybko piszę na klawiaturze, że po prostu nie zauważam tego jako błąd. Khem, ale to taki pikuś w sumie ~

Tylko się zastanawiam, bo teraz już trwają dwie ankiety to teraz jeszcze trzecia odnośnie Redakcji... Ludzie będą szczać ze szczęścia. Chyba, że w jakiś inny sposób moglibyśmy ich wybrać?
Powrót do góry Go down
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
Ishyria

Płeć : Female

Dyskusję.  Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusję.    Dyskusję.  EmptyCzw Sie 22, 2013 3:55 pm

... Ja proponuję byście wysłali PW do osób aktywnych według Was, które potrafią pisać i spytać czy są chętne xD
Powrót do góry Go down
Patch Cipriano
Duch Diabła
Duch Diabła
Patch Cipriano


Dyskusję.  Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusję.    Dyskusję.  EmptyCzw Sie 22, 2013 6:05 pm

Kufa, Ishyria, pomyślałam o tym samym zanim przeczytałam Twojego posta z tym pomysłem! ;_;
Możemy też poczekać z zakończeniem obecnych ankiet, co powinno niedługo się wydarzyć i założyć tę nową, bo przecież z gazetką nie musimy się spieszyć. To czysta formalność i jej tworzenie powinno być przyjemnością, a nie przymusem i poganianiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Dyskusję.  Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusję.    Dyskusję.  Empty

Powrót do góry Go down
 

Dyskusję.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Na początek ::  Gazetka "Kronika SP" :: Redakcja-