Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Opinia na temat adminów.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Dorosły pies



Opinia na temat adminów. Empty
PisanieTemat: Opinia na temat adminów.   Opinia na temat adminów. EmptyPon Lip 22, 2013 12:15 pm

Ishyria
Kod:
[list][color=red][b]Ishyria[/b][/color][/list]
[i][b]Jak oceniasz pracę tego admina?[/b][/i]
[i][b]Wady:[/b][/i]
[i][b]Zalety:[/b][/i]
[i][b]Nadaje się do pełnienia tej funkcji?[/b][/i]
Fenrir Greyback
Kod:
[list][color=gray][b]Fenrir Greyback[/b][/color][/list]
[i][b]Jak oceniasz pracę tego admina?[/b][/i]
[i][b]Wady:[/b][/i]
[i][b]Zalety:[/b][/i]
[i][b]Nadaje się do pełnienia tej funkcji?[/b][/i]
Cerrilasar
Kod:
[list][color=royalblue][b]Cerrilasar[/b][/color][/list]
[i][b]Jak oceniasz pracę tego admina?[/b][/i]
[i][b]Wady:[/b][/i]
[i][b]Zalety:[/b][/i]
[i][b]Nadaje się do pełnienia tej funkcji?[/b][/i]
Ritsu
Kod:
[list][color=gray][b]Ritsu[/b][/color][/list]
[i][b]Jak oceniasz pracę tego admina?[/b][/i]
[i][b]Wady:[/b][/i]
[i][b]Zalety:[/b][/i]
[i][b]Nadaje się do pełnienia tej funkcji?[/b][/i]
Powrót do góry Go down
https://stadopsow.forumpl.net
Lilinette
Dziecię Ognia
Dziecię Ognia
Lilinette

Płeć : Female

Opinia na temat adminów. Empty
PisanieTemat: Re: Opinia na temat adminów.   Opinia na temat adminów. EmptyCzw Sie 22, 2013 4:59 pm


    Ishyria


Jak oceniasz pracę tego admina? Ish, od zawsze była pomocna. Nawet gdy nie cierżyła tej odpowiedzialnej funkcji. Tak zostało aż do teraz. Więc ocena moja jest na : 5+ a nawet 6.
Wady: Hmm... Nie dostrzegłam.
Zalety: Pomocniczość, aktywność, cierpliwość. 
Nadaje się do pełnienia tej funkcji? Jak najbardziej. 



    Fenrir Greyback


Jak oceniasz pracę tego admina?  Jest osoba sumiennie wykonująca obowiązki, szczerze przyznam. Nie zawsze podobał mi się on na stanowisku, to znaczy na GA. Ale z czasem widzę że to był dobry pomysł. Nie robi nic sam, prosi nas o opinie. Pomaga nam. Można powiedzieć że stał się dla mnie jak braciszek, którego nie mam :c
Wady: Hmm... również ich nie dostrzegłam.
Zalety: Pomocniczość, aktywność, cierpliwość, poczucie humoru, społeczeństwo. 
Nadaje się do pełnienia tej funkcji? Oczywiście.



Nie ocenie pozostałych dwóch, gdyż nie mam na to podstaw. Bo nie pomogli mi, gdyż nie potrzebowałam.
Mogę jedynie powiedzieć że są aktywni, oraz na pewno pomagają. Jako że długo znam Cerr, jestem tego pewna.
Powrót do góry Go down
Patch Cipriano
Duch Diabła
Duch Diabła
Patch Cipriano


Opinia na temat adminów. Empty
PisanieTemat: Re: Opinia na temat adminów.   Opinia na temat adminów. EmptyCzw Sie 22, 2013 6:16 pm

    Ritsu & Ishyria


Jak oceniasz pracę tych adminów? Mega pozytywnie. Obie z tego co słyszałam zarywają noce, by postawić forum (i SPowiczów) na nogi, są zdecydowanie najbardziej aktywnymi Adminkami, można skierować do nich każdą prośbę, a one ją zrealizują. Jednocześnie mają na głowie kilka spraw razem z własnymi sforami i obie dają sobie przy tym doskonale radę i ba! nawet nie narzekają!
Wady: Zbytnio się przemęczają. Tak, to wada jak dla mnie, za ciężko pracują!
Zalety: Pomocne, pomysłowe, mają wszystko na głowie, nie narzekają, motywują do pracy, robią wszystko aby nam dogodzić i naprostować forum. Najbardziej aktywne.
Nadaje się do pełnienia tej funkcji? Proste, że nie. ._.
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

Opinia na temat adminów. Empty
PisanieTemat: Re: Opinia na temat adminów.   Opinia na temat adminów. EmptySob Sie 24, 2013 1:13 pm

    Ishyria

Jak oceniasz pracę tego admina? Dobrze. Stara się i jest niezwykle aktywna. Dodatkowo wkłada serce i duszę w rozwój forum. Więcej pisać nie trzeba.
Wady: Raczej nie.
Zalety: za długo by wymieniać
Nadaje się do pełnienia tej funkcji? Jak najbardziej.

    Fenrir Greyback

Jak oceniasz pracę tego admina? Fenrir już nie ma tego zapału co dawniej. Ogólnie ma tak wyrąbane na forum, że szok.
Wady: Brak. Ogólny brak aktywności.
Zalety: Największą jego zaletą jest to, że zna się na prowadzeniu forum od strony technicznej.
Nadaje się do pełnienia tej funkcji?Ogólnie tak, w chwili obecnej na pewno nie G.A. Po prostu nie ma już do tego forum serca.

    Cerrilasar

Jak oceniasz pracę tego admina? To ona pracuje jako admin? Ogólnie kiedyś sprawdzała się na tym stanowisku. Teraz już chyba nie ma na to czasu. Wiadomo każdy ma życie, bardziej lub mniej bujne.
Wady: Brak aktywności.
Zalety: To, że napiszę "miła" i tak nic do tego nie wniesie.
Nadaje się do pełnienia tej funkcji? Myślę, że na chwilę obecną nie pomaga w żadnych pracach i jej obecność na tym stanowisku nie jest niezbędna.

    Ritsu

Jak oceniasz pracę tego admina?No tu bym mógł się rozpisać ale mi się nie chce. Dziewczyna robi wszystko a nawet więcej jakby to ona była G.A. I myślę, że to właśnie ona powinna się tym zajmować.
Wady: Troszkę zbyt emocjonalnie do tego podchodził młoda Jeszcze się nerwicy nabawisz i co wtedy z nami będzie?
Zalety: pracowita, skuteczna w działaniu, kreatywna i wiele innych
Nadaje się do pełnienia tej funkcji? Bardzo
Powrót do góry Go down
Sonata
Dziecię Ognia
Dziecię Ognia
Sonata

Płeć : Female

Opinia na temat adminów. Empty
PisanieTemat: Re: Opinia na temat adminów.   Opinia na temat adminów. EmptyPon Sie 26, 2013 7:55 pm


    Ishyria

Jak oceniasz pracę tego admina? Jest genialna! Miła, wkłada dużo wysiłku w rozwój forum oraz Sfory Ognia.
Wady: Nie zauważyłam.
Zalety: Bardzo wiele! Aktywność, charakter, jest pomocna... nie będę wymieniała wszystkiego bo nie starczy miejsca XD
Nadaje się do pełnienia tej funkcji? Na 200%


    Fenrir Greyback

Jak oceniasz pracę tego admina? Nie jest źle. Ale mógłby być aktywniejszy.
Wady: Może lekki brak aktywności.
Zalety: Zna się na prowadzeniu forum.
Nadaje się do pełnienia tej funkcji? Może nie na GA ale na admina jak najbardziej.

Powrót do góry Go down
Aksa
Alfa Mroku
Alfa Mroku
Aksa

Płeć : Female

Opinia na temat adminów. Empty
PisanieTemat: Re: Opinia na temat adminów.   Opinia na temat adminów. EmptySro Sie 28, 2013 12:51 pm

    Ishyria

Jak oceniasz pracę tego admina? Na pięć, ooo.
Wady: Nie, nie znalazłam.
Zalety: Aktywna, pracowita, pomysłowa.
Nadaje się do pełnienia tej funkcji? Oczywiście.

    Fenrir Greyback

Jak oceniasz pracę tego admina? Tak na pięć minus xd. Ale minus to jak od stąd do Wenus.
Wady: Niedawno brak aktywności, ale się poprawia.
Zalety: Pomysłowy, pomocny, zna się na prowadzeniu forum, cierpliwy.
Nadaje się do pełnienia tej funkcji? Na admina, tak.

    Cerrilasar

Jak oceniasz pracę tego admina? Kiedyś na pięć, teraaz... takie lekko naciągnięte cztery.
Wady: Pojawia się na forum, ale nie widzę, żeby się jakoś dużo udzielała. Rozumiem życie prywatne etc. Taki brak aktywności, o.
Zalety: Miła, pomocna.
Nadaje się do pełnienia tej funkcji? Osobiście teraz jej na funkcji admina nie widzę.

    Ritsu

Jak oceniasz pracę tego admina? Szósteczka.
Wady: Nie wiem, nie znam, nie pojmuję co to wady u Ritsu.
Zalety: Aktywna, pomocna, miła [chyba], cierpliwa [ojoj], kreatywna.
Nadaje się do pełnienia tej funkcji? No ba, że tak.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Opinia na temat adminów. Empty
PisanieTemat: Re: Opinia na temat adminów.   Opinia na temat adminów. Empty

Powrót do góry Go down
 

Opinia na temat adminów.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Na początek :: Sprawy Forum :: Ankiety-