Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Ostatnio przeczytane.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Jego Pieprzona Wysokość
Kadzidło
Kadzidło
Jego Pieprzona Wysokość

Płeć : Male

Ostatnio przeczytane. Empty
PisanieTemat: Ostatnio przeczytane.   Ostatnio przeczytane. EmptyPon Lip 22, 2013 4:33 pm

Temat trochę różny od "Ulubionej literatury", bo jednak sięgnięcie po daną pozycję nie musi skończyć się miłością, sympatią, czymkolwiek innym. Jestem jednak pewna, że czytacie. Może nie wszyscy, ale jednak spora część z nas to piszący, którzy kochają również znaleźć się po drugiej stronie i sięgnąć po czyjąś prozę.

Po prostu... Może po odłożeniu jakiejś książki macie "kaca książkowego" i musicie dać sobie na wstrzymanie z kolejną czekającą w kolejce. w takim momencie możecie podzielić się wrażeniami tutaj. Może ktoś czytał ten tam tytuł i ma podobne odczucia? Może wręcz przeciwnie?
Powrót do góry Go down
E. L. C. Wate
Quasit
Quasit
E. L. C. Wate

Płeć : Male

Ostatnio przeczytane. Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio przeczytane.   Ostatnio przeczytane. EmptyNie Sie 04, 2013 8:32 pm

Ostatnio przeczytane książki:
Piękne Istoty.
Ubóstwiam. Książka genialnie napisana, magii jest może ciut za dużo, ale sama fabuła jest inteligentna i czyta się ją bardzo miło. Jest wiele scen, w których przeważają pewne emocje. Nie raz ogarniała mnie złość, smutek lub po prostu radość. Książka okropnie wciąga i... I LOVE IT.

Wakacyjne przyjaciółki.
Autorka świetnie ujęła trud życia, życiowe potyczki i wszystko co się tylko dało. Stevie stała się moją postacią numer #1. Sama zaczęłam dzięki tej książce pisać własne opowiadania, ale kiedy się skończyła (Bo jest bardzo krótka. 200? 300 stron?) wena mnie opuściła i straciłam chęci. Z chęcią przeczytałabym ją raz jeszcze.

Róże mają kolce.
Nie za bardzo przypadła mi ta książka do gustu. Na początku. Była dość nudnawa i zamykałam ją za każdym przeczytanym zdaniem. Z czasem fabuła zdawała się być coraz lepsza i tak było.
Powrót do góry Go down
Psyche
Alfa Demonów
Alfa Demonów
Psyche

Płeć : Female

Ostatnio przeczytane. Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio przeczytane.   Ostatnio przeczytane. EmptyCzw Sie 08, 2013 11:21 am

Ja... czytałam zawsze pare lub nawer parenaście książek naraz, a przez naukę czasu się nie miało ostatnio...

Choć przeczytane teraz to:

Pieśń Lodu i Ognia
Nie będę konkretnie wyróżniać jaka część bo pochłaniam je po prostu po kolei. Każdy kto czytał ową sagę chyba wie że jest świetna i ciężko się od niej oderwać. Losy bohaterów porywają i zachęcają do wspólnego przeżywania tego co się wokół nich dzieje. Ciężko nie wyrobić sobie własnego zdania na temat każdego z nich. Książka napisana fantastycznie, a sam autor jest osobą, która zachęca całym sobą do czytania jego książek, które... dla niego są męczące, a pff!

Tam będą Smoki

W sumie nie jest to najnowsza książka. Jej pierwsze wydanie mam z 2005, choć do starych też bym nie zaliczyła. Trafiłam na nią zupełnie przypadkowo, a przyznam że stała się moim odwiecznym towarzyszem, ilekroć po nią sięgam nie nudzę się czytając tą samą historię. W lekkim skrócie opowiada o czasach z 41 wieku kiedy to ludzie żyją już całkiem inaczej opierając całą swoją egzystencję na Sieci (elektronika), kierowanej przez Matkę i Radę. Co się jednak stanie gdy zabraknie dostępu do jakiejkolwiek energii? Ano, o tym właśnie jest ta książka. Gdy ludzie muszą wrócić do czasów średniowiecza, przedindustrialnych lub postindustrialnych i nauczyć się wszystkiego na nowo. W tej książce każdy znajdzie coś dla siebie, serdecznie polecam! Idealna.

na razie nie będę zbytnio wiele dawać C;

Ish
Powrót do góry Go down
Rowan
Cierniste Ostrze
Cierniste Ostrze


Płeć : Male

Ostatnio przeczytane. Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio przeczytane.   Ostatnio przeczytane. EmptyPią Sie 09, 2013 3:47 pm

Ach wakacje! Masa czasu na czytanie. No więc tu będą głównie thrillery ale... może trafi się jakaś powieść wojenna :>
1. Alex Kava, Płomienie Śmierci. Niedawno zakupiłam tą książkę w złotych tarasach jak byłam na weekend w Wawie. Fajna fabuła. Nietypowy morderca, wątek miłosny między lekarzem, a główną bohaterką agentką FBI Maggie O'Dell. Naprawdę super książka. Ponad 200 stron przeczytałam w jeden wieczór . Warto przeczytać.
2.Janusz Przymanowski, Czterej pancerni i pies. No więc stara, bardzo stara książka. Może kilka osób wie o czym jest ta książka, a może kojarzy serial. Ja osobiście kocham ten czarno-biały serial ale muszę przyznać że książka była jeszcze lepsza. Opowiada o losach załogi czołgu - RUDY 102. W skład załogi wchodzą Janek, Grigorij, Olgierd i Gustlik oraz ich nieustraszony pies - Szarik. Co tu dużo mówić - klasyka. Po prostu kocham tą książkę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Ostatnio przeczytane. Empty
PisanieTemat: Re: Ostatnio przeczytane.   Ostatnio przeczytane. Empty

Powrót do góry Go down
 

Ostatnio przeczytane.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Wszystko i nic :: Literatura i Komiks-