Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Przełęcz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Shin Gaiden
Lazurowy Kieł
Lazurowy Kieł
Shin Gaiden

Płeć : Male

Przełęcz - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz   Przełęcz - Page 5 EmptyNie Wrz 15, 2013 3:37 pm

Shin spojrzał na rybę. Nie był pewien, czy pies ze Sfory Wody powinien krzywdzić ryby, ale cóż. Owczarek ie wyglądał na takiego, z którym można się cackać. Shin z rezygnacją podszedł do śródełka i zaczął przyglądać się dwóm pstrągom. HOP, Shin skoczył y złapał jednego z nich w pysk, a drógiego przygniótł łapą. Umiejętność polowania odziedziczył po ojcu, a jak widać łowienie i polowanie to bardzo podobne sporty. Wziął oba pstrągi w pysk i wyniósł na brzeg, gdzie położył je obok owczarka. Shin mógł być z siebie dumny, bo choć był szczeniakiem to jemy trochę lepiej poszło niż Bobikowi.
Powrót do góry Go down
Bobik
Dotyk
Dotyk
Bobik

Płeć : Male

Przełęcz - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz   Przełęcz - Page 5 EmptyPon Wrz 16, 2013 6:54 am

Owczarek zdziwił się,że Shin potrafi tak dobrze łapać ryby w głębi duszy odczuwał zazdrość,że szczeniak potrafi to lepiej zrobić od niego.Powiedział:
-No,no,no dobrze ci poszło może zrobisz w tym sporcie prawdziwą furrorę.
Owczarek siadł niespotykanie na ziemi jak by na coś czekał.
Powrót do góry Go down
Nussbeisser
Kraken
Kraken
Nussbeisser


Przełęcz - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz   Przełęcz - Page 5 EmptyNie Wrz 22, 2013 7:55 pm

Powolnym ruchem przyszedł Nussbeisser który przechodził tędy przez przełęcz widząc dwóch wodnych ciekawość go możliwe żaprowadziła ale to raczej bardziej chciał tu odpocząć spokojnie co poradzić rodzina rośnie ogromna, a on już czuł się jak staruszek nadal jest dorosły ale starszy co za los. Młodość przemija szybko.
- Witajcie moi drodzy - Odparł bez oficjalnego powitania nie chciało mu się tak naprawdę teraz tego robić, może innym razem ukaże swoją majestatyczność u członków sfory. Mały szczeniak i dorosły pies, ciekawe połączenie dwójki członków sfory widzi że go uczy polowania, fakt przyda się mu w przyszłości malcowi.
Powrót do góry Go down
Shin Gaiden
Lazurowy Kieł
Lazurowy Kieł
Shin Gaiden

Płeć : Male

Przełęcz - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz   Przełęcz - Page 5 EmptyPon Wrz 23, 2013 2:10 pm

-Dzień dobry.-powiedział Shin i nagle podszedł do wilka, wydał mu się dziwnie znajomy. Natychmiast przypomniał sobie jak ojciec mówił, że jego pradziadek, biały wilk Nussbiesster jest w krainie. To właśnie jego Shin skojarzył z tym wilkiem. Więcej, Shin wiedział, śe to on...bo niby kto?
-Ja...-zająknął się. Jak ma mu to powiedzieć?-Mój ojciec...-Shin dalej szukał odpowiednich słów-Pan... czy... bo... Mój ojciec Riki, on... on mi mówił, że ja tu... że mój pradziadek Nussbiester... bo, ja jestem wnukiem Meridii i...-w jego oczkach zalśniły łeżki, tak długo szukał kogo kolwiek ze swojej rodziny, a teraz nie mógł nic powiedzieć.
-Mój ojciec nie żyje... prosił mnie, abym przyszedł do tej krainy i odnalazł swoją rodzinę.-powiedział w końcu.
Powrót do góry Go down
Nussbeisser
Kraken
Kraken
Nussbeisser


Przełęcz - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz   Przełęcz - Page 5 EmptySob Paź 05, 2013 4:43 pm

Nussbeisser spokojnie spojrzał na swojego prawnuka, właściwie faktycznie podobny do jego wnuka w dodatku ma oczy Meridii niesamowite żeby zobaczyć swojego wnuka po jakimś czasie.
- Hmm rozumiem, czyli jesteś moim prawnukiem, no dobrze to w takim razie Tobą zajmę się na to wygląda że Meridia wybyła z resztą rodzinki z krainy jedynie ja zostałem tutaj bo to mój dom - Odparł do szczeniaka spokojnym wyrazem pyska. W dodatku nie zdał sobie sprawy z tego że tyle się wydarzyło przy jego nieobecności ponieważ był zajęty tak naprawdę swoimi sprawami i sfory również.
Powrót do góry Go down
Shin Gaiden
Lazurowy Kieł
Lazurowy Kieł
Shin Gaiden

Płeć : Male

Przełęcz - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz   Przełęcz - Page 5 EmptySob Paź 05, 2013 5:20 pm

-A nie wiesz może dziadku się się z nimi stało? Czemu wybyli?-zapytał. Coś kazało mu być spokojnym jak Nuss. Shin chciał się dowiedzieć co z resztą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Przełęcz - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz   Przełęcz - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 

Przełęcz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Obce terytoria :: Przełęcz Górska :: Góry-