Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Rozłożysty Dąb

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
464
Demon
Demon
464

Płeć : Male

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptySro Lip 31, 2013 10:02 pm

Z Diabłem za pan brat, ba, nawet Seta czcił. To jeden z tych bogów, którzy mogą przypełznąć z otchłani ciemniej materii i ostro wpie#dolić, kiedy odważysz się znieważyć. Szczególnie błędnym użyciem posępnej symboliki. Pseudointeligenci jako najgorsza część każdego społeczeństwa, nawet psiego. Rozchwiana emocjonalnie była, jak on kiedy to się zaczęło. Po prostu trafił, wyjątkowo miął szczęście. Żeby tylko posiadał wymaganą zręczność... bo, co jak co, perspektywę miał wąską a i pamięć nadzwyczaj słabą. Westchnął znów, teraz jakoś bardziej melancholijnie.
- Szzzz... Jeżeli zrobię ci coś złego, w ramach zemsty będziesz mogła uczynić ze mną co tylko ze chcesz - rzekł kładąc się powoli na miękkiej, bujnej trawie i uśmiechnął się w zamyśle zachęcająco.
Co jak co, oboje wyglądali jak wyglądali. Lecz nie wolno zapominać o jednym, drobniutkim szczególe - każdy miał inną percepcję. Każda rozumna istota widziała świat inaczej, odczuwała i myślała w sposób całkiem odmienny od reszty. Czujecie ten urok? Czar jednostki.
- Chodź - mruknął jeszcze.
Powrót do góry Go down
Sansanne
Bańka
Bańka
Sansanne

Płeć : Female

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptySro Lip 31, 2013 10:09 pm

Siedziała spokojnie bez ruchu. Przyglądała mu się, a zmęczenie powoli wchodziło na jej powieki. Nie spała od dłuższego czas, a teraz stres wyniszczył jej organizm prawie całkowicie. Mlasnęła cicho, bo nawet nie miała siły się bać. Siedziała co prawda wyprostowana, lecz jej oczy się uspokoiły jakby zostały czymś przyćmione, jakby samiczka straciła kontakt ze światem. A jednak dalej przyglądała się samcowi.
- Nie sądzę bym chciała coś ci zrobić - powiedziała cicho. Mogła się bać, wiedziała, że wiele psowatych może ją zaatakować, lecz któż by pomyślał by ona mogła się zemścić? Przecież w takie rzeczy nawet ona nie wierzyła. Wiedziała, że nie miałaby siły i odwagi stanąć przed kimś i pomścić to co by jej zrobił. Na szczęście na razie wychodziła z wszelakich odwiedzin na terenach bez szwanku. Gdy poprosił ją by do niego podeszła, podniosła się z wolna i skierowała kilka kroków w jego stronę. Jednak nie chciała podchodzić zbyt blisko. Zatrzymała się dwa kroki od niego i usiadła ponownie. Musiała patrzeć na niego z góry, bo wygodnie rozłożył się na trawie, lecz nie była wielkich rozmiarów, toteż nie było to uciążliwe. Jednak teraz cały czas jej szczęki były zatrzaśnięte, a z paszczy nie wyleciał żaden dźwięk.
Powrót do góry Go down
464
Demon
Demon
464

Płeć : Male

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptySro Lip 31, 2013 10:18 pm

Nie sądzi? Ah, z chęcią drążyłby ten temat, ale mógł ją tym wystraszyć i to już tak za bardzo, niemal definitywnie. Celowo też nie podał żadnego przykładu zemsty, choć dziesiątki cisnęły mu się na język, a setki plugawiły umysł. Zastrzygł przyprawionym świądem uchem, jego paszcza się rozwarła i... zamilkł. Spontaniczny odruch. Nad tym trzeba zapanować, szczególnie w takich chwilach. Z tak wytrzeszczonymi głupio ślepiami rozmyślał nad kolejną odpowiedzią.
- Zauważyłaś, hmm, że inni się nie boją? - puścił jej perskie oko.
Powrót do góry Go down
Aksa
Alfa Mroku
Alfa Mroku
Aksa

Płeć : Female

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyCzw Sie 01, 2013 9:22 am

Zasnuła się na owy teren, w poszukiwaniu swojego celu.  Jednego z nich. Gładko, zwinnie sunęła przed siebie, aż wreszcie spostrzegła rudawego wroga. Gdyby był pobratymcem prawdopodobnie zniknęła by pod kotarą ziemnego koca dusząc się i zmieniając swój los, który i tak już jest przesądzony. Na licu żadna emocja nie postanowiła gościć, modelowała swój głos. Ochrypły, szorstki, czasem wysoki jak sopran, ubrany w nutkę delikatności. Sztucznej co prawda, ale pozory takie są. Doskonałe w każdym calu. Ogon dodawał swymi ruchami wdzięku, wyglądała nie tak źle jak zazwyczaj. Tylko ta zaschnięta krew odejmowała jej punktów. Szkarłatne ślepia omiotły teren, by zbliżyć się do piska, do celu, do ofiary, do tego czegoś. Stanęła więc metrów kilka przed personą Siewcy, mówiąc inaczej - prawie wcięła się pomiędzy nich. Zatrzymała jednak odstęp. Słowa swe skierowała w stronę Inkuba. - Znów się spotykamy.  Czy to nie okropne? Ja nienawidzę Ciebie, ty mnie. Ale mam sprawę, gnojku. - spojrzała kątem oka na Wodną, łeb powędrował za wzrokiem. - Znalazłeś sobie przyjaciółkę? Czy to nie wspaniałe? Tak czy siak, nie jestem pewna czy Cię obroni, ale może się mylę? W każdym razie, jest sprawa. Słuchasz? - nie odwracała łba od suczki, świdrowała ją wzrokiem, mimo tego wszystkie słowa były kierowane do Siewcy. Czekała aż coś doda. Nie będzie gadać do pnia przecie.
Powrót do góry Go down
464
Demon
Demon
464

Płeć : Male

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyCzw Sie 01, 2013 2:50 pm

Tak bardzo ostro. Nie wiedział czy się śmiać czy płakać, toteż nawet nie podniósł dupy. Rozciągnął wargi w evilgrindowym grymasie i przewrócił się na brzuch.
- Nawet nie wiesz ilu głosów - mruknął.
Powrót do góry Go down
Aksa
Alfa Mroku
Alfa Mroku
Aksa

Płeć : Female

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyCzw Sie 01, 2013 3:15 pm

Łeb odwróciła w jego stronę, cofnęła się, by prześwidrować i jego teraz swym wzrokiem. Kulturalna Aksia zniknęła wraz z tym monstrum, nie trzyma nerwów na wodzy. Odechciało jej się. Równie dobrze mogła pójść sobie w tej chwili, a nie gadać do niego, bo i po co. Miała tak wiele możliwości, a wybrała tą najmniej przyzwoitą, mimo iż wiedziała o tym nie wycofała się ze swego postanowienia. - Jesteś wkurzającą muchą, która wcześniej ciągle pojawiała się na mojej drodze. Nienawidzę Cię tak samo jak tej twojej Alfinki. I mam sprawę. - odchrząknęła. Przyszedł czas rozliczenia się. Kiedyś musiał przyjść, nieprawdaż? Zasiadła, a ogon zasłonił jedną z łap, prawą, okaleczoną. Zza jej łba wyjrzał Selavire. Skąd się tu wziął? Przylazł zapewne, mimo iż był chyba najbardziej widoczną bestią, która nie stapiała się z tłem, a co gorsza nie z Aksą. Wlepił lazur ślepi w sylwetkę rudzielca. - Przyszłam wyrównać rachunki. I wiesz co? Nie mam zamiaru być litościwa, to już nie ta sama nędzna Alfa Mroku co kiedyś. I może w tej chwili wpadnie tutaj nagle twoja Alfinka i Cię obroni? Wiesz... wypadałoby. - wysyczała. Zachowywała powagę, jakiej nigdy nie posiadała. Wydoroślała, wreszcie. Teraz może załatwiać poważne sprawy, z rozwagą, z rozumem.
Powrót do góry Go down
464
Demon
Demon
464

Płeć : Male

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyCzw Sie 01, 2013 5:02 pm

Zachichotał kpiącym okiem zerkając na próbującą-mocno Aksie. Jak znikąd, idealnie w czas i całkowicie za darmo przybył fachowy rekwizyt do idealnej scenki, jaką wg wszelkich kalkulacji powinien teraz dla Sansanny odegrać. Taka... dumna, potężna! Wielka Alfa Morku! Zaraz padnie przed nim na kolana.
- Alfinka-delfinka - zaśmiał się ponownie. - Kiepsko trafiłaś z tym określeniem. Groźne, kolczaste potwory z głębin oceanów porywają małe delfinki.

/ zmuła, hehe
Powrót do góry Go down
Sansanne
Bańka
Bańka
Sansanne

Płeć : Female

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyCzw Sie 01, 2013 5:19 pm

Samiczka nie odpowiedziała mu, bo gdy otworzyła zmęczone oczy zobaczyła przed sobą chudą postać samicy. Nieznajomej jej samicy. Musiała przysnąć, bo nie zauważyła kiedy ta się pojawiła. Lecz wczorajszego wieczoru podczas rozmowy z samcem także była zmęczona, więc cóż się dziwić, że młoda zasnęła?
Jednak nie teraz o tym.
Gdy tylko ujrzała chudą, piękną dla samców samiczkę cofnęła się. Ona tak by jej nie określiła. Była zbyt kudłata i zbyt chuda, lecz to były oceny jedynie młodzika, który czasem wydaje się, iż nie wyszedł z wieku szczenięcego. Między dwójką siedzącą przed nią jak mogła stwierdzić trwała jakaś kłótnia, choć Demoniczny podchodził do niej lekko, mądrze. Widziała, iż się nie boi i nie wyrywa się niczym narowisty koń do walki jak to robiła Mroczna. Wodna jednak wolała się trzymać na boku i nie zostać wciągniętą do złych wydarzeń, które przeczuwała. A strach zawładnął jej sercem.
Powrót do góry Go down
464
Demon
Demon
464

Płeć : Male

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyCzw Sie 01, 2013 6:56 pm

Wypowiedział Słowa po trzykroć zmuszając ubliżającą mu samicę do podjęcia podróży. Punkt docelowy: główna sala lochów SD.
Powrót do góry Go down
Aksa
Alfa Mroku
Alfa Mroku
Aksa

Płeć : Female

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyCzw Sie 01, 2013 7:04 pm

Kuuurde. Znowu. Wyszła. (Do lochów oczywiście) Znowu, znowu, znowu, znowu.


zt.


Ostatnio zmieniony przez Aksa dnia Czw Sie 01, 2013 7:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sansanne
Bańka
Bańka
Sansanne

Płeć : Female

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyCzw Sie 01, 2013 7:24 pm

Przyglądała się całej sytuacji pełna strachu i zdziwienia. Nie wiedziała co się tu wydarzyło, gdyż serce wręcz zamarło jej w piersi ze strachu przed suką, która wyrzucała z siebie tak dużo negatywnych słów i emocji.
A teraz jej nie było.
Powrót do góry Go down
464
Demon
Demon
464

Płeć : Male

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyCzw Sie 01, 2013 7:48 pm

Nie potrzebował nawet wstać, aby ją pokonać. Fuknął uśmiechnięty od ucha do ucha i znów wgapił się w mordkę ciapatej (w sensie, że w ciapki) tym zimnym, odbierającym resztki naturalności wzrokiem. Paskudna kreatura.
- Nie boją się, bo nie są świadomi - łypnął żółtym ślepiem na krzaki, gdzie przed momentem zniknęła Mroczna. - Nie są świadomi potęgi każdej jednostki, nie są świadomi własnej słabości, kruchości i ogromu wszechświata.


Ostatnio zmieniony przez 464 dnia Czw Sie 01, 2013 7:57 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Sansanne
Bańka
Bańka
Sansanne

Płeć : Female

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyCzw Sie 01, 2013 7:54 pm

Nie wiedziała dokładnie co on chciała jej tym przekazać, bo i nie bardzo rozumiała o co mu chodziło i jaki był przekaz jego słów. Głowiła się, ale jej mały móżdżek i niedoświadczenie w życiu utrudniało całą sprawę. Zapomniała, że jej mięśnie dalej są mocno napięte, aż do czasu gdy poczuła w nich lekki ból. Rozluźniła się i zrobiła dwa kroki do przodu by lepiej słyszeć samca. Jej ślepia zamykały się powoli ponownie i by bardziej się nie męczyć ułożyła się na wygodnej trawie.
- Ja nie poradzę nic na to, że się boję, choć wiem, że to źle - powiedziała cicho. Czy chciała to zmienić? Nie wiedziała. Nauczyła się żyć ze strachem, lecz miało to także swoje plusy. Wiedziała, że nigdy nie zrobi niczego nie przemyślanie i że nie popełni głupstwa, gdyż przemyśli je dwa razy. Nie wejdzie wprost do paszczy lwa, bo będzie się bała i starać się trzymać jak najdalej od niego.
Lecz myszki były ciekawsze.
Powrót do góry Go down
464
Demon
Demon
464

Płeć : Male

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyCzw Sie 01, 2013 8:06 pm

Chyba zapominał o myszkach. Usiłował odwalić coś większego i trudniejszego, coś o czym przed tym spotkaniem niewiele myślał. Działanie bez planu, znowu. Odepchnął się tylnymi łapami od gleby, coby przesunąć się nieco do przodu, nieco w kierunku samicy.
- To cię odróżnia od reszty, wywyższa ponad tłum - powiedział widocznie z siebie zadowolony. - Nie chciałabyś pójść o krok dalej?
Powrót do góry Go down
Sansanne
Bańka
Bańka
Sansanne

Płeć : Female

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyCzw Sie 01, 2013 8:15 pm

Gdy się do niej przesunął drgnęła lekko, gdyż tylko przez chwilę strach nastroszył jej sierść na grzbiecie. Nie mogła podać prawdziwego powodu, że przy samcu nie boi się jak przy innych. Nie była w stanie, bo sama tego nie rozumiała. Jakby nie miała już sił na strach, jakby jedynie słabe impulsy drgały jej ciałem, nic więcej. Była zbyt tym wymęczona. Długa rozmowa z samcem prawie całkowicie ją wymęczyła, lecz rozmawiało się jej zbyt dobrze. Tego jej brakowało, bo przecież przez długi czas nie rozmawiała z nikim.
- Wywyższa? Nie sądzę - odrzekła mu cicho. Nie sądziła, by strach mógł wywyższać ją ponad psowatych w tej krainie. Któż więcej zdziała? Odważy, czy tchórz, który chowa się w krzakach, w legowisku, w miejscu bezpiecznym? Któż zwycięży walkę, jak nie ten odważny?
- Co masz przez to na myśli? - zapytała gdy usłyszała dziwne pytanie od samca. W jaki sposób mogłaby iść dalej?
Powrót do góry Go down
464
Demon
Demon
464

Płeć : Male

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyCzw Sie 01, 2013 8:28 pm

Zafrasował się wręcz pokazowo.
- Nie sądzisz? Czy słuchałaś... patrzyłaś uważnie? - zapytał trochę smutno. Niemniej, chwilę później wziął się w garść.
- Jesteś uświadomiona, lecz wciąż przeraża cię twoja wiedza - pokiwał łbem, tak mądrze i  melancholijnie. - Musisz zrzucić strach i nauczyć się ją wykorzystywać. Potrzebujesz wsparcia i cichego kąta.

~~~
Wylazł.
[z/t]
~~~
Przylazł.
Powrót do góry Go down
Sansanne
Bańka
Bańka
Sansanne

Płeć : Female

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyPią Sie 02, 2013 11:52 am

Coraz bardziej sądziła, że jest zbyt młoda i niedoświadczona by dobrze zrozumieć słowa samca. Mlasnęła cicho i zmarszczyła nos zastanawiając się nad jego słowami.
- Nauczyłam się już z tym żyć - powiedziała na początek po czym z cichym kłapnięciem zamknęła paszczę. Co miała mu odpowiedzieć? Bała się swojego cienia, a miała podjęć się walki z tym strachem? Pójść w nieznane?
- Nie mam wiedzy wywyższającej mnie ponad innych. Niewiele wiem - odparła jeszcze cicho i zarzuciła kilka razy ogonem. Jej łapy zaczęły drętwieć, więc przewróciła się na grzbiet by zmienić pozycję. Jak długo już z nim rozmawiała? Nie pamiętała kiedy tu przyszła i ile dni minęło.
Powrót do góry Go down
464
Demon
Demon
464

Płeć : Male

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyPią Sie 02, 2013 12:10 pm

Nie chciał się znowu powtarzać. Podniósł brudne cielsko i podszedł do słoja z gryzoniami. Odwrócił łeb i omiótł wzrokiem wymęczoną samicę. Z wiadomych powodów kontakty z innymi wyczerpywały ją znacznie bardziej, ale żeby aż tak? Zacmokał.
- Jestem głodny.
Powrót do góry Go down
Sansanne
Bańka
Bańka
Sansanne

Płeć : Female

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyPią Sie 02, 2013 12:12 pm

- Wybacz, miło się gadało, ale teraz czas na mnie - powiedziała cicho, skłoniła mu się lekko i wyszła.



























Powrót do góry Go down
464
Demon
Demon
464

Płeć : Male

Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptyPią Sie 02, 2013 12:16 pm

Złapał za krawędź słoika i wyszedł niosąc go.
[z/t]
Powrót do góry Go down
Rossalie
Gniew Oceanu
Gniew Oceanu
Rossalie


Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptySro Sie 07, 2013 1:21 pm

Tak, tak. Przyszła i usiadła w cieniu, a wąż sunął za nią.
Powrót do góry Go down
Railith Exorcist
Pnącze
Pnącze
Railith Exorcist


Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptySro Sie 07, 2013 1:47 pm

Rooosaaaalieeeeee~! — Już po chwili ruda suczka mogła poczuć jak czyjeś łapki obejmują ją od tyłu i unoszą nieco do góry, wtulając jej drobne ciałko w jego mięciutką sierść na piersi. Zamruczałby niczym kotek gdyby mógł, ale ostatecznie jedynie przeciągłe przyjemne warknięcie wydobyło się z jego gardziołka, podczas, gdy na pyszczku rozlał się rozanielony uśmieszek.
Robisz za pedofila, Rai? — Ossu~! Pamiętasz mnie?
Przekrzywił łepetynę na bok, nie wypuszczając ją.
Powrót do góry Go down
Rossalie
Gniew Oceanu
Gniew Oceanu
Rossalie


Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptySro Sie 07, 2013 1:52 pm

Pierw się nieco zdziwiła, ale chwilę później gdy już wszystkie informacje były ułożone od A do Z w jej główce i wszystko z nich zrozumiała - zachichotała. Na liczku pojawił się grymas, który był uśmiechem. Takim szczerym i czystym. Srebrnym i świecącym jak księżyc. Jak księżyc. Ruda Wodna puściła złote oczko Ridley, a ta się uspokoiła. Odwróciła łebek w stronę Leśnego - Railith!
Powrót do góry Go down
Railith Exorcist
Pnącze
Pnącze
Railith Exorcist


Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptySro Sie 07, 2013 2:00 pm

Nyahahah~ Dokładnie! — Trącił nosem nosek wodnej, a następnie postawił ją już spokojnie na twardym podłożu. — Co tu robisz? Odpoczywasz, czy szukasz kogoś do zabawy?
Poruszył uszkami, aby następnie przesunąć spojrzenie na jej towarzysza, unosząc w zadumie łuk brwiowy do góry.
Owawa ... Widzę, że masz nowego towarzysza, Ossu~! — Przywitał się i z wężem, starając się być jak najbardziej przyjaznym. Toż to taki pyton, by go mógł na raz chapnąć i tyle by było z biednego małego Riliitha.
Brrr~.
Powrót do góry Go down
Rossalie
Gniew Oceanu
Gniew Oceanu
Rossalie


Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 EmptySro Sie 07, 2013 2:11 pm

Albo owinąć się wokół szyi. Hłe. W każdym razie...
- Ja? Tak właściwie to postanowiłam się przejść. Polana nie jest taka zła, bo jest pieniek i dziura i strumyk i ściana drzew - jak to mówi Rid. A no właśnie. To jest Ridley. - wskazała łapką na pytona. Błękitne oczy węża zalśniły, a ona jedynie syknęła. - Oj tak wiem, dużo gadam. Rid mnie nauczyła! Jest bardzo fajna. Jak mama. Ciekawe jakby wyglądała moja mama. Hm... - pogrążyła się w zamyśleniu, ale po chwili dała sobie spokój, a rudy ogonek zaczął rytmicznie chodzić na boki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozłożysty Dąb   Rozłożysty Dąb - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Rozłożysty Dąb

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Obce terytoria :: Magiczny Zalądek :: POBOJOWISKO-