Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Plaża

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Shin Gaiden
Lazurowy Kieł
Lazurowy Kieł
Shin Gaiden

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 4:14 pm

Shin delikatnie odsunął się od lisa, tak by ten nie poczół się urażony.
-A ma pan jakichś przyjaciół?-zapytał i nie mogąc pohamować ciekawości dodał-Może mi pan o sobie opowiedzieć?
Powrót do góry Go down
Claryssa
Córka Lasu
Córka Lasu
Claryssa

Płeć : Female

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 4:49 pm

Tup, tup, tup... Malutkie łapki Claryssy zapadały się w jasnym piasku, zostawiając szlaczek śladów.
Suczka usiadła, po czym rozejrzała się. No, no, no... Kogo my tu mamy... Wreszcie trafiła na kogoś. I to nie tylko na psa, ale też na husky'ego!
- Cześć - przywitała się, zupełnie nie zwracając uwagi na to, że ten rozmawia.
Usiadła, po czym spojrzała na psa. Cieszyła się, że wreszcie spotyka kogoś. Kogokolwiek.
Powrót do góry Go down
Scar
Beta Lasu
Beta Lasu
Scar

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 5:07 pm

Przyjaciele to już było coś zupełnie odmiennego. Tu... też ciężko coś stwierdzić. Jego życie zamykało się w szybkim rytmie. W pracy. Nie przywiązywał się bardzo.
- Widzisz... nie umiem Ci nawet odpowiedzieć. Są osoby.. w sumie to psy, które bardzo tu polubiłem. Jednak pewnie nie są jeszcze moimi przyjaciółmi. Z takimi osobami musiałbym często spędzać czas i dzielić swoje marzenia. Pomysły. - Zasępił się. Nagle poczuł jak bardzo samotną jest istotą. Spuścił wzrok i udawał że liczy piasek (!), by powstrzymać łzy.
Wtem przybył ktoś jeszcze. Kolejne szczenie?
- Lilios. - Rzucił choć owo widziało chyba tylko szczenie.
Powrót do góry Go down
Shin Gaiden
Lazurowy Kieł
Lazurowy Kieł
Shin Gaiden

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 5:22 pm

Zasmucił się i on. Serdecznie żal mu się zrobiło biednego lisa.
-Rozumiem...życie bez przyjaciół i rodziny jest bardzo smutne.-powiedział Gaiden chcąc dodać rudemu otuchy. Spojrzał na Scara z głębokim współczuciem.
-Witaj.-powiedział do przybyłej suczki. Chciał się do niej uśmiechnąć, ale zbyt żal było mu Scara i po kilku nędznych próbach zrezygnował.

//kolejność; Clary, Scar, ja. ok?//
Powrót do góry Go down
Claryssa
Córka Lasu
Córka Lasu
Claryssa

Płeć : Female

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 5:29 pm

- A ja jestem Claryssa - oświadczyła Claryssa - Miło pana poznać. Jest pan lisem? Fajne ma pan imię.
Jasnoniebieskie oczyska skierowały się na Liliosa. Swoją drogą... Z lisem też warto porozmawiać. Może będzie wiedział, gdzie aktualnie suczka się znajduje? Coś opowie o tym miejscu...

/ok, nie mam nic przeciwko


Ostatnio zmieniony przez Claryssa dnia Sob Wrz 14, 2013 5:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Scar
Beta Lasu
Beta Lasu
Scar

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 5:34 pm

Przekręcił głowę zaciekawiony. Skąd młoda wie jak on ma na imię. Chyba że... - Oh nie! Lilios to powitanie Sfory Lasu. Ja mam na imię Scar. Ty masz ładne imię. - Jemu uśmiech przyszedł o wiele łatwiej, stąd też od razu posłał go ku suni. Machnął znowu ogonem odganiając piach który przywiany przez wiatr zaczął go okładać. Uważał by nie sypnąć im w oczy.
- Tak jestem lisem. - Czy może choć odrobinę poczuć z tego dumę tym razem?


/ okej
Powrót do góry Go down
Shin Gaiden
Lazurowy Kieł
Lazurowy Kieł
Shin Gaiden

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 5:42 pm

-Ja jestem Shin Gaiden, ale mów mi Shin.-przedstawił się suni i spojrzał na Scara tak, jakby chciał mu powiedzieć ,,niech się pan nie martwi. Znajdzie pan masę przyjaciół i może nawet odnajdzie rodzinę.'' Po czym wejrzenie skierował znów na sunię.
-Co Ci się stało w łapę?-zapytał z troską widząc niewielką bliznę na jej tylnym odnóżu.

//O bliźnie wyczytałam w jej KP//
Powrót do góry Go down
Claryssa
Córka Lasu
Córka Lasu
Claryssa

Płeć : Female

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 5:59 pm

~ To nie mówią sobie zwyczajnie "cześć"? ~ przemknęło Clary przez myśl ~ Dziwne... ~
- Fajnie. - stwierdziła. Podobało jej się to. Było dziwne, ale ciekawe. - A jak jest na pożegnanie?
Z powrotem skierowała oczęta na Shina. Uśmiechnęła się do niego.
- A, nic takiego... Pamiątka z przeszłości.

Powrót do góry Go down
Scar
Beta Lasu
Beta Lasu
Scar

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 6:12 pm

W sumie nigdy się nie żegnał. Nie potrzebował tego, po prostu odbiegał.
Jednak jeśli młoda jest z jego sfory to wypada ją poinstruować. -Ademnos to do widzenia. W Sforze Lasu. W jakiej Ty jesteś młoda panno? - Po temacie który rzucił Shi sam zwrócił uwagę na zranioną łapkę samiczki. Przecież był medykiem!
- Chciałabyś się jej pozbyć czy wolisz zostawić sobie to trofeum?
Powrót do góry Go down
Shin Gaiden
Lazurowy Kieł
Lazurowy Kieł
Shin Gaiden

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 6:29 pm

-Rozumiem... mój tata miał trzy wielkie blizny na karku, nie wiem co mu się stało, ale on już niestety nie żyje... to był straszny wypadek. Wybiegłem na ulicę i nagle zza zakrętu wyjechał na mnie autobus. On...on odrzucił się na mnie i odepchnął na bok, ale sam został przejechany i... Powiedział tylko, że mam szukać rodziny w tej krainie. moja ciocia to Reika Densetsu. Może ją znasz?-zapytał nie wiadomo czemu opowiadając swoją historię.
-Oj... wybacz, nie powinienem tyle gadać jeszcze jak tata żył to mówił, że jestem zbyt gadatliwy. Nie chciałem Cię zanudzać.-powiedział Shin chwilowo nie mówił nic do lisa.

//zw dość długie.
Powrót do góry Go down
Claryssa
Córka Lasu
Córka Lasu
Claryssa

Płeć : Female

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 6:38 pm

- Wygrałam tę walkę, więc chcę, by blizna została. - powiedziała.
Sfora... Hmm, dobre pytanie. Gdzie to ona...
- Ja chyba też jestem w Sforze Lasu.
Z zainteresowaniem przysłuchiwała się opowieści Shina, wtrącając słowa takie jak łał, acha i tym podobne w odpowiednich momentach.
- Wcale nie zanudzasz. Wręcz przeciwnie. - powiedziała - Ja jak byłam mała, to walczyłam na arenie. Nie pamiętam za dobrze tamtego czasu... Ale uciekłam. Trafiłam tu przypadkiem. Szukam miejsca, gdzie mogę zostać. Świat dookoła jest bardzo niebezpieczny...
Powrót do góry Go down
Scar
Beta Lasu
Beta Lasu
Scar

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 7:05 pm

Jęknął czy to z rozpaczy, czy ze smutku... najprawdopodobniej to co usłyszał od obu szczeniąt zwaliło go z łap wprost w ten piach.
Takie małe, a tyle przeżyły? Jeszcze ta mała kruszynka musiała walczyć?!
- Mój boże. Odważna jesteś kruszynko! Spokojnie teraz jesteś w sforze gdzie nikt nie każe Ci już wlaczyć. Musisz jednak uważać na tych ze złych sfor. - Machnął łapką odruchowo.
Powrót do góry Go down
Shin Gaiden
Lazurowy Kieł
Lazurowy Kieł
Shin Gaiden

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 7:24 pm

-Serio uważasz, że nie zanudzam?-zapytał Gaiden ze zdziwieniem.
-Mój tata podobno też walczył... mówił, że jego przeciwniczka nazywała się... Takera-Hato czy jakoś tak. To nie ona zrobiła mi te blizny, ale ona go podobno zabiła i to na oczach jakiegoś szczenięcia. Nie mówił mi jak ta sunia miała na imię. Pewnie teraz jest już dorosła. Simba-to był jego króliczy przyjaciel- mówił, że imię tej samicy pochodziło od kwiatu... Orchidea chyba. Tata mówił też, że mogę szukać pani ze Sfory Lasu, która w tamtych czasach zajmowała tam wysokie stanowisko. Miała na imię Lacoste. Podobno tata znał Irama, który jest synem Fenrira Greybacka. A jak ta Takera-Hato zabiła tatę, to podobno jakiś labrador go wskrzesił.-opowiedział Shin nie mogąc się powstrzymać.
-Walczyłaś na arenie i wygrałaś? Ale co soę stało z tym drugim szczeniakiem?-zapytał nieświadom tego co usłyszy.
-Panie Scar, może mi pan powiedzieć coś o sforach?-zwrócił się do lisa.
Powrót do góry Go down
Scar
Beta Lasu
Beta Lasu
Scar

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 8:29 pm

Słuchał uważnie. Te szczeniaki miały w sobie coś niezwykłego. Szczególnie mały Shin. Znał tyle osobistości chociaż się z nimi pewnie nigdy nie widział. Sam Scar nie miał okazji z nimi zamienić słowa. Tylko ich sława mogła cokolwiek mu powiedzieć z jego słów.
- A co chcesz wiedzieć maluchu?
Powrót do góry Go down
Shin Gaiden
Lazurowy Kieł
Lazurowy Kieł
Shin Gaiden

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 8:32 pm

-Chciałbym wiedzieć, które sfory są dobre, a które złe.-Powiedział szczeniak i dodał-A może pan też opowie swoją historię?-Zapytał Gaiden.
Powrót do góry Go down
Scar
Beta Lasu
Beta Lasu
Scar

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 8:43 pm

- Cóż.. złymi można określić Mrok, Cierń i Siewców Chaosu, czasem niektórych śnieżnych. Dobrą sforą są Leśni, zaś Woda, Ogień są neutralni. No i Śnieg. - Mruknął i machnął od niechcenia ogonem. Jakoś nigdy nie zastanawiał sie nad tym czy owy podział jest sprawiedliwy czy nie. Przywykł do niego od razu.
- Moja historia... żyłem w świecie ludzi, lubiłem zadzierać z psami... goniły mnie zawsze. Kiedyś jeden w końcu mnie złapał, stąd ta moja blizna na grzbiecie. Zraniony uciekłem pod coś co nazywają ludzie restauracją. Chciałem schować się w koszu na śmieci. Ale zobaczył mnie człowiek i wyrzucił z niego. Wpadłem w sól... tak zostało. - Historie mocno skrócił, ale jak już wcześniej zauwżył tylko z tego składało się jego życie. Był leniwy... i możnaby go nazwać złodziejaszkiem.
Powrót do góry Go down
Shin Gaiden
Lazurowy Kieł
Lazurowy Kieł
Shin Gaiden

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptySob Wrz 14, 2013 10:03 pm

Shin wzdrygnął się na samą myśl o takim bólu
-To straszne... uciekł pan i znalazł się tu prawda?-zapytał szczeniak i dodał po chwili.
-Ja należę do Sfory Wody... tak jak większa część mojej rodziny, a nawet prawie cała rodzina.-powiedział szczeniak.
Powrót do góry Go down
Claryssa
Córka Lasu
Córka Lasu
Claryssa

Płeć : Female

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptyNie Wrz 15, 2013 7:54 am

Clary słuchała z zapartym tchem, póki nie padło pytanie o drugiego szczeniaka.
- Nie żyje. - odpowiedziała krótko.
Nie walczyć? Ciekawe... Wręcz nierealne.
Z zainteresowaniem wysłuchała opowieści o złych i dobrych sforach, potem o historii Scara.
- A ja nie mam rodziny... - pożaliła się - zostali w tym złym miejscu i pewnie dawno zginęli na arenie...
Powrót do góry Go down
Shin Gaiden
Lazurowy Kieł
Lazurowy Kieł
Shin Gaiden

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptyNie Wrz 15, 2013 2:09 pm

Wstał nagle
-Przepraszam, ale muszę dalej iść szukać rodziny, może się jeszcze spotkamy.-uśmiechnął się do nich serdecznie i wybył

zt
Powrót do góry Go down
Scar
Beta Lasu
Beta Lasu
Scar

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptyNie Wrz 15, 2013 9:28 pm

Obejrzał się na młodego samca, który odbiegł i pomachał mu jeszcze ogonem.
Po czym jego wzrok poszybował ku suni z jego sfory.
- Zatem jesteś samotna tak jak ja? A jak dotarłaś do tej Krainy w ogóle? - Położył się zapominając że nie chce mieszać swojego futerka z piachem.
Powrót do góry Go down
Claryssa
Córka Lasu
Córka Lasu
Claryssa

Płeć : Female

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptyPon Wrz 16, 2013 3:08 am

- Piechotą, dwoma towarowymi, przesyłką kurierską i znów piechotą. - Uśmiechnęła się - To jest łatwiejsze, niż brzmi.
Clary również się położyła. Nie wiedziała wiele o panujących tu zasadach, nie chciała obrazić lisa.
- Powiedz proszę, jak tu jest? - poprosiła, kładąc łeb na łapach i patrząc tymi wielkimi "krowimi" oczami. - Opowiedz o tym miejscu!
Oczywiście nie miała na myśli plaży, ale całokształt. Cały ten malutki świat, do którego trafiła.
Powrót do góry Go down
Scar
Beta Lasu
Beta Lasu
Scar

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptyPon Wrz 16, 2013 3:39 pm

Spojrzał na nią z uznaniem. Młoda była sprytna co pewnie przyda jej się w świecie psisk które walczą o swoje niekiedy również pazurami i kłami.
Jego ogon ciągle falował rozpychając na boki kupki ziemi. Nie mógł usiedzieć w miejscu, ale to dało się szybko zauważyć po dłuższym przebywaniu z nim.
- No pięknie, jestem pod wrażeniem muszę rzec. - Spojrzał ku horyzontowi gdzie połacie wody rozprzestrzeniały się w każdym kierunku.
- Tutaj... bywa różnie. Niekiedy nie dzieje się nic, innym razem niestety zło potrafi zagarnąć jakiś teren i walczyć z nami. Sfory walczą też często miedzy sobą. Nie są spokojnie.
Ostatnimi czasy w psiej krainie nie dzieje się dobrze, psy się uspokoiły, wszyscy się przyczaili.
- Ze smutkiem w głosie snuł swoją opowieść. Chciał podkreślić, że nigdy nie wiadomo co los zgotuje innym.
Powrót do góry Go down
Claryssa
Córka Lasu
Córka Lasu
Claryssa

Płeć : Female

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptyPon Wrz 16, 2013 5:23 pm

Clary słuchała... Zaraz, czy ja się nie powtarzam? Jeszcze raz.
Claryssa z zainteresowaniem pochłaniała informacje.
- Na co czekają? - wyszeptała z przejęciem.
Czyżby zapowiadało się coś dużego? Dajmy na to... Wojna stad? I w co ona wdepnęła... Masakra. Chociaż z drugiej strony... Suczka cofnęła się na moment do chwili, gdy zabiła tamtego szczeniaka, na arenie. To było niesamowite uczucie.
Postanowiła sobie, że jeśli nadarzy się okazja, to będzie walczyć razem z resztą stada.
Powrót do góry Go down
Scar
Beta Lasu
Beta Lasu
Scar

Płeć : Male

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptyPon Wrz 16, 2013 6:12 pm

Może niekoniecznie od razu walka stad, bardziej fakt, że psy przyczaiły się i nie chciały nic wielkiego robić. Stada potrzebowały odbudowy, zdecydowanie! Nowości, świeżości.
- O to nie musisz się bać, jako szczenie jesteś jeszcze bezpieczna, nikt ze stada nie da Cię pewnie tknąć. - Nie chciał nieświadomie wystraszyć suczki bo przecież zupełnie nie o to chodziło! W dodatku Leśni są dobrzy, nie chcą trudzić się bijatyką, wolą medycyne. Choć gdyby miał wrócić do swoich czasów sprzed tej krainy... to prędzej wylądowałby u Siewców. Odchrząknął zdegustowany własnym tokiem myślenia.
Powrót do góry Go down
Claryssa
Córka Lasu
Córka Lasu
Claryssa

Płeć : Female

Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 EmptyWto Wrz 17, 2013 2:58 am

Miło, że się o niż troszczył.
- Panie Scar, ja się przecież nie boję! - zaprotestowała jednak.
Nie do pomyślenia było sugerować jej, że czegoś się boi. Przecież ona nie boi się nigdy i niczego, nawet lwa, nawet ciemności... Niczego.
- A pan też czeka? - zapytała w końcu - Jak inne psy?

/borze, co za krótki i nieambitny post... Tragedy. Mózg o 4:58 nie działa./
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Plaża - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Plaża   Plaża - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 

Plaża

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Obce terytoria :: Morska Otchłań :: Samotne Wybrzeże-