Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Czy to już koniec?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sonata
Dziecię Ognia
Dziecię Ognia
Sonata

Płeć : Female

Czy to już koniec?  Empty
PisanieTemat: Czy to już koniec?    Czy to już koniec?  EmptyPią Wrz 13, 2013 1:23 pm

: SP padło? Uch, wiedziałam że tak będzie :< To wina ciągłego przenoszenia i braku zainteresowania adminów (np. mało atrakcji)... Cóż było fajnie. Zawsze chętnie bym pomogła przy odnowie czy coś ale nie wiem czy to ma sens...

Napisałam tu aby każdy wiedział i mógł wyrazić swoje zdanie na ten temat.
Powrót do góry Go down
Orchidea
Alfa Lasu
Alfa Lasu
Orchidea

Płeć : Female

Czy to już koniec?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy to już koniec?    Czy to już koniec?  EmptyPią Wrz 13, 2013 2:09 pm

Nie uważam tak. Po pierwsze - jest wrzesień. Ludzie mają inne sprawy na głowie niż forum. Jak się zaaklimatyzują to powinna część wrócić. Po drugie - nie ten dział, co nie?
Powrót do góry Go down
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
Ishyria

Płeć : Female

Czy to już koniec?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy to już koniec?    Czy to już koniec?  EmptyPią Wrz 13, 2013 7:52 pm

BRAKU ZAINTERESOWANIA ADMINÓW?
Boże, jacy Wy jesteście bezczelni!

Normalnie z Paź powinniśmy to wypierdolić i odejść po tym tekście.
Robiłyśmy wszystko by to ruszyło.

Teraz jest coś takiego jak wrzesień - czyli wszyscy się uczą. To po pierwsze.
Inni typu studenci albo dalej są na wakacjach albo pracują.
Nie każdy ma czas, a jednak niektórzy zaglądają - CIEKAWE PRAWDA?

Jak dla Was jest to koniec SP to sobie odchodźcie droga wolna. Ja uważam że póki ktoś jest chętny do tworzenia go to SP ISTNIEJE.


I swoją drogą "Regulamin" to nie miejsce na ten temat.
I wielki hate.
Powrót do góry Go down
464
Demon
Demon
464

Płeć : Male

Czy to już koniec?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy to już koniec?    Czy to już koniec?  EmptyPią Wrz 13, 2013 9:43 pm

Czy to już koniec?  HDAA36E03
Jak stare wygi czasu nie mają, to by się przydało zwerbować młodszych. Czemu teraz nie ma młodszych? Z nich są najlepsi gracze. Gdzie oni się podziali? (czyżby woleli kolegów i realna życie?) Niezwykłe przygody magicznych psów w świecie fantazji to przecież dobra tematyka.
Powrót do góry Go down
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
Ishyria

Płeć : Female

Czy to już koniec?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy to już koniec?    Czy to już koniec?  EmptySob Wrz 14, 2013 8:14 am

Też uważam że potrzeba nowego towarzystwa.
Powrót do góry Go down
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
Ritsu

Płeć : Female

Czy to już koniec?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy to już koniec?    Czy to już koniec?  EmptySob Wrz 14, 2013 8:57 am

Robi się z tego taka sama afera jaka miała miejsce w trakcie wakacji, mhm. ~ Ludzi nie ma i tragedia, jakkolwiek nie spojrzeć na to logicznie - z winy szkoły, z winy spotkanych tam przyjaciół, z winy tego, że ostatecznie niektórzy przygotowują się do jakiś większych egzaminów i takie tam. Mamy wrzesień, goddammit! Komuś coś mówi ten osobliwy miesiąc? Przyzwyczajmy się do myśli, że niektórzy już nie potrzebują spędzać tak wiele czasu w internecie, a wolą - o nowość! - życie realne, pośród ludzi, których mogą dotknąć, przytulić i cholera wie, co jeszcze zrobić. Nie możemy cały czas zakładać, że to forum będzie ciągnąć wieczność, bo to jest, z przyczyn naturalnych, kompletnie niemożliwe. Jeśli ten stan się przeciągnie to się zwyczajnie zamknie forum i już. Bo zdechło i to w sposób najbardziej naturalny i taki, którego chciałaby większość.

I za stwierdzenie, że to akurat admini nic nie robią, powinienem wybatożyć. Chyba, że ktoś uważa, żeby obowiązkiem Admina było latanie dookoła użytkownika i podcieranie mu dupy, bo nawet tego nie potrafi zrobić.
Powrót do góry Go down
Orchidea
Alfa Lasu
Alfa Lasu
Orchidea

Płeć : Female

Czy to już koniec?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy to już koniec?    Czy to już koniec?  EmptySob Wrz 14, 2013 9:26 pm

Ja jestem młoda, jaaa! Ale nowa szkoła, więęc wrzesień NIE. Admini nieaktywni? Śmiechłam. Serio bezczelne i niewdzięczne. Po tym co oni akurat robią, powinno się im gratulować, że robią cokolwiek, że chcą, że się starają. Więc coś Ci się chyba pomieszało i przesadzasz kwiatki.
Powrót do góry Go down
Aksa
Alfa Mroku
Alfa Mroku
Aksa

Płeć : Female

Czy to już koniec?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy to już koniec?    Czy to już koniec?  EmptyNie Wrz 15, 2013 10:52 am

Admini są aktywni, przynajmniej większość. Po wrześniu, w okolicach października - listopada powinno się zrobić luźniej i powinno dojść więcej osób. Ja w tedy będę miała więcej czasu, a to już coś... Jakbyście nie mogli pojąć, że wrzesień to taki dupiaty miesiąc.
Powrót do góry Go down
Sansanne
Bańka
Bańka
Sansanne

Płeć : Female

Czy to już koniec?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy to już koniec?    Czy to już koniec?  EmptyNie Wrz 15, 2013 12:24 pm

Ej, po co tu ten temat dalej jest? By prowadziło to na następnej kłótni i sprzeczek, rzucana w siebie błotem? Uhhhh.
Na początku września nie było tu prawie nikogo, a teraz ludzie znów zaczynają się pojawiać powolutku, bo to wrzesień! Pierwszy miesiąc dla większości osób tutaj po wakacjach, egzaminy z poprzednich lat nauki, zmiana trybu życia (bo już się nie wstaje o godz. 9:00). Mi samej nie chciało się wchodzić bo byłam tym wszystkim zbyt zmęczona.
A skoro Admini według ciebie Sonato nic nie robią, to może tobie damy Admina i zobaczysz jak to ciężko? Hm? (oczywiście żartuję, żeby potem naskakiwania nie było)
Dlatego przeczekajmy jeszcze dwa tygodnie, pojawiajmy się, a ludzie wrócą znowu.
Powrót do góry Go down
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

Czy to już koniec?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy to już koniec?    Czy to już koniec?  EmptyNie Wrz 15, 2013 10:38 pm

Zamykam, bo zrobiło się z tego poletko do wolnego hejtu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Czy to już koniec?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy to już koniec?    Czy to już koniec?  Empty

Powrót do góry Go down
 

Czy to już koniec?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Kosz-