Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Ognista Masakrada dzień 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Sonata
Dziecię Ognia
Dziecię Ognia
Sonata

Płeć : Female

Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ognista Masakrada dzień 2   Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 EmptyPon Sie 26, 2013 8:17 pm

Wtf? Czy w tej wodzie coś było? Otruto mnie?! Zaczęłam przepłukiwać pysk w misce wody lecz indyk nadal tańczył! Co tu się do jasnej chole*y dzieje?!
- Pani też to widzi? - zapytałam lekko wystraszona. Ten ptak chodził! Nie miał łba ale chodził! Miał przyrumienioną skórkę, nie miał piór i głowy a się poruszał, czy tutaj to normalne?

/ Buuu, gonią :< Ale jeszcze będę, tyle że nie telefonie i będę woolno odpisywała.
Powrót do góry Go down
Rinnie
Temperament
Temperament


Płeć : Female

Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ognista Masakrada dzień 2   Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 EmptyPon Sie 26, 2013 8:19 pm

Była gotowa z powrotem przywlec do okregu Patcha, gdyby była taka potrzeba... ale tyle tłuszczu... huh. Zatrzymała się w miejscu i pochyliła łepetynkę, kładąc także uszka po sobie. No i... spojrzała w stronę stołu. Odskoczyła...
- A niech to dunder świśnie! - ...krzycząc. I spojrzała w popłochu na zebranych, jakby to była robota kogoś z nich. Zbladła i cofnęła się kolejny kroczek. Byle zyskać na odległości od stołu... czy tez może stłamsić trochę przerwy między nią a Patchem. Spojrzała na szczenię i zamrugała kilka razy. - Ja... myślałam, że ty to włączyłaś.
Dzieci w tych czasach mogą być aż tak inteligentne?
Powrót do góry Go down
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
Ishyria

Płeć : Female

Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ognista Masakrada dzień 2   Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 EmptyPon Sie 26, 2013 8:48 pm

Indyk podskoczył i wywinął pare koziołków w powietrzu przestraszony takim dziwnym zaskoczeniem zgromadzonych osób. Przecież on tylko chciał się z nimi pobawić! Nic złego im nie robił. Zakrył miejsce po głowie skrzydełkami oskubanymi z piór, tak jakby chował głowę której już tam nie było - lecz tego chyba nie wiedział. Biegł przed siebie aż zwalić się ze stołu na Rinnie.
- Taaak... widziałam to. - Zaśmiała się perliście Alfa.
Powrót do góry Go down
Rinnie
Temperament
Temperament


Płeć : Female

Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ognista Masakrada dzień 2   Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 EmptyPon Sie 26, 2013 8:54 pm

Dlaczego nawet jedzenie, które powinno się jeść, ja atakuje? Do jasnej... może zastosuj inną opcję - w myślach złorzecz na wszystkich, którzy nawet nie ruszą ku tobie tyłka, by ci pomóc, i skul się na ziemi, udajac, że cię nie ma...
idealnie.
Powrót do góry Go down
Sonata
Dziecię Ognia
Dziecię Ognia
Sonata

Płeć : Female

Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ognista Masakrada dzień 2   Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 EmptyPon Sie 26, 2013 9:10 pm

Ha ha ha, śmieszny indyczek. Śmieszny, apetyczny indyczek wylądował na tamtej lekko już upitej pani.
- Jednak nie zwariowałam.  Zabawny ten kawałek mięsa. Widać chce jeszcze trochę przeżyć.  - Uśmiechnęłam się. Wszyscy już chyba odlecieli do krainy Morfeusza. Cóż ja mam tu robić sama? Chwyciłam trochę mięsa i kieliszek śmierdzącego trunku. Wypiłam duszkiem piekący napój i przegryzłam kawałkiem mięsa... O ile mój zmysł smaku mnie nie myli to była sarna. Mniam! Nie zdążyłam złapać się alfy lub miękkiej, białej kulki i runełam na ziemię z hukiem. Nagle stalam się śpiąca, zasnęłam.

/ krótkie posty bo na fonie trochę trudno. Poza tym nikt nie odpisał sooo.... Upiłam małą Sonię xdd
Powrót do góry Go down
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
Ishyria

Płeć : Female

Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ognista Masakrada dzień 2   Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 EmptyWto Sie 27, 2013 6:38 pm

Parsknęła śmiechem widząc że indyk jest równie zniesmaczony co sama Rinnelis. Sturlał się ze stołu i pobiegł ku płomieniom... gdzie niestety spłonął. Widać nie dane mu było ponownie odżyć.
Sen zmorzył wszystkich jednak płomienie nie znikały. Czyżby impreza dalej trwała? Kto wie, kto wie!
Bębny przestały się odzywać, jednak lekka i spokojna muzyka utrzymywała swój ton w powietrzu.
Ktoś nadchodził.
Powrót do góry Go down
Rinnie
Temperament
Temperament


Płeć : Female

Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ognista Masakrada dzień 2   Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 EmptySro Sie 28, 2013 10:46 am

Uciekła.
Powrót do góry Go down
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
Ishyria

Płeć : Female

Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ognista Masakrada dzień 2   Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 EmptySro Sie 28, 2013 8:05 pm

[i]Wybyła bez słowa, a wszystko inne zniknęło. [/b]

/ No cóż, dziękuję?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ognista Masakrada dzień 2   Ognista Masakrada dzień 2 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Ognista Masakrada dzień 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Ognista Maskarada dzień 1
» Ognista Maskarada

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Kosz-