IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | .
 

 Siedem Grzechów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
avatar

Płeć : Female

PisanieTemat: Siedem Grzechów   Pią Sie 23, 2013 8:38 pm

SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH:

Rangi te są przyznawane użytkownikom aktywnym, którzy wykazują się ciekawą i niebanalną fabułą, uczestniczą również w życiu forum. Oczywiście niekiedy jest to prawdziwe przekleństwo, bowiem kto chciałby być prawdziwym Grzesznikiem? Te rangi trochę nas na to skazują!
Jak wiadomo grzechy są wielką pokusą, na co dzień ciężko ich nie popełniać. Zakazany owoc smakuje najlepiej. Każdy pies dzierżący miano grzechu również przyciąga do siebie innych, stara się zawładnąć duszą psa i jego umysłem, przeciągnąć na swoją stronę. Grzechy uwielbiają ze sobą wzajemnie konkurować który zawładnie większą ilością psów.
Każdy z nich posiada swoją własną, indywidualną moc i umiejętności. Wpierw jednak trzeba zwrócić uwagę na to co wszystkie potrafią.
Otóż Siedem Grzechów to wysłannicy skrytych pragnień każdego z nas, tego co zawsze było w nas ograniczane bo tak nakazywała kultura i wiedza życiowa. Te osobniki jednak nie dbają o to aż tak bardzo. Wszystkie mają jeden cel - uprzykrzać życie tym, którzy są najbardziej przeciwko nim i ich sile.

Potrafią przeszukać umysł każdego psa w poszukiwaniu kiełkującego ziarna swego Grzechu i wykorzystać go przeciw ofierze. Pokazują wtedy obrazy mocno przemawiające do nieszczęśnika, wczepiają nieprawdziwe pragnienia. Gdy się postarają mogą nawet sprawić iż owe ziarno wyrośnie i na pewien okres czasu pokierować psem tak by grzech zawładnął nim w całości.


Pycha


  Pierwszy z Grzechów, który wbrew pozorom często skrywa się w psach dobrych czy neutralnych. Te które są bardzo pomocne, które dbają o innych i tryskają radością posiadając ziarno pychy lub gdy zostaną zawładnięci przez nią czują się niedocenieni przez wszystkich wokół. Natarczywie starają się zwrócić na siebie uwagę. Niekiedy stają się wręcz agresywni byle by wszystko kręciło się wokół nich. Gardzą słabszymi, nawet jeśli chodzi tu o psy złe - co niejednokrotnie wpędza ich w opały.
  Pies dzierżący miano Pychy posiada również umiejętność zwiększenia swoich rozmiarów trzykrotnie, co według niego pokazuje iż jest wspanialszy od innych i dostojniejszy. Niestety zwiększa to też jego siłę na okres 5 postów do siły równej Betom.


Chciwość


  Drugi Grzech, który również lubi skrywać się w dobrych duszyczkach. Powstaje w tych którzy mają niespełnione marzenie pozyskania czegoś. I wcale nie musi być to materialne. Często trafia na osoby, które nie mogą posiąść jakiejś osoby gdyż jest ona w zupełności niedostępna. Również na takie które chciałyby zająć pewne stanowisko, a nie została dana im szansa. Pies dzierżący Chciwość domaga się od innych więcej niż może dostać, nigdy nie jest mu mało. Krąży wokół bogactw i ważnych informacji jak sęp, oczywiście walczy z tym w sobie. Chce udowodnić że jest inna.
  Osobnik będący tym Grzechem posiada nienaturalną moc wykradania czegoś innym psom, niekiedy jest to jakieś wspomnienie, innym razem uczucie lub lęk. Stąd też jest na celowniku tych, którzy z chęcią pozbyliby się koszmarów lub swych fobii. Oczywiście jako iż jest chciwy, drogo ich to będzie kosztować.Nieczystość

  Pies który nosi miano owego trzeciego grzechu jest w pewnym stopniu zmorą wszystkich sprawiedliwych i pedantycznych psów, które trzymają się zasad i są lojalne swym ideom. Nieczystość ma do siebie to, że niestety szybko zdradza osobę której coś obiecała, zapomina o wcześniejszych obietnicach, bardzo szybko ucieka do innych bo poprzednie jej nie interesują.
  Lubi bawić się niekiedy psami gdy czuje gniew. Ciężko mu też wytrzymać w związku gdyż zawsze czuje pokusę zmiany partnera.
  Dodatkową mocą nieczystości jest możliwość zatruwania zbiorników wodnych i przenoszenia wszelakich chorób. Uważaj z kim zadzierasz!


Zazdrość


  Czwarty z Grzechów, chyba każdemu doskonale znany. Pies ten wykazuje się ponadprzeciętną zazdrością, lecz nie tylko o swego partnera, ale też o innych. O znajomości, o władze, o posiadane rzeczy. Często jest zazdrosny nawet o to że ktoś bardziej na siebie zwrócił uwagę niż on sam. Stąd potrafi bardzo szybko się obrażać lub wcinać w cudze rozmowy  ot tak po prostu. I jest to dla niego całkiem normalne zachowanie.
  Niestety to sam grzech nim kieruje i nawet walcząc z nim potrafi czuć zazdrość do tego, że inni tego NIE MAJĄ. Lekki paradoks.
  Mocą Zazdrości jest skłócenie ze sobą przypadkowych psów. Może wpleść w ich umysły sytuację, która nigdy nie miała miejsca. Nie jest jednak taką totalnie złą osobą, kiedy kogoś lubi potrafi zdobyć dla niego rzecz której dana osoba tak pragnie (według Grzechu jest o zwykła Zazdrość) i przekazać mu ją.


Nieumiarkowanie


  Pies dzierżący grzech piąty. Oczywiście normalnie jest to konkretniejszy grzech, tu jednak występuje jako zachłanność na.. prawie wszystko. Nie potrafi on się opanować, gdy już coś dostanie bierze tego coraz więcej i więcej. Stąd jest też mistrzem polowań. Potrafi zdobyć ogromną liczbę zwierzyny i … czasem od razu ją zjeść. Nie może się też pohamować w zdobywaniu wszelkich wynagrodzeń. Zabawnym aspektem Nieumiarkowania jest jego brak granic w miłości. Masa dzieci? A kto by miał je liczyć! Im więcej tym weselej. Nie zna również granic w sypaniu słowami, jest do bólu szczery i mówi wszystko co myśli lub czego by chciał. Oczekuje od innych że tego dostanie. Stąd biorą się w nim też skryte pokłady agresji. Mimo wszystko pies będący tym Grzechem jest ogromnym wesołkiem i nie można powiedzieć że brak mu towarzystwa. Przyciąga do siebie innych.
  Moc jego również jest ciekawa. Niekiedy pies ten potrafi przy swoich poszukiwaniach znaleźć jakiś ciekawy przedmiot. A że jest bardzo uparty to umie go również wykorzystać. Chciałby wiedzieć wszystko co jest potrzebne, najlepiej posiąść całą wiedzę, stąd też raz w tygodniu przez cały dzień może czytać innym psom w myślach. Jest prawie jak ogromny dysk twardy.Gniew  To już szósty pies będący grzechem. Ten nie panuje nad swoją agresją, unosi się nad wszystkim, uwielbia korzystać z siły fizycznej. Najchętniej zniszczyłby każdego kto ma coś do niego i kto widzi jakikolwiek problem w nim samym. Choć oczywiście nie pomyśli, że jest to możliwe. Irytuje się, nie zna cierpliwości. Często narażeni na Gniew są osobniki pracowite, perfekcyjne. Z czasem nie znoszą presji że cokolwiek im nie wychodzi i zostają zarażone Gniewem.
  Nie trudno się domyślić że spotkanie z Gniewem, a przynajmniej wtedy gdy jest pod pełnym jego działaniem może wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami.
  Bowiem jego moc to przemiana w ogromną bestię rządną krwi i śmierci. Jest nią przez okres 6 postów i w tym czasie potrafi nawet ukraść dany zmysł swej ofiary jeśli ta nie będzie wystarczająco ostrożna. Kradzież zmysłu wiąże się jednak z zapadnięciem w letarg na dwa dni. Tej mocy może użyć raz na dwa tygodnie. Prócz tego ma jeszcze jedną mniejszą moc, którą jest wzbudzenie gniewu u innego psa i sprowokowanie go do ataku. Gniew jest bowiem bardzo zadziorny.Lenistwo


  Zatem ostatni  z Grzechów to właśnie leniuszek. Owy pies ucieka od jakiejkolwiek odpowiedzialności, stara się nie robić nic ponad to czego sam potrzebuje i czego sam chce. I naprawdę nie widzi potrzeby pomagania w robocie, przecież wszyscy inni zrobią to lepiej niż on! On tylko naknoci i takie tam… W istocie nasz leniuszek unika wszystkiego do czego może być zaciągnięty. Nie chce się często ćwiczyć w zdobywaniu nowych umiejętności przez co skupia się na dwóch czy trzech konkretnych i w nich staje się mistrzem. Aczkolwiek jest rozgadaną osobą, uwielbia zawierać nowe znajomości, w końcu czcze gadanie jest sposobem na odwrócenie uwagi, czyż nie?
  Moc leniuszka (owszem posiada taką!) to uśpienie danego psa na okres 4 godzin. Może z niej jednak korzystać raz w tygodniu. Podsyła wtedy swej ofierze piękne sny, które wydają się wręcz rzeczywistością. Czasem może zrobić z Ciebie lunatyka! Inna moc to totalne zniechęcenie do jakiegokolwiek działania, pies zapomina co w ogóle chciał zrobić.
~~~~

No to tak.
Pomysł stworzyłyśmy ja i Paź. A raczej Paź odkopała to jeszcze z pierwszej wersji forum i stwierdziłyśmy, że warto będzie to przerobić i zaproponować Wam. Dodatkowo chcemy uściślić że będzie to wprowadzone za Pierścienie Żywiołów, które praktycznie nic nie wnoszą (działają prawie tak jak MG). Jednakże nie będzie tak że każdy jeden grzech to osoba z innej sfory.
Jest to po prostu nowa ranga dodatkowa działająca na całym forum, grupa psów, które będą Grzechami i mogą sobie z tym robić co chcą, oczywiście wszystko jest tam rozpisane ;>

Pies który staje się Grzechem z początku o tym nie wie, jego charakter stopniowo ulega lekkiej zmianie, wyostrzają się właśnie owe Grzechy w nim i pewne cechy. Może zacząć uprzykrzać życie tym którzy go wkurzyli. I mają do tego pełne prawo, na forum MUSI zacząć się coś dziać, no dajcie spokój, przecież to Was nie uszkodzi że zaczniecie fabularnie się lenić lub kłócić z każdym napotkanym psem.

ZATEM.

Tak naprawdę to jest to informacja o tym iż ZOSTANIE TO WPROWADZONE.
My, Wasze kochane Administratorki, zwracamy się do Was z taką sprawą (stąd też nowy temat, tak wiem...)

Formularz:

Kod:

[b]Imię proponowanego przez Ciebie kandydata:[/b]
[b]Jaki Grzech:[/b]
[b]Dlaczego ta osoba:[/b]
Liczy się szczególnie rubryka Dlaczego.
Zobaczymy jakie będą głosy, kto będzie najczęściej zgłaszany do jakiego grzechu i ustalimy czy ta osoba chce nią być. Oczywiście nie wszystkie muszą być od razy obsadzone.

Jeśli zaś nie zgadzasz się z jakiegoś powodu na owy pomysł to:

Formularz:

Kod:
[b]Dlaczego się nie zgadzam:[/b]
[b]Czy jestem za pozostawieniem Pierścieni:[/b]
Prosimy też by to było tylko NA TEN TEMAT.
RitIshu~

_________________
.....................


ISHYRIA.
Zagubiona w myślach. Oh, ona stąpa twardo po ziemi. I wypala ją.
Chodzi z głową w chmurach. I nie wycofuje
się.


b e a s t s
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bezsenność
Kanonada
Kanonada
avatar

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Pią Sie 23, 2013 8:41 pm

Mamy proponować tylko osoby ze swojej sfory?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
avatar

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Pią Sie 23, 2013 8:43 pm

Nie. Mogą być osoby z ogółu. Po prostu proponujesz tego, kto ci pasuje.

_________________

My level of sarcasm is to a point
where I don't even know if I'm kidding or not.
And it kills me inside I am buried alive
I am nothing but flesh over bone
But I can't think about I'm not going to change
I'm better off being alone

If you wanna play games

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
avatar

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Pią Sie 23, 2013 8:53 pm

Uściśliłam tam że jeden grzech nie jest odpowiednikiem jednej sfory. Grzechami mogą sobie być np sami Cierniści czy sami Leśni. Ci którzy Wam pasują. Ot co.

_________________
.....................


ISHYRIA.
Zagubiona w myślach. Oh, ona stąpa twardo po ziemi. I wypala ją.
Chodzi z głową w chmurach. I nie wycofuje
się.


b e a s t s
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
avatar

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Sob Sie 24, 2013 8:45 am

Dlaczego się nie zgadzam: Osobiście nie podoba mi się to wynagrodzenie. Znaczy się jest ono dobrze opracowane ale to bardziej pasuje do Mroku czy innej złej sfory niż do ogółu forum. Jeśli zostanie do tego  wybrana dobra osoba to zostanie ono tak samo bezużyteczne jak pierścienie. Z resztą, to wynagrodzenie czy kara? Osoba z takim "darem" musi drastycznie pod nie zmienić osobowość swojej postaci, moce, którymi one władają nie są warte takich zmian. Chyba że np. "To już szósty pies będący grzechem. Ten nie panuje nad swoją agresją, unosi się nad wszystkim, uwielbia korzystać z siły fizycznej." jest tylko dla picu i rozciągnięcia opisu.
Czy jestem za pozostawieniem Pierścieni: Nie

_________________
Opis: Ten magiczny przedmiot, bez użycia farb, może malować na wszystkim, nawet pustej przestrzeni. Ma formę amuletu stworzonego z włosia samego pegaza osadzonego w zdobionym, lodowym uchwycie. Całość zawieszona na drobnym łańcuszku porusza się za sprawą siły woli posiadacza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Orchidea
Alfa Lasu
Alfa Lasu
avatar

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Sob Sie 24, 2013 9:43 am

Haha! Jak to zobacyzłam, to serio mocno śmiechłam. Czemu? Na wszystkich forach jak widać na to moda. Na wilkach też.

Dlaczego się nie zgadzam: Może to przez to, że takie trochę anty-religijne i takie rzeczy mnie odrażają, ale wydaje się to mocno nudne. I co? Trzeba będzie zmieniać cały charakter postaci? Takie rzeczy bardziej nadają się do Mroku czy Ciernia. Nie pasuje do klimatu forum, pozatem jak wspominałam na górze jest to częste i nieoryginalne. Sam projekt i praca jest wielka. Ale po prostu mnie akurat się nie podoba.
Czy jestem za pozostawieniem Pierścieni: Nie wiem.


Ostatnio zmieniony przez Orchidea dnia Sob Sie 24, 2013 10:45 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fenrir Greyback
Dym
Dym
avatar


PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Sob Sie 24, 2013 9:45 am

Dlaczego się nie zgadzam: Pomysł dopracowany ale mnie się niestety nie widzi, wybaczcie ale to nie przypadło mi do gustu, ponadto Tenshi wyraził to co chciałem przekazać.
Czy jestem za pozostawieniem Pierścieni: tak, dla mojego Fenka to ważny aspekt fabularny jest.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
avatar

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Sob Sie 24, 2013 10:24 am

POWIEM WAM JEDNO.

Z Wami to zawsze jest to samo. Zaś Ty Dea, zaczynasz mnie wkurwiać, nie wiem czemu.

Nieoryginalne i pasuje tylko do Mroku i Cienia... spoko.
Tyle że opisane jest że pies nie zmienia się całkiem, czasem nie wie że to w sobie nosi i używa kiedy chce, a z owymi cechami walczy w sobie.
To miało być właśnie po to by się ruszyło wreszcie, nice. By się bawić.
Mało oryginalne? Oh serio? Jestem na tym JEDYNYM forum o psach i ja nie wiem czy gdzieś to jest więc ten komentarz naprawdę we mnie ugodził i mam jedną wielką niechęć by coś Wam wymyślać skoro siedziałam nad tym trzy czy cztery długie noce.

Ale dziękuję za szczerość. Zawsze można to dodać to wynagrodzeń.
Pozdrawiam.

_________________
.....................


ISHYRIA.
Zagubiona w myślach. Oh, ona stąpa twardo po ziemi. I wypala ją.
Chodzi z głową w chmurach. I nie wycofuje
się.


b e a s t s
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
avatar

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Sob Sie 24, 2013 10:29 am

To teraz ode mnie, bo mię też już nerwy zdrowo jadą.

Jesteście niewdzięczni. Ale to tak kurewsko niewdzięczni, że to się w głowie nie mieści. Czy ktokolwiek z was, panów krytyków, napisał choć jedno, pieprzone dziękuję? Dziękuję za to, że się staracie, za to, że poświęcacie czas, za to, że staracie się zmienić COKOLWIEK? Nie? No patrzcie! Nikomu przez myśl nie przeszło, aby takie słowa z siebie wydusić, bo większość z was to osoby, które siedzą na dupach i czekają na gotowe, stworzone projekty, którymi będą się mogli bawić z zacieszem na gębie.
I już nawet nie wspominam o tym, ile to nocy zarwałem z Ishyrią, aby wam tylko poprawić dobrobyt na tym jebanym forum. I...tyle ode mnie, bo ja po prostu nie mam siły, aby teraz po was jeździć, bo nawet słowa do was nie dotrą.
Koniec. Ritsu się odmeldowuje.

_________________

My level of sarcasm is to a point
where I don't even know if I'm kidding or not.
And it kills me inside I am buried alive
I am nothing but flesh over bone
But I can't think about I'm not going to change
I'm better off being alone

If you wanna play games

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
avatar

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Sob Sie 24, 2013 10:31 am

Nie no Miśka spokojnie, podziękował każdy z nich, to akurat widać. Bo pochwalili sam projekt, ale mam uznanie do nich że na serio to uargumentowali czemu nie pasuje im to.

Więc kochanie wdech, wydech, przerobi się i tyle, inni się wypowiedzą i zobaczymy.

_________________
.....................


ISHYRIA.
Zagubiona w myślach. Oh, ona stąpa twardo po ziemi. I wypala ją.
Chodzi z głową w chmurach. I nie wycofuje
się.


b e a s t s
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ritsu
Alfa Ciernia
Alfa Ciernia
avatar

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Sob Sie 24, 2013 10:33 am

Tylko, że ja akurat nie wspominam tylko o TYM projekcie. Ja mam w zamyśle OGÓŁ tego wszystkiego co ostatnio zaszło. Poza tym w żaden sposób się nie odniosłem do ich argumentacji, więc... Zresztą, nie mam zamiaru przepraszać za fakt, że napisałem prawdę.

_________________

My level of sarcasm is to a point
where I don't even know if I'm kidding or not.
And it kills me inside I am buried alive
I am nothing but flesh over bone
But I can't think about I'm not going to change
I'm better off being alone

If you wanna play games

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
avatar

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Sob Sie 24, 2013 11:17 am

Każdy przecież docenia wasz trud choćby wyrażając to w tym temacie. To że pomysł nie podpasował to już inna historia, ale nikt nie będzie mówił, że chwyta za serce jak tego nie robi. Mimo całego szacunku i podziwu dla waszego zapału i włożonej pracy powiem jedno. OGARNIJCIE SIĘ I NIE BIERZCIE WSZYSTKIEGO JAKO KRYTYKA ŻEBY TYLKO WAM DOPIEC. Zawsze będą osoby, którym dana zmiana się podoba albo i nie. Jednak, nie wiem jak inni, ale ja nie robię wam tego na złość.

Fenrir, i tak nie grasz na tej postaci więc nawet nie zauważysz utraty pierścienia. Ja też go używam w fabule ale jeśli będzie taka decyzja to postaram się to jakoś rozegrać i oddam go bez żalu.

_________________
Opis: Ten magiczny przedmiot, bez użycia farb, może malować na wszystkim, nawet pustej przestrzeni. Ma formę amuletu stworzonego z włosia samego pegaza osadzonego w zdobionym, lodowym uchwycie. Całość zawieszona na drobnym łańcuszku porusza się za sprawą siły woli posiadacza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rinnie
Temperament
Temperament


Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Sob Sie 24, 2013 11:30 am

Ritsu napisał:
Jesteście niewdzięczni. Ale to tak kurewsko niewdzięczni, że to się w głowie nie mieści.
o, podpisuję się nogami i rękami, mogę się podpisać także nogami, ale będzie to wyglądało co najmniej beznadziejnie i niedostatecznie lirycznie, by pasować do papieru, soł...
hej. nie stawiajcie nas aż do tego stopnia przed faktem dokonanym. albo tak, albo nie. możemy to przedyskutować... szczerze mówiąc, czytając odpowiedzi innych, to wygląda tak, jakby nagle odechciało im się rozwijać postaci i trwać w takim zastoju, tylko patrzeć, jak to wszystko się rozpieprza...
Cytat :
Z resztą, to wynagrodzenie czy kara? Osoba z takim "darem" musi drastycznie pod nie zmienić osobowość swojej postaci, moce, którymi one władają nie są warte takich zmian.
to jest u r o z m a i c e n i e. jak gada internetowy sjp - wprowadzić różnorodność, uczynić coś atrakcyjnym, mniej monotonnym; uatrakcyjnić, zróżnicować. tu chodzi przede wszystkim o uczynienie atrakcyjnym waszej gry tutaj. ja pierdolę, po co wam gra, w której cały czas jesteście tą samą postacią, ciągle z tymi samymi mocami? tak po prostu usiądziecie na tyłku i będziecie tylko kiwać paluszkiem "to chcę", tego nie... na kwestię antyreligijną poujadałabym sobie trochę, chociażby dlatego, że anty to wcale a wcale nie jest, skoro powstało do dla dobra religii. dobra, już, już... ciii. mogłabym tez gadac, żebyście zaproponowali jakiś lepszy pomysł, aaale...no xx

jeżeli zaś chodzi o pomysł sam w sobie - jest fajny, ale brakuje mi przeciwwagi. może lepiej zamienić to na pierścienie, aczkolwiek... proponowałabym jeszcze kogoś, kto będzie utrudniał tym grzechom robotę. bez kolejnego wybierania, nie wiem, alfy, bety... żeby ktoś stał im naprzeciw.

ogółem, jestem za z tym małym haczkiem, a zagłosuję... wkrótce, o ^ ^

_________________
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ashira
Huragan
Huragan
avatar

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Pon Sie 26, 2013 8:17 am

A ja powiem, że pomysł mi się podoba.
Nie widziałam go nigdzie indziej, więc nie wiem czy to co mówiła Orchidea jest prawdą czy nie, ale nie o tym mowa.
Główny plus który tu widzę, to ten, że to wynagrodzenie pozwala znacznie rozwinąć swoją postać. Może niektórzy jak Tenshi odbierają to negatywnie, ale ja np. po ponad dwóch latach pisania piękną, mądrą, lojalną Ashirą straciłam na nią wenę całkowicie. Głowiłam się ostatnio co zrobić, by trochę ją zmienić i by moja wena mi wróciła.
A to wynagrodzenie daje wiele takich możliwości.
Dobra robota dziewczyny. ;D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kruk
Cierniste Ostrze
Cierniste Ostrze
avatar

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Wto Sie 27, 2013 4:25 pm

Za.

W wolnej chwili uczynię edit co do rozłożenia się głosów na poszczególne osoby.
Ach i jeszcze moje samouwielbienie domaga się wyjaśnienia jednej kwestii... Można złożyć w ł a s n ą kandydaturę?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
avatar

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   Wto Sie 27, 2013 6:20 pm

Można, czemu by nie ^^ Tak nawet lepiej, że "nie wciska się kogoś"

_________________
.....................


ISHYRIA.
Zagubiona w myślach. Oh, ona stąpa twardo po ziemi. I wypala ją.
Chodzi z głową w chmurach. I nie wycofuje
się.


b e a s t s
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Siedem Grzechów   

Powrót do góry Go down
 

Siedem Grzechów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Na początek :: Sprawy Forum-