Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Winter is comming

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Orchidea
Alfa Lasu
Alfa Lasu
Orchidea

Płeć : Female

Winter is comming Empty
PisanieTemat: Winter is comming   Winter is comming EmptyPon Sie 12, 2013 5:52 pm

Może zima jeszcze nie nadchodzi, ale to i tak dobry czas na poszukiwania! A szukam praktycznie wszystkiego prócz wrogów - ona bowiem tego słowa nie uznaje. Przydałby się też miły ktoś kto oprowadziłby ją po krainie i cośtam o niej opowiedział. Poszukuję jedynie dla Dei, głównie dlatego, że innych postaci nie mam.
Powrót do góry Go down
Aksa
Alfa Mroku
Alfa Mroku
Aksa

Płeć : Female

Winter is comming Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comming   Winter is comming EmptyPon Sie 12, 2013 6:00 pm

Proponuję Rośkę - miłą, uśmiechniętą i wyrafinowaną, czasem może wydawać się egoistyczna, lub samolubna, ale pozory takie są. Jest mała, jest podrostkiem, acz ma bestię, która dzięki userce jest mądra, więc może i by się nadawała na przewodnika. MOŻE.

I dodaję do pakietu Ethana. Jest dość dziwny, ma specyficzne zachowanie, ale sądzę że się z nią dogada ^^ Nie jest tu jakiś specjalnie stary, jest tu od niedawna, ale wspólne przygody... nie ma co.
Powrót do góry Go down
Orchidea
Alfa Lasu
Alfa Lasu
Orchidea

Płeć : Female

Winter is comming Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comming   Winter is comming EmptyPon Sie 12, 2013 6:04 pm

Aka <3 Chętnie wezmę Rośkę, Ethana też się przyda. Na początku jednak wolałabym Ros, więc jeśli masz miejsce to wbij nad przełęcz bo ma tam zastój.
Powrót do góry Go down
Rossalie
Gniew Oceanu
Gniew Oceanu
Rossalie


Winter is comming Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comming   Winter is comming EmptyPon Sie 12, 2013 6:11 pm

Jutro wbiję, bo dzisiaj padnięta jestem xd. Chyba, że będziesz chciała się urwać z rozmowy (często tak robiłam xd) to w tedy wbijaj tu - [Only admins are allowed to see this link] . Nie muszę w tedy pamiętać gdzie jestem i dodaję sobie to co chcę xd.
Powrót do góry Go down
Orchidea
Alfa Lasu
Alfa Lasu
Orchidea

Płeć : Female

Winter is comming Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comming   Winter is comming EmptyPon Sie 12, 2013 6:13 pm

Poczekam na Pai jeszcze, a jak coś to wbiję jutro.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Winter is comming Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comming   Winter is comming Empty

Powrót do góry Go down
 

Winter is comming

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» The Winds of Winter

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Na początek :: Ogłoszenia :: Poszukiwanie użytkownika na przyjaciela etc.-