IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | .
 

 Czakramy Mroku.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Aksa
Alfa Mroku
Alfa Mroku
avatar

Płeć : Female

PisanieTemat: Czakramy Mroku.   Wto Lip 30, 2013 6:15 pm

Mroczne Czakramy
~ wirujące skupiska subtelnej energii usytuowane w różnych częściach ciała.

Czakram Strachu
~
Położenie: Lewe ucho.
Cechy: materializm, zaborczość, zachłanność, agresja, dominacja, przemoc, gwałtowność.
Zmysł: Pies ten ma niezwykle wyczulony węch. Potrafi wyczuć to czego inni nie mogą. Dla niego nawet powietrze ma swój zapach. Nim zawsze się kieruje i mu ufa.
W przypadku zdrady: Czakram wytwarza w umyśle psa Halucynogen, który sprawia, iż wszystko co do tej pory wydawało się bezpieczne, naturalne zmienia się w rzeczywisty strach. Zamiast psów widzi potwory, najczęściej czarne obłoki dymu błyskające szkarłatnymi oczami.
Uzdolnienia:
- potrafi dwa razy w miesiącu obdarzyć wybranego psa dowolną fobią.
- nikt nie potrafi czytać w jego umyśle oraz zmieniać jego postanowienia używając mocy zwanej Perswazją.
Posiadacz: Cormercal, Czarna Apokalipsa, Emma Frost, Black Satan, Aksa.


Czakram Poczucia Winy
~
Położenie: Prawe ślepię.
Cechy: potępianie innych, krytykanctwo, moralizatorstwo, hipokryzja, fałsz.
Zmysł: Smak.
W przypadku zdrady: Pozbawia się go przypisanego zmysłu. Przypominają mu się najgorsze wspomnienia, które przejmują władzę nad jego umysłem. Przez tydzień miewa halucynację, zawroty głowy, jej bóle. Jest pozbawiony siły. Najbardziej narażony na ataki ze stron wrogich psów.
Uzdolnienia:
- karmi się grzechami innych, wysysa z nich wraz ze złymi uczynkami max. 15HP i tym uzdrawia swoje utracone życie. Oczyszcza umysł z grzechów, lecz zastępuje je pustką. Pies zachowuje się wtedy jakby był niespełna rozumu, wywraca białkami ocznymi i nie potrafi utrzymać równowagi. Trwa to przez 2 dni. Mocy tej użyć może jedynie raz na dwa tygodnie, gdyby zechciał użyć jej częściej zachowuje się dokładnie jakby to on był ofiarą.
Posiadacz: ---


Czakram Wstydu
~
Położenie: Nos.
Cechy: wybuchowość, tyranizowanie, postawa roszczeniowa, narzucanie się, domaganie uwagi, domaganie racji, konfliktowość.
Zmysł: Wzrok.
W przypadku zdrady: Pozbawia się go węchu. Zostaje obdarzony jakąś śmiertelną chorobą, lub po prostu umiera ze wstydu swej winy z możliwością zmartwychwstania.
Uzdolnienia:
- telekineza - przenoszenie mniejszych rzeczy z miejsca na miejsce.
- teleportacja - znikanie w czarnych płomieniach.
Posiadacz: ---


Czakram Zachłanności
~
Położenie: Podgardle.
Cechy: chłód emocjonalny, okrucieństwo, sztywne podejście, dystans, mściwość, kłótliwość, interesowność.
Zmysł: Dotyku.
W przypadku zdrady: Czuje okropny ból w gardle. Nie może mówić. Z jego pyska, nosa i ślepi sączy się krew. Trwa to przez tydzień.
Uzdolnienia:
- żrąca ślina - potrafi ona wypalać różne przedmioty, jak i czyjąś skórę niczym kwas siarkowy. Odejmuje ona dwadzieścia jednostek życia. Ślina staje się żrąca raz na dwa tygodnie, gdyby psowaty chciał jej użyć w odstępie mniejszym, ślina pojawia się jednak nie działa ona gdy dotknie innej postaci czy przedmiotu. Parzy psu język odejmując mu przy tym 20 hp. Psowaty, który posiada ów czakram nie przyjmuje żadnego posiłku przez dwa dni, gdyż jama ustna niewyobrażalnie piecze. 
- jako, iż jego zmysł to dotyk potrafi sprawić, iż wybrany pies nie będzie nic czuł; bólu, ciepła, zimna, co nie jest wcale takie dobre. Pies co jakiś czas rani się o wszystko, gdyż nie musi martwić się o to, że będzie cierpiał. Odejmuje to ofierze 15 hp. Mocy tej potrafi użyć tylko i wyłącznie raz na tydzień, gdy zechce użyć jej częściej sam przez jedną dobę będzie zachowywał się jak ofiara.
Posiadacz: Black Satan.


Czakram Kłamstwa
~
Położenie: Serce.
Cechy: sarkazm, złośliwość, uszczypliwość, ukrywanie swojej prawdziwej twarzy, nadmierne racjonalizowanie, obsesyjne przywiązanie do naukowego poglądu na świat, ciągłe szukanie kontaktu z innymi, obsesja na punkcie krwi.
Zmysł: Słuch.
W przypadku zdrady: Serce powoli przyspiesza swój, do tej pory, regularny rytm. Produkcja krwi wzmaga się, żyły nie są w stanie pomieścić takiego nadmiaru krwinek - pękają więc, dając ujście posoce, jaka rozlewa się po wnętrzu psiego ciała. Jeżeli znajdzie jakikolwiek naturalnego wyrobu otwór, czy też ranę - wypływa zeń.
Uzdolnienia:
- do jego mocy specjalnych należy zasianie ziarenka niezgody, które kiełkuje, niszcząc związki, przyjaźń, czy zwykłe znajomości;
- sztuka kłamstwa wychodzi owemu psu w tak wspaniały sposób, iż jest w stanie wpoić komukolwiek, co tylko zechce - ten zaś osobnik uwierzy we wszystko, co powie mu posiadacz Czakramu Kłamstwa.
Posiadacz: Sabretooth.


Czakram Iluzji
~
Położenie: Kark.
Cechy: uciekanie od rzeczywistości, pomieszanie, schematyczność, presje na innych i na siebie, ograniczenie fantazji, wyobraźni, duma , manipulacja, konflikty z prawem sfory, wyrachowanie, pustka duchowa, brak inspiracji, brak polotu, narzucanie zdania innym, skrajny materializm, przerost ego.
Zmysł: „Szósty zmysł” – odpowiedzialny za postrzeganie pozazmysłowe.
W przypadku zdrady: Traci wybrany przez Alfę zmysł + szósty mu przypisany. Przez tydzień widzi zjawy, słyszy jęki w swej głowie, aury wokół psów zdają się być dla niego negatywne. Każde słowo wydobywające się z jego gardła będzie przemienione na szyderstwo bądź wyzwisko.
Uzdolnienia:
- jasnowidzenie.
- widzenie aury przypisanej danemu osobnikowi.
Posiadacz: ---


Czakram Korony
~
Położenie: Między uszami.
Cechy: nieufność, wyniosłość, separowanie się, lęk przed śmiercią , przed niebytem, różnego rodzaju fobie, ucieczka w wewnętrzny świat, strach przed „ujawnieniem” innym tego kim jest się naprawdę. Ciągła ucieczka.
Zmysł: „siódmy zmysł’ – świadomość kosmiczna.
W przypadku zdrady: Każdy dotyk będzie sprawiać mu ból, każdy jego krok, mrugnięcie okiem. Ten ból pozbawi go logiki, może być wyjątkowo agresywny. Trwa to przez 12 dni.
Uzdolnienia:
- czuje wszystko, drgania w ziemi, zmieniającą się atmosferę, wilgoć, słońce.
- potrafi korzystać z sił natury, pozbawiając kwiat życia regeneruje utracone HP [max. 40 jednostek] raz w ciągu dwóch tygodni.
- opanował zdolność czytania w myślach.
Posiadacz: Emrys, Dracon Malfoy.


Można go zdobyć za
... Fabułę, za udzielanie się, na misjach itd.

Pomysł by: Antypatia/Mortalita.

_________________

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Czakramy Mroku.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Sfora Mroku :: O potępionych duszach... :: Urozmaicenia i dodatki Mroku-