IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | .

Zapisy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Vulture
Drzewołaz
Drzewołaz

PisanieTemat: Zapisy   Nie Lip 28, 2013 9:50 am

Serdecznie witamy w Sforze Lasu! Aby wstąpić w nasze progi, wypełnij poniższy formulrz:

Kod:
[size=9][b]Imię:[/b] ---
[b]Proponowana ranga (dla suczek Rosa, dla psów Drzewołaz, a dla szczeniąt Syn/Córka Lasu):[/b] ---
[b]Oczekiwana ranga:[/b] ---
[b]Co zrobisz dla sfory?:[/b] ---
[b]Dlaczego akurat Leśni?:[/b] ---[/size]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Paige
Pnącze
Pnącze

PisanieTemat: Re: Zapisy   Nie Lip 28, 2013 11:35 am

Imię: Paige
Proponowana ranga (dla suczek Rosa, dla psów Drzewołaz, a dla szczeniąt Syn/Córka Lasu): Rosa
Oczekiwana ranga: Na razie Rosa
Co zrobisz dla sfory?: To, co będę mogła.
Dlaczego akurat Leśni?: Paige może nadawałaby się do neutralnego stada, ale postanowiłam dać ją tutaj. Będzie tu pasowała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jessica
Rosa
Rosa

PisanieTemat: Re: Zapisy   Pon Lip 29, 2013 1:04 pm

Imię: Jessica
Proponowana ranga (dla suczek Rosa, dla psów Drzewołaz, a dla szczeniąt Syn/Córka Lasu): Rosa
Oczekiwana ranga: Ranga nie jest najważniejsza, so... mogę zostać do końca świata na Rosie.
Co zrobisz dla sfory?: Postaram ruszyć ją, bo leży i kwiczy, a darzę sympatią SL.
Dlaczego akurat Leśni?: Dobra postać, no i chęć wniesienia czegoś do jak na razie dość martwego stada.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ashanti
Rosa
Rosa

PisanieTemat: Re: Zapisy   Pon Lip 29, 2013 9:19 pm

Imię: Ashanti
Oczekiwana ranga: Szczerze? Nie mam zielonego pojęcia, czas pokaże do jakiej rangi uda mi się dojść.
Co zrobisz dla sfory?: Wszystko co będzie trzeba.
Dlaczego akurat Leśni?: A dlaczego nie? Wydaje mi się, że Ashanti tylko tutaj się nadaje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Castiel
Leśny Duch
Leśny Duch

PisanieTemat: Re: Zapisy   Czw Sie 01, 2013 4:18 pm

Imię: Castiel
Proponowana ranga (dla suczek Rosa, dla psów Drzewołaz, a dla szczeniąt Syn/Córka Lasu): Ze starego forum Leśny Duch.
Oczekiwana ranga: ---
Co zrobisz dla sfory?: Czas pokaże.
Dlaczego akurat Leśni?: Cass nie nadaje się nigdzie indziej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Luna
Rosa
Rosa

PisanieTemat: Re: Zapisy   Sob Sie 03, 2013 12:36 pm

Imię: Luna
Oczekiwana ranga: Jak najwyższa, jak zwykle.
Co zrobisz dla sfory?: To co będzie trzeba.
Dlaczego akurat Leśni?: Przepadam za tą sforą [miałam kiedyś tu postać] i pasuje do charakteru.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Austin
Drzewołaz
Drzewołaz

PisanieTemat: Re: Zapisy   Sro Sie 07, 2013 9:57 am

Imię: Kiedyś Mahzun, potem Sam. Jednak teraz Austin. [mogę prosić o zmianę, bo nie wiem czemu Austin nie chciało mi się zarejestrować. ]
Proponowana ranga (dla suczek Rosa, dla psów Drzewołaz, a dla szczeniąt Syn/Córka Lasu): Ummm, chyba drzewolaz.
Oczekiwana ranga: Niczego nie oczekuje.
Co zrobisz dla sfory?: wszystko?
Dlaczego akurat Leśni?: Bo on zawsze tu był.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Afrokhai
Kwiat
Kwiat

PisanieTemat: Re: Zapisy   Sro Sie 07, 2013 9:38 pm

Imię: Afrokhai
Proponowana ranga (dla suczek Rosa, dla psów Drzewołaz, a dla szczeniąt Syn/Córka Lasu): Z tamtego frum Kwiat, niżeli by było można.
Oczekiwana ranga: Nie mam specjalnych wymagań, aczkolwiek czas pokaże.
Co zrobisz dla sfory?: Wszystko co wmojej mocy, jednak nic wykraczające poza moje możliwości.
Dlaczego akurat Leśni?:w SF byłam na poprzednim forum. Ponadto suczka urodziła się w środowisku lesnym, czuje ciąg do natury, lubi przebywać w lesie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zefonit
Drzewołaz
Drzewołaz

PisanieTemat: Re: Zapisy   Czw Sie 08, 2013 10:09 am

Imię: Zefonit
Proponowana ranga: Drzewołaz
Oczekiwana ranga: Żadna
Co zrobisz dla sfory?: Będę szczery, a nie jak inni piszą "wszystko". W państwie leśnym źle się dzieje więc po prostu będę mieszał, starał się rozruszać z różnym skutkiem aż mi się znudzi.
Dlaczego akurat Leśni?: To poświęcenie, żeby trochę powpieprzać się w nieswoje sprawy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Zapisy   Pią Sie 09, 2013 10:27 pm

Imię: Zazwyczaj Ahmose.
Proponowana ranga: Drzewołaz.
Oczekiwana ranga: Zobaczy się, ale na razie nic nie oczekuję.
Co zrobisz dla sfory?: Moje możliwości są, niestety, dość skromne. Powiedzmy, że postaram się być i trochę rozruszać stado, tak na początek.
Dlaczego akurat Leśni?: Bo tak mi odpowiada... po prostu. Dodatkowo SL ledwo dycha, a ja mam nadzieję, że i postać mi będzie tu pasować.
Powrót do góry Go down
Orchidea
Alfa Lasu
Alfa Lasu

PisanieTemat: Re: Zapisy   Nie Sie 11, 2013 8:50 am

• Imię: Zwie się Orchidea, jak jeden z najpiękniejszych kwiatów.
  • Proponowana ranga (dla suczek Rosa, dla psów Drzewołaz, a dla szczeniąt Syn/Córka Lasu): Jak na razie to oczywiście Rosa
  • Oczekiwana ranga: W przyszłości? Któż to wie? Ma przed sobą jeszcze długą drogę!
  • Co zrobisz dla sfory?: W pewnym sensie mogę wnieść dużo bo swoją aktywność, humor i uśmiech!
  • Dlaczego akurat Leśni?: Dlaczego? Dea jest uosobieniem wiosny i natury w wilczej skórze! Pogodna, radosna i żywiołowa, choć zdarza jej się bycie kapryśną. Tylko tu pasuje jej charakter i usposobienie, a także zamiłowanie do natury. Ma też pewność, że tu jej nie odrzucą i ma szanse na zostanie "kimś".

Ostatnio zmieniony przez Orchidea dnia Wto Sie 20, 2013 10:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Claryssa
Córka Lasu
Córka Lasu

PisanieTemat: Re: Zapisy   Czw Sie 15, 2013 5:05 pm

Imię: Claryssa
Proponowana ranga (dla suczek Rosa, dla psów Drzewołaz, a dla szczeniąt Syn/Córka Lasu): Córka Lasu
Oczekiwana ranga: Poczekamy, zobaczymy.
Co zrobisz dla sfory?: Będę aktywnie uczestniczyć etc.
Dlaczego akurat Leśni?: Clary powinna doskonale tu pasować. To wesoły szczeniak, żywiołowy. Poza tym znajoma z innego forum poleciła mi tę wata... tfu, tfu, sforę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thomas
Drzewołaz
Drzewołaz

PisanieTemat: Re: Zapisy   Pon Sie 19, 2013 1:44 pm

Imię: Thomas (jestem poszukiwany, dlatego zmieniłem nazwisko na Saylar, ale ciiii!)
Proponowana ranga (dla suczek Rosa, dla psów Drzewołaz, a dla szczeniąt Syn/Córka Lasu): Nie rozumiem. Mam sobie sam proponować rangę? A w nawiasie mam wybierać? To to ranga proponowana, czy ranga narzucana ze względu na płeć? Em... Ja tam proponuję Alfę! Ale jak koniecznie chcecie to może być i Drzewołaz, ale po drzewach i tak łazić nie będę.
Oczekiwana ranga: O. Jeszcze jest oczekiwana. No to Alfa!
Co zrobisz dla sfory?: Nic.
Dlaczego akurat Leśni?: Bo Wam ponoć ludzi, tfu... psów brakuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Chacko
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Zapisy   Pon Sie 19, 2013 11:54 pm

Imię: Chacko(czyt. Czako)
Proponowana ranga (dla suczek Rosa, dla psów Drzewołaz, a dla szczeniąt Syn/Córka Lasu): drzewołaz
Co zrobisz dla sfory?: będę w niej
Dlaczego akurat Leśni?: bo nie wodni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Susan
Rosa
Rosa

PisanieTemat: Re: Zapisy   Sob Sie 24, 2013 4:36 pm

Imię: milagros123
Co zrobisz dla sfory?: Wszystko, co tylko będę mogła
Dlaczego akurat Leśni?: Bo tylko do tej sfory się najbardziej nadawałam
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Reves
Drzewołaz
Drzewołaz

PisanieTemat: Re: Zapisy   Sob Sie 24, 2013 8:52 pm

Imię: Reves
Proponowana ranga : Drzewołaz
Co zrobisz dla sfory?: Oddam nawet życie
Dlaczego akurat Leśni?: Ponieważ w lesie jest schronienie, pożywienie, siła i energia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Akamaru
Syn Lasu
Syn Lasu

PisanieTemat: Re: Zapisy   Nie Sie 25, 2013 10:34 am

Imię: Akamaru
Proponowana ranga (dla suczek Rosa, dla psów Drzewołaz, a dla szczeniąt Syn/Córka Lasu): Syn Lasu
Oczekiwana ranga: Alfa Lasu, gdyż jestem ambitnym dzieckiem.
Co zrobisz dla sfory?: Przeprowadzę gruntowną reorganizację, której celem będzie wzniesienie naszego Leśnego domu na wyżyny świetności i do końca moich psich dni będę opiekował się każdym Leśnym, jak przystało na dobrego władcę. Ale to dopiero, kiedy dorosnę i stanę się najsilniejszym i najsławniejszym psem w Krainie! Jednak już dziś mogę obiecać, że każdego dnia będę trenować, aby Leśna społeczność mogła być ze mnie dumna. Z podniesioną piersią będę reprezentować nas wśród innych stad. Żadne z nich nie może się pochwalić tak hiperaktywnymi szczeniakami, które w przyszłości będą kimś!
Dlaczego akurat Leśni?: Ufam trawie, po której stąpam. Powietrze, którym oddycham nigdzie indziej nie jest tak czyste, jak w lesie. To tutaj zawsze odnajdę pożywienie, dzięki któremu żyję. Drzewa są jak ja. Silne, twarde, wielkie, możesz poczuć się bezpieczny w ich cieniu. Nie zaatakują cię, gdy zaczniesz je ścinać, ale wiedz, że możesz zginąć wraz z nimi, kiedy runą. Przede wszystkim jednak chcę być jednym z Leśnych, ponieważ są symbolem dobra. Ich pokojowe nastawienie do każdego jest ich największą zaletą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Cień
Drzewołaz
Drzewołaz

PisanieTemat: Re: Zapisy   Sob Sie 31, 2013 6:53 pm

Imię:
Cień.

Proponowana ranga:
Drzewołaz.

Oczekiwana ranga:
Zobaczy się. Cień w sumie chyba będzie chciał się piąć ciągle w górę, a co!

Co zrobisz dla sfory?:
To co będzie trzeba. Na pewno wesprę kiedy trzeba, zarzucę jakimś pomysłem, etc. Ogólnie postaram się pomóc jak będę mógł, ot co.

Dlaczego akurat Leśni?:
Najbardziej pasują mi do postaci, do jej charakteru. Cień ceni sobie wolność oraz więzy rodzinne, przywiązany jest do natury i jest jej wdzięczny - w końcu żyje wśród niej i dzięki niej!
A bardziej userskie pobudki? No cóż, chyba nowemu userowi łatwiej będzie rozpocząć swą forumową przygodę w dobrym stadzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lacoste
Rosa
Rosa

PisanieTemat: Re: Zapisy   Wto Wrz 17, 2013 6:04 pm

Imię: Chwilowo Lacosta, nie mogłam sie zareje4strowac pod rzeczywistym (Lacoste)
Proponowana ranga (dla suczek Rosa, dla psów Drzewołaz, a dla szczeniąt Syn/Córka Lasu): Może być Rosa
Oczekiwana ranga: Leśna Dama rzecz jasna
Co zrobisz dla sfory?: To co wcześniej robiłam
Dlaczego akurat Leśni?: Na poprzednim forum też byłam w SL
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Akinimod
Leśna Dama
Leśna Dama

PisanieTemat: Re: Zapisy   Nie Wrz 22, 2013 8:28 pm

Imię: Akinimod
Proponowana ranga (dla suczek Rosa, dla psów Drzewołaz, a dla szczeniąt Syn/Córka Lasu): Na starym - Leśna Dama
Oczekiwana ranga: Zadowolę się każdą
Co zrobisz dla sfory?: Co tylko dam radę.
Dlaczego akurat Leśni?: Nah, Aki zawsze Leśna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ramzes
Drzewołaz
Drzewołaz

PisanieTemat: Re: Zapisy   Nie Lis 10, 2013 10:30 am

Imię: Ramzes.
Proponowana ranga (dla suczek Rosa, dla psów Drzewołaz, a dla szczeniąt Syn/Córka Lasu): Drzewołaz.
Oczekiwana ranga: Drzewołaz.
Co zrobisz dla sfory?: Coś zapewne, bezczynność mnie męczy.
Dlaczego akurat Leśni?: ,,tam dom Twój, gdzie serce twoje.''
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vammaiset
Rosa
Rosa

PisanieTemat: Re: Zapisy   Nie Lis 10, 2013 9:49 pm

Imię: Vammaiset
Oczekiwana ranga: nie wiem
Co zrobisz dla sfory?: Co można to się zrobi
Dlaczego akurat Leśni?: Bo... TAK
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ishta
Rosa
Rosa

PisanieTemat: Re: Zapisy   Pią Lis 15, 2013 10:13 pm

Imię: Ishta
Oczekiwana ranga: Mhmm, sama nie wiem
Co zrobisz dla sfory?: Postaram się robić coś więcej niż tylko być.
Dlaczego akurat Leśni?: Najbardziej pasuje do Ishty
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Neroine
Rosa
Rosa

PisanieTemat: Re: Zapisy   Nie Gru 15, 2013 5:47 pm

Imię: Neroine
Oczekiwana ranga: jak najwyższa.
Co zrobisz dla sfory?: wszystko, co będę w stanie zrobić.
Dlaczego akurat Leśni?: Złą postacią grać nie umiem, a sama z charakteru jestem przyjacielską osobą, także wg. mnie ta Sfora będzie odpowiednia dla mojej postaci.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zapisy   

Powrót do góry Go down

Zapisy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Zapisy
» Zapisy