IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | .
 

 Rangi i ich opis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Vulture
Drzewołaz
Drzewołaz
avatar

Płeć : Male

PisanieTemat: Rangi i ich opis   Pią Lip 26, 2013 1:29 pm

Przedstawiamy spis rang Sfory Lasu. Dzięki temu tematowi poznacie hierarchię stada, oraz punkty siły przynależne każdej randze.

WŁADZA.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Para Alf - samiec i samica, mający władzę nad sforą. Są odpowiedzialni za wszystko, co się dzieje wśród Leśnych.
Punkty siły: 3000

[You must be registered and logged in to see this image.]
Para Beta - samiec i samica, pomagający Alfom wykonywać ich pracę oraz zastępować podczas ich nieobecności.
Punkty siły: 2500


[You must be registered and logged in to see this image.]
Starszyzna - 'Wiedza sama w sobie nie ma żadnej wartości. Cenną czyni ją jej STOSOWANIE.' Owa grupę tworzą osobnicy, którzy swą wiedzą i doświadczeniem chcą dzielić się z innymi. Nie mają oni jakiegoś większego zastosowania bojowego, czy obronnego w polityce sfory. Zawsze służą dobrą radą dla każdego. Są uznawani za doradców Alph, mają niemal takie same przywileje jak przywódcy. Ich stoicki spokój ducha może być przykładem dla reszty członków sfory jak należy postępować. Zdawać by się mogło, iż nie kierują się oni jedynie własnymi emocjami. Nim poczynią jakiś krok, rozważą go dokładnie, czy aby na pewno nie będzie on miał jakiegoś większego znaczenia.
Punkty siły:----
Wykonanie obrazku rangi:Groove

RANGI EXTRA.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Wiecznotrwały – jak sama nazwa wskazuje to osobnik stada, który dzięki swemu permanentnemu trwaniu jest w stanie spamiętać cal dziejów Lasu. Nieco skryty, melancholijny, żyjący poza barierami tego świata. Jego wyjątkowość nie wspiera się tylko o nieśmiertelność, ale także potrafi wychwytywać niesamowicie wrażliwymi uszami dźwięki, które... Cóż... Na pewno nie pochodzą ze znanej nam sfery profanum. Tak, moi drodzy. On słyszy, widzi, potrafi rozmawiać z duchami. Wiecznotrwały słynie ze swoich długich wędrówek, podczas których rozmyśla nad sensem istnienia. Choć to dość niespotykane jak na przedstawiciela Lasu najlepiej czuje się w okolicach cmentarzyska oraz lochów (ma możliwość włóczenia się po lochach wszystkich sfor).

Ranga możliwa do uzyskania po osiągnięciu najwyższej rangi extra oraz zaliczeniu poniższych zadań (czy zostało zaliczone oceniają Alfy, bądź osoby do tego wyznaczone):
-staż w sforze co najmniej 7 miesięcy
-co najmniej 15 pkt. Doświadczenia
-złożenie przed Alfami przysięgi wierności sforze (niemożliwe jest jej złamanie)
-bycie na liście aktywnych
-posiadanie dowolnego ducha ziemi

[You must be registered and logged in to see this image.]
Zagubiony Ożywiciel - według mitologii Puszka Pandory kryje w swym nieprzyjaznym wnętrzu nieszczęścia. Jedni mówią, że zaklęto tam talar o wadze niekończącego się złota, który wywoławszy wpierw zgłupienie oślepiał śmiałka, co wejrzał choćby jednym okiem w dno skrzyni. Inni z kolei twierdzą, iż kto uchyli wieko zemrze następnego dnia. Jednak cóż z tego, skoro szlachetne serce, którego imienia nie dotrwało do naszej ery, porwał atrybut Pandory z miłości do wszelakiej istoty żywej? W istocie tylko jeden pies, z jednej na świecie Sfory Lasu ma wgląd w całość tejże dramatycznej historii. Bowiem tego, który zostanie wyłoniony dzięki czystości zamiaru, duszy i umysłu (misja pod przewodnictwem MG) ozwano posiadaczem Puszki Pandory i Wskrzesicielem. Dlaczego? Zasiadający na Olimpie raczą to wiedzieć...

Ranga możliwa do uzyskania po osiągnięciu najwyższej rangi extra i pomyślnym przejściu trudnej, wymagającej zaangażowania misji. Misja i jej przebieg zależy głównie od MG, jedynym niezbędnym warunkiem i stałym elementem jest kąpiel w jeziorze zapomnienia ( utracenie pamięci ) przez przechodzącego ją osobnika.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Leśny Duch - pies o iście czystym sercu, które nie zostało przeszyte żadną szramą. Jest inspiracją dla innych ze względu na swój ogromny autorytet śród leśnych, gdyż prowadzi go filozofia i mądrość, sprawy sercowe odkłada na bok. Głównym zadaniem ducha jest roznoszenie paczek po legowiskach leśnych, oraz sojuszniczych w których mogą się znajdować takie rzeczy jak rubiny, bestie, przydomki, przedmioty specjalne, jednakże jest pewien minus - takową paczkę może dać tylko dwa razy w tygodniu, a plusem jest to, że nie potrzeba zgody władzy. Drugim atrybutem psa jest jego wewnętrzna siła, która uspokaja wszelakie stworzenie w miejscu w którym on przesiaduje, wówczas psy toczące bój, zaprzestają go, kłótliwcy, przestają rzucać obelgami w swą stronę, a nawet stan pogody staje się spokojniejszy.
Punkty siły: 2400


[You must be registered and logged in to see this image.]
Leśna Dama - samica posiadająca równie krystaliczne serce co leśny duch, jest jakoby odzwierciedleniem rangi dla samca, przybierając miano by dzierżyła je samica. Kiedy ktoś przyśle jakieś stworzenia z innego wymiaru, z zaświatów, suka ma moc odesłania ich tam z powrotem za pomocą posypania bestii białym proszkiem, mieniącym się w słońcu. Nienawidzi okrucieństwa, walki i widoku krwi, aczkolwiek w obronie idei jest w stanie kogoś zaatakować, w skrajności zabić. Jeden z podarków suki ma większą moc, niźli u leśnego Ducha. Dwa razy w tygodniu może kogoś obdarować mocą specjalną, przydomkiem oraz bestią. A niegodziwca może spowić chorobą.
Punkty siły: 2400


[You must be registered and logged in to see this image.]
Cherubin - Każdziuteńki może ustać na tym stanowisku i nieść jego brzemię. Wybierany przez same alfy jak i bety, czyli władzę osobnik. Zaufany jednym słowem, zaufany swym monarchom. Nie każdy jest w stanie trafić na to miejsce, musi się zasłużyć, jak?: będąc wzorem do naśladowania, prawdziwą leśną duszą, powinien dbać o każde stworzenie które go otacza jak i roślinność. Sumiennie i bez wahania owy wykonuje polecenia swych zwierzchników. Nieraz zdarza się, że pełni rolę doradcy i pomaga w panowaniu nad stadem. Cechują go też specyficzne, nadnaturalne moce, jak czytanie w myślach, potrafi nawet przerwać barierę takiego który chroni swój umysł. Atak mentalny również bardzo jest mu pomocny w walce. Posiada skrzydła, są iście białe, także służą mu nie tylko do latania ale i także do obrony, jeżeli Cherubin uderzy skrzydliskiem kogoś ten traci przytomność na okres 10 minut.
Punkty siły: 1900


[You must be registered and logged in to see this image.]
Lugaru - Płeć przy tej funkcji doprawdy nie jest istotną. W większości przypadków istota nosząca brzemię ów rangi jest wilkiem, acz niekoniecznie jest to konieczne, potrzebne. Postać wyróżniająca się bohaterstwem, błyskotliwością, pomyślunkiem, krzepkością, sprężystością oraz doświadczeniem. Ów pieseczek w każdej chwili zdolny przekształcić się w rosłą, wielkowymiarowy postać wilkołaka, mierzy natenczas trzy pełne metry. Przy tej całej transformacji szpony stwora są niewyobrażalnie długie jak i ostrze niczym brzytwy. Leśny Duch obdarowany tym stopniem osiąga nieśmiertelność, żaden szarlatan ani inny diablik nie jest w stanie go skrzywdzić, rany automatycznie się goją, zaś magia w jego mierzona zostaje przekierowana w stronę tego który raczył zaatakować ów bestyjkę. Taki stan trwa 10 postów, później pies powraca do poprzedniej formy, wycieńczony. Jego stan wymaga dwóch wizyt u medyka, gdyż jest strasznie osłabiony.
Punkty siły: 1900

RANGI SPECJALNE.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Słoneczny Kieł - Suka bądź pies, władający nad wszelakim źródłem światła - może to być ogień, a nawet słońce. Potrafi również sam wytworzyć na sobie promienie i wycelować je w przeciwnika, oślepiając go trwale. Jest to oczywiście umiarkowane - raz w tygodniu na maksymalnie 10 postów. Ma jednak jeszcze jedną zdolność, którą może wykorzystać tylko raz na miesiąc - zwie się Promiennym Więzieniem. Jego ofiara ma wrażenie, że dookoła niego znajdują się lustra, które są wytworem światła. Kula z tych zwierciadeł jest bardzo szczelna, a więc w żaden sposób nie może dostrzec, ani usłyszeć, co się dzieje na zewnątrz. Szkła są również bardzo trwałe.
Punkty siły: 1800


[You must be registered and logged in to see this image.]
Blask - Posiadacz: płeć dowolna samiec czy samica, nie ma to największego znaczenia, tutaj liczy się zmysł wzroku który może wprawić atakowanego w stan nagłej ślepoty która z reguły trwa cały dzień, niekiedy dochodzi nawet do tygodnia, bywa że ofiara traci wzrok na zawsze (tutaj jest potrzebna zgoda administratora bądź junior admina, albo MG danej sfory). O tym decyduje już panujący nad ów posadą. To nie wszystko, blask może być kierować wszelkim promykiem słońca, a nawet samym nim, jest nawet w stanie sprawić iż w danym momencie zapanuje ciemność, która trwa ile on sobie tylko zapragnie. (zgoda admina potrzebna na bank). Potrafi użyć każdej mocy specjalnej lasu, gdyż owy osobnik jest wedle alf i bet niezwykle zaufanym i godnym.
Punkty siły: 1700


[You must be registered and logged in to see this image.]
Bluszcz - Posada którą mogą sprawować jedynie osobniki samcze. Postać kierująca ta rangą jest w stanie bronić się roślinnością, szczególnie bluszczem gdy adwersarz weń uderzy ta z pewnością sobie da radę, oplącze jej ciało winoroślami są niczym liny psów które porywają, nie można ich w żaden możliwi sposób przegryźć czy też przedrzeć pazurami. Trwa taka obrona siebie około 15 minut, więc postów może być ilość dowolna. Uciemiężony nie jest w stanie się poruszyć, ani drgnąć a jeśli już się uda, zostaje boleśnie poraniony zaś jego posoka miesza się z trucizną bluszczu który może wywołać nudności oraz paraliż na równe pięć postów. Po całym aspekcie osobnik cały tydzień jest jakby w stanie ciężkiej choroby, chudnie traci siły a jego życie spada do 80 jednostek.
Punkty siły: 1600


[You must be registered and logged in to see this image.]
Iluzja - Stanowisko tylko i wyłącznie dla osób płci przepięknej. Niewiasta posiadająca ów rangę cechowana jest przez cechy takie jak: spryt, odwaga i przebiegłość. Jest w stanie oślepić przeciwnika bądź wrogą dlań jednostkę na okres 10, 15 całych postów, jednakowoż to nie wszystko czym się owa bronić raczy. posiada umiejętność wpajania innym różnorakich kłamstewek, takich jak: przynależność do innego stada, nie posiadanie partnera bądź dysponowanie znacznie dlań nieznanym osobnikiem, wpojenie do trzewioczaszki plugastwa jakim jest dana fobia. Samiczka ściska w łapce umiejętność naśladowania cudzych głosów, oczywiście musi owy wpierw usłyszeć inaczej nie ma możliwości poznania go (okres ten trwa dokładnie 5 postów).
Punkty Siły: 1500


[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeleń - pies posiadający specyficzną krew, wyglądem nieróżniącą się od innych. Po dostaniu się do czyichś pazurów, kłów zamienia przeciwnika w zająca, który jest bezbronny. Przemiana trwa do 10 postów. Kolejną zaletą tej rangi jest umiejętność wyssania wszystkich punktów many innemu psu, co sprawia że ten nie może rzucać zaklęć. Jeleń jest odporny na magię śniegu, oraz mroku.
Punkty siły: 1500


[You must be registered and logged in to see this image.]
Mlecz - samica dzierżąca ów rangę posiada w ślinie trującą substancję, o gorzkawym smaku, nieprzyjemnych zapachu, a koloru jest jasnożółtego. Suka jest na nią całkowicie uodporniona, lecz ofiara już nie. Gdy na sierść ofiary spadnie choćby kropla plwociny, on stopniowo przestaje się ruszać [Do 10 postów.]. jego sierść staje się niczym stwardniała skorupa, której nikt nie potrafi przebić. Cały cykl trwa 12 godzin, a po tym czasie jego życie skraca się o 30 pkt. hp.
Punkty Siły: 1400


[You must be registered and logged in to see this image.]
Sylf - osobnik dzierżący ów rangę potrafi władać zjawiskami atmosferycznymi takimi jak; grad, mgła, deszcz. Kiedy wytworzy mgłę, nikt nie będzie nic widział, ani czuł na danym terenie, kiedy wytworzy grad może spowodować obrażenia które odbierają po 10 pkt. hp, a kiedy stworzy deszcz, może zalać dany teren na okres jednego tygodnia. Sylf czując się zagrożonym, może wokół siebie stworzyć warstwę ochronną z roślin, której w stanie nie jest przebić żadna magia. Tarcza starcza tylko na 5 postów, później znika.
Punkty siły: 1400


[You must be registered and logged in to see this image.]
Przygoda - ranga jest tylko dla samic. Jej główną cechą jest to, że nigdy nie potrafi odmówić pomocy, nawet złemu. Moc która jest dzierżona w jej łapinach to możność wywołania trzęsienia ziemi, którym może rozdzielić psy podczas bójki, dając tym samym któremuś z nich szansę do ucieczki. Trzęsienie ziemi ma ogromny wpływ na teren, na którym ono powstaje. Rozpadliny w podłożu, połamane drzewa, i inne zniszczenia [Sama wymyśl.]. Druga moc usytuowana jest w jej głowie. Może stać się niewidzialna na okres 10 postów i w tym czasie nikt nie może jej zaatakować.
Punkty siły: 1400


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kaktus - Stopień przeznaczony w wyłączności płci męskiej. To oto indywiduum, posiada energię która z kolei może sprawić, iż włos samca zjeża się do takiego stopnia iż staje się bolesny, co oznacza iż owy jest cały pokryty ostrym jak brzytwa kolcem, który może ale nie musi to już zależy od właściciela tej rangi, może przebić skórę ~ wtaczając pod skórę zaatakowanego silnie trującą toksynę, jeśli osobnik pod wpływem nie zareaguje traci dowolny zmysł na stałe - [ interwencja powinna być wciągu dwóch lub trzech dni, inaczej trafiony jadem biedak traci jeden z swych jakże cennych dóbr naturalnych, czyli zmysłów ] ~ (tutaj wybiera właściciel jakiego talentu pozbywa się ofiara, konieczna jest zgoda administratora bądź jakiegoś MG). Podobnie jak kaktus może wytrzymać aż miesiąc, a nawet trzy miesiące nie pożywiając się oraz nie pojąc się, nie jest mu strasznie głodowanie oraz inne niesprzyjające życiu okoliczności.
Punkty Siły: 1400


[You must be registered and logged in to see this image.]
Płatek - Ranga dla samic. Jest zazwyczaj średnim lub małym psem. Będąc niewiarygodnie lekką, potrafi lewitować. Musi jednak użyć do tego sporej energii, a więc może unosić się maksymalnie godzinę, po czym konieczny jest wypoczynek. Manipuluje dodatkową potęgą w swej randze a mianowicie jest w stanie za pomocą telekinezy podnieść dowolny przedmiot oraz psowate na okres ;10; postów; ( acz nie potrafi już, podnieść ogromnego wilka czy też masywnego bernardyna i innych większych molosów - konie, łosie czy nawet niedźwiedzie także nie wchodzą w grę ) zbyt wielki ciężar dla osóbki tak delikatnej kosteczki, a gdyby postarała się unieść tak potężną personę z pewnością nie skończyłoby się to najlepiej ~ złamała by jedną z swych łap bądź nawet wszystkie, niewykluczone.
Płatek Siły: 1300


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kora - Panna szczególnie niezmordowana jak i żelazna, jest w stanie wtoczyć swe zwinne cielsko na każdy starodrzew i to bez jakiegokolwiek zawahania, nie popełnia przy temu błędów to też utrzymanie się jej tam jest niezwykle proste, wówczas nikt lub nic nie jest w stanie owej dopaść. Ale to nie wszystko, bodajże pięć razy w jednym miesiącu jest w stanie użyć przydługich szponów które są w stanie odebrać 10 jednostek życia wroga, lecz nie ma tak łatwo wtenczas odebrany jest jej jeden zmysł, wzrok na jeden cały dzień. Owa także odporna na magię, złą magię jak jej poprzednik, tyle że tutaj jest wyznaczona ta magia, a mianowicie (moce specjalne wszystkie ze strony demonicznych oraz tutaj zaznaczam ciernia, niestety na te z mroku już nie ma ratunku z strony samicy noszącej brzemię stanowiska tego).
Punkty siły:
1300


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kamień - Osobnik dzierżący ową rangę jest w stanie znieruchomieć niczym najtwardszy s klejnotów, oczywiście robi to tylko w czasie zagrożenia życia, bądź kiedy nie chce nabić żadnych ran wewnętrznych ani zewnętrznych ~ dzięki czemu żadne ataki nie są wstanie skaleczyć jego powłoki cielesnej trwa do około 5, 6 postów. Wytrzymały na wszelakie natarcia magiczne ~ może użyć takiej oto osłony tylko raz do miesiąca. Oprócz tego dane jej jest użycie mocy o nazwie - Telepatia ogólnie pojęta możliwość komunikacji pomiędzy formami życia bez użycia żadnych znanych psowatemu zmysłów. To jedna z pożądanych mocy wśród wielu korzystali z niej już dawno magowie oraz czarnoksiężnicy, dzieli się ją na dwie pasywna i ofensywna. Pasywna pozwala na czytanie w umysłach innych, zaś ofensywna wytwarza falset w głowie ofiary który z reguły uciska cały jej mózg, dzięki czemu owa nie jest w stanie zaatakować Kamienia czy nawet innych, dane jest jej wicie się na podłodze w bólach póki pan i władca mocy nie skończy, w tym czasie Kamień jest w stanie także uciec. Po takim spektaklu, imperator traci przytomność na okres 10 postów, lecz już wtedy gdy jest daleko i bezpieczny..
Punkty Siły: 1200[You must be registered and logged in to see this image.]
Leśny Podróżnik - ranga dla tych, którzy wybrali się w inne ostępy krainy (odeszli z forum), jednak pozostaną w pamięci członków Sfory na zawsze. Taki pies nigdy nie straci tego, co zdobył podczas swego pobytu tutaj (np. bestię, przydomek, moc specjalną).
Punkty siły: 1200


RANGI ZWYKŁE.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mech- zarówno samiec jak i samica mogą otrzymać ową rangę i potrafią oni podczas walki, bądź obrony wytworzyć mech, który z łatwością owija się wokół przeciwnika, unieruchamiając go na okres nawet 10 postów. Jeśli mocy użyje się podczas porywań działa ona jednak znacznie krócej, gdyż przez jedynie 4 posty.
Punkty siły: 900


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ornae- właścicielem może być jedynie samiec, który włada ptakami i potrafi przywołać je, by zaatakowały przeciwnika. Atak jednak trwać może jedynie przez okres 3 postów, odbierając aż 30 punktów życia. Przydaje się to w walce, ale także w obronie. Jednak na tym nie kończą się zdolności Ornae. Potrafi on kontrolować swoją wielkość, lecz istnieją pewne ograniczenia. Nie może być on mniejszy niż młody lis, ani większy niźli wilczarz rosyjski.
Punkty siły: 900


[You must be registered and logged in to see this image.]
Korzeń- jedynie samce mogą otrzymać ową rangę, a jest ona bardzo przydatna. Właściciel zdolny jest do stworzenie w ogół siebie muru z korzeni pobliskich drzew, co ochronić go może przed wszystkim. Mur ten bowiem nie może być zniszczony nawet przez magię. Dodatkowo samiec ma zdolność telepatyczną, co pozwala mu na komunikowanie się z innymi nawet przez duże odległości.
Punkty siły: 800


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kwiat- rangę tę otrzymać może jedynie samica, która z chwilą otrzymania jej staje się mistrzem kamuflażu. Jak sama nazwa wskazuje zdolna jest ona do przekształcania swojego ciała w dowolną roślinę, czym staje się niezauważalna. Niezależnie od miejsca, może przybrać różne kształty. Jeśli jest na łące, zmienić się może w krokusa, stokrotkę. Zdolna jest także przybrać postać palmy!
Punkty siły: 800


[You must be registered and logged in to see this image.]
Wiatr- osobnik dzierżący ową range ma wspaniałą moc. Przy dobrym jej wykorzystaniu może bardzo pomóc. Włada ona bowiem wszelkimi rodzajami wiatrów. Potrafi wywołać największą wichurę, ale także w jej mocy jest poskramianie wichrów. Niewskazane jest denerwowanie owej osoby, gdyż podczas stresu zdolna jest ona do wywołania bardzo silnego huraganu.
Punkty siły: 700


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ziarno - ranga ta przypaść może samcowi jak i samicy. Posiadacz owej rangi otrzymuje zdolność panowania nad wszelakimi zwierzętami, które są mniejsze od niego. Jedynym wyjątkiem, to psowate. Ziarno może kontrolować ich umysły, rozkazać by były mu oddane. Posiadać jednak ma jedno ograniczenie. Używać swej rangi może jedynie przed godzinę, gdy wyczerpie owy limit przez resztę dnia musi regenerować swe siły.
Punkty Siły: 700


[You must be registered and logged in to see this image.]
Żywica - Rangą tą szczyci się zawsze samica, która cechuje się wytrwałością i siłą. Samica posiadająca tę rangę, by dobrze operować swą nowo nabytą rangową mocą musi posiadać jeszcze parę cech: cierpliwość i logiczne myślenie. Potrafi ona bowiem wytworzyć, jak łatwo się domyślić, żywicę. Ta szybko zastyga i swym bursztynowym blasku nie tylko zachwyca oko, ale również unieruchamia. Istoty żywe, które staną na drodze ów substancji zamierają w bezruchu na okres 8 postów. Moc rangi ma zastosowanie ofensywne jak i defensywne, jak zostanie wykorzystana? To już zależy od sprytu posiadaczki.
Punkty siły: 700


[You must be registered and logged in to see this image.]
Pnącze - Zarówno osobnik płci żeńskiej jak i męskiej. Jedna z początkowych rang Leśnych dla dobrze zapowiadających się psowatych. Pnącze przede wszystkim cechuje się wybitnie rozwiniętym węchem, czułych słuchem i bystry wzrokiem. Żaden szczegół nie ucieknie jemu spojrzeniu, przez co potrafi od tak powiedzieć do jakiej sfory należy osobnik którego obserwuje, w jakim wieku jest a nawet i potrafi dostrzec podobieństwa między tak różnym rodzeństwem. Nazwę swej rangi zawdzięcza tym, że świadomie w czasie niebezpieczeństwa potrafi wykształcić pnącza, które zadają większe obrażenia.
Punkty siły: 700


[You must be registered and logged in to see this image.]
Rosa - bardzo delikatna i wrażliwa osobniczka płci pięknej. Prócz niezmazywalnego uśmieszku na pyszczku charakteryzuje ją chęć poszerzania wiedzy na temat Lasu. Inteligencja podpowiada jej jak zachowywać się w danym towarzystwie, toteż rzadko pakuje się w kłopoty. Do jej umiejętności należy władanie rosą: potrafi wytworzyć ją na trawie jak i na ciele psa. Oba te manewry z pozoru wydają się bardzo przydatne, ale tylko rosa potrafi wykorzystać ją jako jedną z najsilniejszych mocy. Dba o roślinność, a ta nie pozostawiając jej dłużna pozwala rządzić sobą na okres 10 postów.
Punkty siły: 400


[You must be registered and logged in to see this image.]
Drzewołaz - rangę tę dzierży osobnik płci męskiej. Jest to jedna z najniższych, tudzież początkowych rang Leśnego stada. Właściciel tej rangi cechuje się niebywałą chęcią do życia, wręcz tryska optymizmem i siłą. Pies ów wykorzystuje zakłady niespożytej energii na wspinaczkę na drzewa - stąd nazwa. Jest w tym nieprawdopodobnie dobry i z gracją niczym kot może szybko wspiąć się na drzewo. Jednak nie na tym kończą się jego zdolności. ów osobnik na czas jednej godziny potrafi przeobrazić się w dowolną roślinę.
Punkty siły: 400


~~~


PODRANGI.

[*]Driada - opiekunka Leśnego bóstwa. Jest zobowiązana je czcić i składać ofiary, oraz zachęcać psy do odwiedzania świątyni.

[*]Druid - władca natury, potrafi władać nią perfekcyjnie, dba o jej ochronę, ona w zamian mu usługuje. Potrafi transformować wroga w niegroźne zwierzę, na czas aż nie opuszczą wybranego terenu. Niegroźna wtedy istota niezdolna do używania magii i czarów jeno może się poddać bądź uciec. Potrafi również zmniejszyć rażenie mocy specjalnej danego osobnika, obniżając jej poziom np. dana moc może ubrać ofierze "X" punktów życia, jednakże gdy Druid zmniejszy jej siłę, punktów życia ubędzie jeno 20. Czyli współczynnik odjęcia wynosi 30.

[*]Alchemik - pies uczący się różnego rodzaju magii, potrafiący tworzyć różnego rodzaju mikstury dla swej sfory.

~ Alchemik [zwierzęta]~ ten pies jest w stanie kontrolować mniejsze od siebie zwierzęta na okres 10 postów, jedynym wyjątkiem są psowate, jednak jest to duży wysiłek fizyczny jak i psychiczny.
~ Alchemik [czas]~ ten mag jest w stanie zamrożenia danego psa na okres 5 postów. Zaatakowany wie co się dzieje, jednak nie ma żadnej możliwości do ucieczki. Odbiera to mu -5hp, jednak ta magia bardziej służy jako obronna lub do pomocy sojusznikowi.
~ Alchemik [pogoda]~ właściciel tej rangi potrafi zmienić pogodę na danym terenie aż do czasu odejścia Alchemika z okolicy. Nie są to potężne żywioły: deszcz, śnieg, słońce i mała burza. Nie potrafi natomiast wytworzyć tornada, czy silnych opadów.
~ Alchemik [emocje]~ owy pies ma moc, dzięki której dany pies czuje się dużo lepiej- bezpieczniej i jest przepełniony radością. Ta zdolność jest przeważnie używana na innych Leśnych lub przyjaciołach.
~ Alchemik [zmysły]~ ten osobnik sprawia, że danemu psu polepszają się zmysły jak słuch, węch i wzrok. Bardzo pomocne na polowaniach lub w walce. Efekt ten trwa 10 postów.


[*]Wendigo - opis [You must be registered and logged in to see this link.].
[/color]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Rangi i ich opis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Sfora Lasu :: Punkt Informacyjny :: Rangi-