IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | .
 

 Kronika SŚ.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Eljasz
Podmuch
Podmuch
avatar


PisanieTemat: Kronika SŚ.   Pon Lip 22, 2013 4:30 pm

Tu kronikarz opisywać będzie najważniejsze informacje z życia Sfory.

   28.01.2011r.

   Grudzień i Styczeń, były dla sfory śniegu dobrymi miesiącami. Mimo, że Bety wciąż nie zostały wybrane, Alfy radzą sobie doskonale. Wznowiono polowania dla Pegaza i już pierwsze się zakończyło pełnym sukcesem. Śnieżni zebrali wystarczająco owoców, aby ułaskawić swe bóstwo. Ponadto nasz Bóg miał małe problemy. To też śnieżni zorganizowali wyprawę, która miała na celu odnalezienie podkowy Pegaza, którą strzegł przywódca Chimer. Cała wyprawa zakończyła się sukcesem, a bóstwo odzyskał utracony przedmiot. Ponadto psy musiały się również na drugiej misji zmierzyć z ludźmi! Dwójka ze śnieżnych została porwana, jednak reszta szybko pognała im na pomoc.
   Śnieżni mają w zanadrzu jeszcze kilka innych polowań, jak i misji. Rozkręcają się z letniego snu, aby zaszaleć w czasie zimy. W końcu to ich żywioł!


Cahir


   06.02.2011r.

   W sforze miała miejsce kolejna misja! Coraz więcej ich. Ponadto Śnieżni zawarli paktu nieagresji ze Sfora Ognia. Miejmy nadzieję, że nie postawną żadne konflikty i pakt utrzyma się przez długi czas.
   Kolejny ważnym wydarzeniem jest wybranie nowych Bet. Na Stanowisko Samca wskoczył; Inverno, na Samicy zaś; Seliven. Gratulujemy.

Cahir

   12.05.2011r.

   Zmuszeni byliśmy pożegnać naszą wspaniałą Alfę Śniegu, Raphaela, którego miejsce z woli stada zajął Swenney Todd. Na tym jednak nie koniec trosk i udręk sfory: okazało się, że i Inverno Cantare postanowił nas opuścić. Na szczęście Płatkowi nie zatrzymują się, tylko prą do przodu nie bacząc na przeciwności losu. Wybrali już Samicę Betę, którą dzierży w obecnej chwili niejaka Densetsu, uprzednio będąca Glacierem. Władza jest już prawie pełna - wolnym pozostał tylko Samiec Beta, na którego wybory odbędą się w najbliższym czasie. Tymczasem do gry zostało wprowadzone nowe urozmaicenie, miejsce miała cała moc rozmaitych misji, a do naszych wrót stale pukają nowi, pełni zapału użytkownicy. Oby tak dalej!


Daimon Frey

   27.06.2012r.

   Po raz kolejny już, i co najdziwniejsze - w tak krótkim czasie - pożegnaliśmy naszą przewspaniałą Alfę - Altierę. Uzasadniając zmianę pozycji zasłużoną emeryturą, wycofała się na rangę Archanioła. Dzień później na jej miejsce wskoczyła Zireael. Życzymy jej powodzenia i gratulujemy wzięcia pod swoje skrzydła tak wspaniałego stada.
   Wybory Samca Bety na miejsce wytypowanego uprzednio - Inverna Cantare - zbliżają się wielkimi krokami. Najlepiej rokującym samcem SŚ na tę pozycję, okazuje się być Daimon Frey, aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo. Póki co, oczekujemy, że sytuacja z władzą SŚ powróci do normy, kiedy już wszystkie pozycje zostaną zajęte.

Kaja


   03.09.11r.

   Władza wreszcie pełna! Pieczę nad sforą objęli zgodnie Daimon Frey, Zireael, Leonardo i Kaya. Gratulujemy i przejdźmy dalej... W kwestii spraw organizacyjnych raczej bez zmian, choć nie omieszkam dodać, że w międzyczasie Śnieżni z głowami pełnymi pomysłów użyczyli nam kilku cennych sugestii. Jeśli zaś chodzi o fabułę, niebawem odbędzie się misja po Zwierciadło Selune oraz polowanie dla Pegaza. Powodzenia!Daimon Frey

   17.011.2011r.

   Niedawno Śnieżynki zmuszone były zdegradować swe Panie, które piastowały stołek we władzy. Zireael i Kaja nie pojawiały się od dłuższego czasu i postanowiono wybrać nowe osoby na ich miejsce. Odbyła się ankieta, która miała zdecydować która z Pań otrzyma zaszczytne miejsce Samicy Alfy i Samicy Beta! Wszyscy oddawali głosy z niezwykłym przejęciem, a prowadziła Eizuree, oraz Ashira. Walka była zacięta i trwała kilka dni, lecz w końcu wyniki zostały ogłoszone. Nową Samicą Beta została wierna Eizuree w która pokładamy wielkie nadzieje, że wesprze Alfy i jeszcze bardziej wpłynie na dobro Śniegu. Samicą Alfa jednak została Ashira, która także na pewno zasłużyła sobie na to stanowisko oddaniem i chęcią pomocy. U jej boku stoi Daimon Frey, a wspomagany jest przez Leonarda! Władza wreszcie pełna, a Sfora Śniegu wzrasta! Odbyło się ostatnio polowanie dla Pegaz, w którym wszystkie Śnieżynki zacięcie brały udział.
   Oby tak dalej!Ashira

  10.02.12r.

   Niestety dziś nasza ukochana Alfa Daimon Freypodszedł... Jesteśmy smutni z tego powodu, lecz szanujemy jego decyzje. Wierzymy, że jeszcze kiedyś wróci. We władzy obecnie znajdują się bardzo zasłużone osoby: Ashira, Taiga i Ulquiorra. Pełni zapału i chęci do pomocy, na pewno dobrze będą kierować Sforą.
   Należą się wielkie dzięki dla Daimona, gdyż na pewno pozostanie w historii śniegu ważny i cenny.Ashira

   07. 03.2012r.

   Miejsce Samca Alfa teraz piastuje Ulquiorra, który z dnia na dzień coraz lepiej. Sfora Śniegu kwitnie z każda minutą, a w jej progach pojawili się cenione osoby, które podtrzymywały Sforę na jej początkach. Pojawiły się także nowe osoby, które ujawniają swój potencjał i próbują się wzbić jak najwyżej, by jeszcze bardziej umocnić nasza Sforę. Odbyła się ostatnio misja pod przewodnictwem naszej drogiej color=RosyBrown]Raven[/color]. Wszyscy byli niezwykle zadowoleni, bo spotkanie miało wiele zwrotów akcji, orz było niezwykle dopracowane. Dziękujemy ci i życzymy wszystkim dalszych sukcesów!

Ashira

   11.03.2012r.

   Dziś nasz Pakt ze Sforą Ognia został oficjalnie zerwany. Stało się tak, poprzez porwanie jednego z Ognistych, przez Demonicznych i Śnieżnych. Alfy Ognistych dzielnie broniły swoich, lecz zerwanie go było nieuniknione. Odbyła się także walka, która pokazała, że możemy się zgrać i wygrać. Każda ze Sfor odniosła lekkie obrażenie, lecz umocniło nas to w przekonaniu, że zawsze sobie pomagamy i nigdy się nie poddamy. Zawsze przychodzimy sobie z pomocą i bronimy swych podopiecznych, by nic im się nie stało. Nasza Sfora jest bardzo mocna i wszyscy powiązani są wielkimi więziami. Może właśnie to pozwala nam zawsze dążyć do wygranej i doskonałości.


Ashira

  09.05.2012r.

   Nasz kochany Samiec Alfa - Ulquiorra/ Łatek niestety został zdegradowany. Choć wierzyliśmy w niego, że do nas wróci, niestety od dłuższego czasu nie pojawiał się w naszych progach. Dziękujemy mu, że tak rzetelnie piastował swą funkcję i mamy nadzieje, że pojawi się niedługo i dalej będzie zbierał nowe doświadczenia, przy czym wespnie się tak samo wysoko.
   Jednak gdy coś się kończy, co innego się zaczyna. Zorganizowane zostało głosowanie na Samca i Samicę Betę. Na pewno ktoś godny uwagi otrzyma to stanowisko i pomoże nam. Kto to będzie?
   Nie powinniśmy się oszukiwać, nasza Sfora ostatni czasy bardzo osłabła, lecz dalej posiadamy znakomitych członków, którzy robią wszystko, by tylko odbudować starą świetność. W głowach naszych Śnieżynek pojawiają się nowe pomysły, by umocnić Sforę.

Ashira


   26.05.2012r.

   Dziś dzień mieliśmy zaszczyt poznać dwie dwie Bety, które sprawiedliwie zostały wybrane poprzez Śnieżynki. Stanowisko Samicy Beta piastuje teraz Nefertari, którą można jedynie chwalić. W szeregach Śniegu zobaczyć ją można od niedawna, a ona już zyskała sympatie wielu osób. Jest miła, pracowita i bardzo sumienna, więc wręcz pewne jest, że tak szybko Nas nie zawiedzie. Gratulujemy jej z całego serca, że zyskała tak wiele, ale i dziękujemy, że poświęciła się dla dobra naszej Sfory. U jej boku stoi teraz znany i wspaniały Nergal. Tego pana trudno opisać słowami. Zachowuje wszystkie najwspanialsze cechy i poświęca całą swą uwagę na to, by Sfora Śniegu była punktualna i zwarta. To on piął się wysoko każdego dnia i powoli dopinał swego, by wreszcie stanąć na szczycie. Dziękujemy Ci kochanie za to, że tyle uwagi poświęcasz nam i nie opuszczasz. Także Ci gratuluję! <3

   Kilka dni temu nasza kochana krówka Bordo została nowym posiadaczem Pierścienia Sfory Śniegu. Gratulujemy jej i życzymy dalszych sukcesów.


Ashira


17.08.2012r.

   Nasza Sfora choć powoli i cicho pręży się i rozwija w niebywałym tempie. Przeżyliśmy już przenosiny i mkniemy dalej. Zyskujemy nowe, bardzo cenne Śnieżynki, które wspomagają nas i dają nowe pomysły.
   Na wolne stanowisko Sama Alfy wkroczył dumny i pomocny Thanatos, który już sprawuje się świetnie i w końcu pomógł Ashirze, która dalej dzierży swe stanowisko u boku najważniejszego sama w Sforze. Niestety kilka dni po tym ważnym wydarzeniu podjęliśmy decyzje o degradacji naszej drogiej Nefertari, która niestety nie miała czasu i nie pokazywała się w krainie. Jednak postanowiliśmy szukać godnej osoby na jej miejsce, więc każdy szeroko otwiera oczy w poszukiwaniu swoich faworytów!
   Odbyło się ostatnio kilka misji, które dały dawkę adrenaliny i urozmaiciły czas. Odbywa się właśnie głosowanie na nowego właściciela Pierścienia Śniegu, a także rozpatrujemy wizję wprowadzenia wynagrodzeń, za którymi wszyscy tęsknią, a były one na starym forum! Jednak to nie koniec pomysłów. Szykujemy także Śnieżny Plebiscyt i przygotowania już się rozpoczęły. Na pewno w najbliższym czasie zostanie on rozpoczęty!


Ashira.

19.09.2012r

   Nasza Sfora prężnie się rozwija! W ten weekend w sobotni wieczór (21.09.2012r) odbędzie się wielka Śnieżna Impreza, na którą zostaną zaproszeni wszyscy z naszej pięknej krainy! I ci smutni i ci weseli! Straszni i zabawni! Wszyscy!
   Mimo tego odbyło się także kilka konkursów w których Śnieżynki mogli wykazać się swoimi zdolnościami pisarskimi, ale i nie tylko! Postał ostatnio Plebiscyt Sfory Śniegu, gdzie każdy może przypisać komuś pasujący do niego tytuł! Jednak to nie koniec! Śnieżni okazali się wielkimi smakoszami i postanowili stworzyć sobie ucztę! Istnieje także konkurs na Najlepszą Potrawę!
   Jednak to nie koniec wrażeń. Dziś wielki dzień dla jednej z kochanych osóbek w naszych szeregach, bowiem zakończone zostało głosowanie na Samicę Betę! Zgadnijcie, kto teraz dzierży owe stanowisko! Nasza najwspanialsza Chrona. Kto by pomyślał, że w tak szybkim czasie zajdzie prawie na samą górę!
   Gratulujemy nowej Becie i mamy nadzieje, że nas tak szybko nie zostawi i sumiennie spełniać będzie swoje obowiązki!

Ashira.

23.01.2013r.

   Ach, ileż czasu minęło, aż w naszej kronice mógł pojawić się następny wpis o naszej wspaniałej Sforze. Czemuż tak długo? - zapytać mogą wszyscy, lecz odpowiedź jest bardzo prosta. Gdy nie czuć było w powietrzy zimnego wiatru i na pysku malutkich śnieżynek nasze szeregi zmarniały, jakby zaraz miały opaść na ziemię. Wszystko ucichło i coraz mniej postaci owianych śniegiem można było spotkać na Wolnych Terenach.
   Jednak jak zawsze nie poddaliśmy się i przetrwaliśmy te ciężkie dni, wspólnie się wspierając. Gdy tylko pierwsze śniegi zleciały zbawiennie z nieba, zaczęliśmy się podnosić jakby mróz tchnął w nasze żyły świeżą krew i pobudził do życia. Dziś powinniśmy być z siebie dumni. W nasze szeregi weszło wiele nowych osób, które teraz pną się z niezwykłą szybkością ku górze i każdego dnia dzieje się coś nowego. Władza, która już od dawna sprawuje pieczę każdego dnia musi nadrabiać i doglądać wszystkich spraw. Każdy może być pewny, że ich serca wypełnione są wielką radością, gdy patrzą na zapał i miłość, którą darzą obecni Śnieżni swoją Sforę. Nasze wynagrodzenia, zapomniane sprawy, jakby omiecione zimnymi wiatrami, które przybyły wraz ziemną zostały rozpatrzone i nadane im zostało nowe życie.
   Władzę nad Śnieżną krainą dalej sprawuje Ashira - która już drugi rok pełni służbę, Demodras- silny i wspierający Lodową Damę na każdym kroku, oraz Chrona - mała, lecz niezwykle potężna panna. Tylko miejsce Samca Beta wciąż jest puste, lecz z takie wieloma pomocnikami w Stadzie nieuniknione jest, że w końcu, po długim czasie wyczekiwania będzie można patrzyć na całą czwórkę Władców.

Ashira.

19.02.2013r.

   Wszystko się prężnie rozwija, Sfora podnosi się coraz wyżej, a każda Śnieżynka daje z siebie wszystko by pomóc. W bardzo krótkim czasie zaszło w naszych Śnieżnych szeregach bardzo wiele zmian. W ciągu ostatnich dni dwójka naszych zasłużonych Alf - Ashira i Demodras postanowili zrzec się swoich funkcji. Samiec opuścił nas na dobre, a samica postanowiła dać miejsce innym, prężniej już rozwijającym się Płatkom. Jednak dalej wspiera i pojawia się co i raz wśród nas. Mimo tego, że zostawili naszą Sforę nie mamy im tego za złe i mamy nadzieje, że ich życie powiedzie się tak jak chcą. Jesteśmy im wdzięczni ze tak długą i owocną pracę.
   Jedni odchodzą, a drudzy odchodzą. Iże po odejściu Alf we władzy została jedynie Samica Beta, Stado potrzebowało nowej władzy i już po dwóch dniach znaleźli się następcy. Na miejsce Demodrasa wszedł wspaniały i na pewno zasłużony już Nivis. Jest on krótko w naszych Śnieżnych progach, lecz zdążył zmienić w Sforze bardzo wiele. Oczywiście na dobre! U jego boku stoi teraz nasza kochana Chrona, która wcześniej byłą Betą. Wspomaga ich jeszcze Kurt Wagner, który ponownie zajął miejsce Samca Bety.
   Wszystko się układa i widać, że niedługo będziemy ponownie mocną Sforą. W końcu z taką władzę się nie zginie!
   Gratulujemy wybrańcom i życzymy powodzenia!

Ashira.

15.04.2013r.

   Nasza Sfora przeszła wiele zmian. Nasza wierna i kochana Chrona niestety ostatni czasy nie pojawiała się w Śnieżnych progach i wszyscy z wielkim bólem postanowili ją zdegradować. Jednak nie mogliśmy pozostawić naszego Samca Alfa samego. U boku Nivisa pojawiła się ponownie Ashira. Czy to już nie obsesja? Ta kobieta chyba nie umie oderwać się od Śnieżynek. Ciekawe tylko za jaki czas będą go mieli dość i podstępem wyrzucą ją jak najdalej.
   Zobaczymy, zobaczymy.
   U boku tej dwójki pojawiła się, także Alestia. Nowa to osóbka, jednak szybko wzbiła się wysoko i pokazała co potrafi. Aż serce zaczyna szybciej bić, gdy widzi się tak wspaniałe osoby.
   No Śnieżni! Oby tak dalej i do dzieła!


Ashira.

20.08.2013r.
W naszej sforze wszystko się zmienia. Minęło dużo owocnego czasu, które pomogły nam wnieść w Sforze dużo zmian na lepsze.
W Sforze jak i również w naszej władzy zmieniało się przez ten czas bardzo wiele. Nivis, Ashira odeszli zostawiając we władzy jedynie Alestię oraz Jaskra. Jednak nie wiele musiało minąć, by pojawili się godni kandydacie na ich miejsce. W Sforze ponownie pojawił się Eljasz, którego podziwia wiele psów i który już wiele lat temu przysłużył się Sforze jako Alfa. I tym razem tak się stało. Służył nam dzielnie, lecz i na niego przyszedł czas. Tak samo jak i wcześniej na naszego kochanego Jaskra.
Jednak nie mogliśmy pozostawić Sfory w tak złym stanie, jedna Beta nie mogła prowadzić naszej Sfory, toteż Śnieżni ostatni czasy postanowili zgodnie, że naszą Sfore powinien poprowadzić Tenshi oraz Rivaille.
To już na tyle długiego i krętego opisu zmian w składzie naszej Władzy. Jednak słów kilka o samej Sforze.
Śnieg nie ma się ostatnio najlepiej, jednak pojawiły się już nowe pomysły na zmienienie tego stanu rzeczy. Propozycje polowań, misji i imprezy zakiełkowały w głowach na razie wąskiego grona naszych kochanych Płatków.
Zima się zbliża i mamy nadzieje, że wraz z ową porą roku w krainie ponownie zaroi się od spowitych bielą postaci, a płatki śniegu zatańczą wokół ich radosnych postur. W końcu...
Śnieg potężnym żywiołem, nasza historia toczy się kołem!


Ashira.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Kronika SŚ.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Sfora Śniegu :: Informacje o Sforze :: Na początek-