Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share
 

 Szata graficzna.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Jego Pieprzona Wysokość
Kadzidło
Kadzidło
Jego Pieprzona Wysokość

Płeć : Male

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyPon Lip 22, 2013 4:19 pm

Oceniamy zestaw oraz podpis osoby, która napisała post przed nami. Można operować zarówno skalą, jak i pełnym opisem, jeżeli jednak decydujemy się na skalę, wypadałoby poprzeć swoją opinię chociaż kilkoma słowami od siebie, żeby temat nie posłużył za zwykłe nabijanie cyferek. ; ) Można także oceniać całość jedną skalą lub osobno podpis i zestaw.
Let's go!
Powrót do góry Go down
Patch Cipriano
Duch Diabła
Duch Diabła
Patch Cipriano


Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyNie Lip 28, 2013 5:19 pm

Jak tu nie lubić Twoich prac? Proste, ale jednak mające w sobie to coś, co zawsze kochałam. Brak mi słów, jak zwykle. I te wtapiane ramki... <3
Powrót do góry Go down
Bezsenność
Kanonada
Kanonada
Bezsenność

Płeć : Female

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyPon Lip 29, 2013 12:21 pm

Mrau.
Podoba mi się strasznie zdjęcie. Avatar jest prosty i to właśnie jest jego zaletą.
Powrót do góry Go down
Tenshi
Alfa Śniegu
Alfa Śniegu
Tenshi

Płeć : Male

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyPon Lip 29, 2013 1:11 pm

Śliczne zdjęcie. Btw masz może link do brushu? Bardzo mi się podoba. Chyba, że inaczej zrobiłaś.
Powrót do góry Go down
Cerrilasar
Alfa Wody
Alfa Wody
Cerrilasar

Płeć : Female

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyPon Lip 29, 2013 2:09 pm

Avatar masz śliczny, po prostu boski. Lis wierci spojrzeniem dziurę w mojej duszy. Bardzo dobre zdjęcie i wyśmienita obróbka. Jedyne co mi jakby w nim przeszkadza, to że nie ma tam przecinka w "No, I'm not (...)". Jakoś z przecinkiem byłoby raźniej.
Mam nadzieję, że ten av będzie tu jeszcze bardzo, bardzo długo. ^^
Powrót do góry Go down
Paige
Pnącze
Pnącze
Paige

Płeć : Female

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyPon Lip 29, 2013 4:53 pm

Avatar i logo są super. Bardzo podoba mi się sposób obrobienia
Podpis estetyczny, bardzo ładny.
Powrót do góry Go down
Bezsenność
Kanonada
Kanonada
Bezsenność

Płeć : Female

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyPon Lip 29, 2013 5:00 pm

Nie podoba mi się kadrowanie avatara, tło jest okey, aczkolwiek napisy też jakoś średnio do siebie pasują.
Powrót do góry Go down
Emma Frost
Córa Diabła
Córa Diabła
Emma Frost

Płeć : Female

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyWto Lip 30, 2013 7:31 am

Twoje zestawy zawsze Mi się podobały, więc za obróbkę masz: 10/10. Zdjęcia już mniej Mi pasują: 7/10.
Powrót do góry Go down
Patch Cipriano
Duch Diabła
Duch Diabła
Patch Cipriano


Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyWto Lip 30, 2013 7:55 am

Jak ja nie lubię jak jakikolwiek brush nachodzi na postać psa... W ogóle jest ich za dużo na avatarze, przysłaniają piękną suczkę. Na logu raczej wolałabym widzieć ją, niż jakiś kwiat, ale jest w porządku. 7/10
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyWto Lip 30, 2013 9:41 am

Mam być szczera? nic temu avatarowi nie brakuje, mimo swej zwyczajności podoba Mi się, tak samo jak wilk tam się znajdujący. Tylko jedno małe 'ale' długość, ja preferuję: 250x300, ewentualnie 250x250. Oceniam: 9/10.
Powrót do góry Go down
Paige
Pnącze
Pnącze
Paige

Płeć : Female

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyWto Lip 30, 2013 11:23 am

Twoje zestawy bardzo mi się podobają. Avatar jest cudny, nic mu nie brakuje. Logo też jest estetycznie wykonane, choć do postaci Wolva nie pasuje mi kwiat i motyl. Jakoś tak dziwnie wygląda. Podpis też jest fajny, dobrze dobrane czcionki napisów.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Drzewołaz
Drzewołaz
Zefonit

Płeć : Male

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyWto Lip 30, 2013 1:17 pm

Kocham cię za czarodziejki. Serial mojego dzieciństwa, który później powtarzali wiele razy.
Awatar... ym... ten napis słabo widoczny i ogólnie "taki se"
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyWto Lip 30, 2013 2:40 pm

Przeróbka by Bezsenność. Zawsze mi się podobała. 9/10
Lecz wilk już mniej mi się podoba. 6/10
Powrót do góry Go down
Kruk
Cierniste Ostrze
Cierniste Ostrze
Kruk

Płeć : Male

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyPią Sie 02, 2013 7:33 pm

Pierwsze, co rzuca się w oczy to... Kinooooooooooool <3

Przeuroczy pies, przeurocza obróbka - nie rzuca się w oczy nachalnie, ale jednak jest. Lubię taką skromność graficzną. Ciekawy, rzadko spotykany typ podpisu.

Co więcej za całokształt, jeśli nie 10? 11? To do 10-ciuu. W takim razie... 10!
Powrót do góry Go down
Gin
Dziecię Ognia
Dziecię Ognia
Gin

Płeć : Male

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyNie Sie 04, 2013 5:38 pm

Piękny psiak i pięknie obrobione zdjęcia. Zwłaszcza podoba mi się to, że większość zdjęcia(av) jest czarno-biała i tylko oczy(niebieskie) i zabawka(różowa) mają jakąkolwiek barwę.

Całokształt: 10/10
Powrót do góry Go down
Bezsenność
Kanonada
Kanonada
Bezsenność

Płeć : Female

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyNie Sie 04, 2013 5:52 pm

Malutki. Co nie zmienia faktu, że jest wykonany estetycznie, co dla mnie... jest najważniejsze.
8,5/10. :3
Powrót do góry Go down
Orchidea
Alfa Lasu
Alfa Lasu
Orchidea

Płeć : Female

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptyWto Sie 20, 2013 9:52 am

Avatar fajny, dość dobrze obrobiony i niezłe zdjęcie. Logo też dobre, ale przeszkadzają mi w nim napisy. 8/10
Powrót do góry Go down
Wolverine
Zjadacz Grzechów
Zjadacz Grzechów
Wolverine

Płeć : Male

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptySro Sie 21, 2013 12:39 pm

Całkiem ładny, całkiem ładny. Mimo swej prostoty podoba Mi się, chociaż brakuje jakiejś wyraźnej rameczki. 8/10.
Powrót do góry Go down
Khair Udin
Ifryt
Ifryt
Khair Udin

Płeć : Female

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptySro Sie 21, 2013 2:16 pm

To wszystko jest po prostu przecudowne! A ten podpis? Aż mi brakuje słów. **
Powrót do góry Go down
http://photoblog.pl/khairudin
Sonata
Dziecię Ognia
Dziecię Ognia
Sonata

Płeć : Female

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptySro Sie 21, 2013 4:16 pm

Podoba mi się szata choć w logu można by zmienić krycie tak aby pasowało do avka. 8/10
Powrót do góry Go down
Emma Frost
Córa Diabła
Córa Diabła
Emma Frost

Płeć : Female

Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. EmptySro Sie 21, 2013 4:33 pm

Bardzo ładny avatar, serio. Tylko, że znów ramka, wolę bardziej widoczne. 8/10.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Szata graficzna. Empty
PisanieTemat: Re: Szata graficzna.   Szata graficzna. Empty

Powrót do góry Go down
 

Szata graficzna.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Wszystko i nic :: Gry-