IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | .
 

 Księga SO

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Patch Cipriano
Duch Diabła
Duch Diabła
avatar


PisanieTemat: Księga SO   Pon Lip 22, 2013 4:00 pm

    Właśnie tu odpowiednie osoby opisują najważniejsze wydarzenia z naszej sfory.


Wpisy z pierwszej części Księgi:

Wtorek, 6 styczeń.
SO staje się z dnia na dzień coraz popularniejszym stadem. Zawdzięczamy to naszym Alfom i wielum , którzy się udzielają. Nasi sprzymierzeńcy , Stado Śniegu i Stado Ciernia , darzą nas sympatią , a my odwdzięczamy im się tym samym. Nasz sojusz przetrwa napewno , jeśli nie na zawsze , to dość długo. Ogólnie rzecz biorąc , wspaniale nam idzie !
~ Justin


Czwartek, 8 styczeń.
Nasze stado przez długi czas nie miało Bety, przez co czuliśmy się trochę niepewnie. Było co prawda kilku udzielających się samców, ale Alfy nie były pewne. Wkrótce jednak wśród innych wyróżnił się Justin. Miał wiele pomysłów, pisał sensowne posty... Po delikatnej sugestii nisko postawionej w stadzie suki Alfy zdecydowały: Justin został nową Betą!
Jak na razie bardzo dobrze sprawdza się na tym stanowisku... Oby tak dalej!
~ Juliette


Wtorek, 13 styczeń.
Nasza Alfa SO , Raija , jak wszyscy wiedzą odeszła na dość długi czas. Jednakże wróciła do nas i miejmy nadzieje , że wniesie do SO wiele nowych pomysłów jak za dawnych czasów.
~ Justin


Środa, 21 styczeń.
Nowymi moderatorami zostali Justin Amestino i Juliette ! Gratulujemy i życzymy powodzenia !
~ Justin


Środa, 21 styczeń.
Hatszepsut zrezygnowała z funkcji Bety i w Stadzie trwają wybory na jej nastepczynię, oraz na Serafina. Po namyśle zdecydowalkiśmy się dać prawo głosu Alfom i Betom sojuszniczych stad.
Niech wygra najlepszy!
~ Juliette


Czwartek, 22 styczeń.
Raija i Juliette zremisowały w wyborach na Samice Bete ! Będzie dogrywka. Kto wygra ?
Możliwe , że Lara straci pozycje Serafina. A szkoda.
~ Justin


Piątek, 23 styczeń.
Juliette objęła stanowisko Samicy Bety.
Larę zdegradowano z Serafina , a jej miejsce zajęła Raija Alatalo , była Alfa SO.
~ Justin


Sobota, 24 styczeń.
Jak zapewnie zauważyliście zostały zorganizowane sondy, w których mogliście wyrazić swoją opinię o pracy naszych Alf. Oto wyniki:

Czy Drein Askarioth jest dobrym Alfą?
Bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Kasuje niepotrzebne tematy, wypowiada się rzeczowo i na temat. Nie offtopuje. Ma masę pomysłów i chęci na ich zrealizowanie. (4) - 50%
Stara się, ale są pewne niedociągnięcia... Zamiast pomagać w niwelowaniu bałaganu, potęguje go. Ma pomysły, ale często toną one w morzu offtopu. (2) - 25%
Nie do końca nadaje się na Alfę... Prawda, potrafi wymyslić coś dobrego, ale nie angażuje się z całego serca. (1) - 13%
W stadzie są osoby, które lepiej nadają się na samca Alfa. Może male wybory w stadzie? (1) - 13%


Czy Lida jest dobrą Alfą?

Bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Kasuje niepotrzebne tematy, wypowiada się rzeczowo i na temat. Nie offtopuje. Ma masę pomysłów i chęci na ich zrealizowanie. (2) - 25%
Stara się, ale są pewne niedociągnięcia... Zamiast pomagać w niwelowaniu bałaganu, potęguje go. Ma pomysły, ale często toną one w morzu offtopu. (2) - 25%
Nie do końca nadaje się na Alfę... Prawda, potrafi wymyslić coś dobrego, ale nie angażuje się z całego serca. (1) - 13%
W stadzie są osoby, które lepiej nadają się na samicę Alfa. Może male wybory w stadzie? (3) - 38%
Liczby w nawiasach oznaczją ilość głosów.
Już niedługo następne sondy, o Betach i Serafinie!
~ Juliette


Poniedziałek, 26 styczeń.
Trwają wybory na nowych medyków. Życzymy powodzenia !
~ Justin


Poniedziałek, 26 styczeń.
Zostaliśmy zaproszeni na święto SC! Tutaj znajduje się zaproszenie.
~ Anorith Palkia

Środa, 25 marzec.
Sojusze zostały przywrócone , a w tym i nowy kłopot. Wszystkie sfory już powiązały się sojuszem , prócz SL ( które sojuszu mieć nie będzie ) i SW. W tej chwili trwają więc rozmowy między dyplomatami sfory wody i ognia. Istnieje możliwość , że sojuszu mieć nie będziemy.
~ Justin


Środa, 15 kwiecień.
Po pewnych... naciskach ze strony kilku paskud Lida Askarioth zrezygnowała ze stanowiska Alfy Ognia na rzecz Raiji Ritvy Alatalo. Wybór ten potwierdziło stado, wybierając Raiję w głosowaniu.
Z SO jest coraz lepiej. Robimy porządek, wprowadzamy urozmaicenia... Tylko tak dalej!
~ Juliette

Sobota, 2 maj.
Ogień i Woda oficjalnie zostały połączone sojuszem! Jest to mieszanka dość wybuchowa... lecz dzięki Wodnym mamy szansę nie zagasnąć zupełnie.
Drein Askarioth, decyzją stada, a raczej decyzją swoją zrezygnował z pełnienia funkcji Alfy. Stanowisko to póki co pozostaje wolne.
1 maja odbyła się misja Ognistych, zaraz po tym spotkanie w zajeździe "Akai Umi". Misja była udaną, tak myślę.
SO pnie się coraz wyżej - miejmy nadzieję, że pewnego dnia znów wyniesiemy miano naszej kochanej sfory na wyżyny! ; )
~ Raija Ritva Alatalo

Wpisy z drugiej części Księgi:

Nasza sfora wzbogaca się o coraz to nowych aktywnych członków. Choćby o Darina i Raiję, która znów powróciła do SO z oryginalnymi pomysłami.
Samiec beta wciąż nie jest obsadzony, acz ma się to niedługo zmienić. Jest paru zdolnych kandydatów, ale na razie Alfy nie stwierdziły, którzy zasługują na to, by być w ankiecie na samca betę.
Ostatnio odbyła się misja. Celem było znalezienie trzech koron bóstw. Wszystko poszło jak po maśle. Teraz należy tylko wybrać osoby, które są godne noszenia wisiora ( jest to dodatek do korony, który ma identyczne właściwości ) ..

Justin, sierpień 2009.

Wydawać by się mogło, iż wszystko idzie wspaniale i Ogniści są na drodze do sukcesu. Niestety, właśnie dziś Jacob postanowił zrezygnować z pełnienia stanowiska Alfy. Co jest tego przyczyną? Jak sam mówi, znikome ilości czasu. Stado jest jednak zdania, iż Jacob powinien pełnić funkcję Bety, której obecnie nam brakuje. Jeśli się zgodzi, w demokratycznym głosowaniu Ognista Rodzina wybierze nowego władcę.
Raija Ritva Alatalo, sierpień 2009.

Cóż, Jacob przepadł bez śladu. Miejmy nadzieję, iż tylko chwilowo. Stado powierzyło mu funkcję Bety. W demokratycznym głosowaniu na nowego Samca Alfę jednogłośnie zwyciężył Azrael. Po drobnych sugestiach ze strony Silver Satana, stado doszło do wniosku, iż Az przejdzie okres próbny, który trwać będzie dwa tygodnie (do piątego września).
Zobaczymy, czy nasz kandydat wywiąże się dobrze ze wszystkich obowiązków i pozostanie Alfą.

Raija Ritva Alatalo, sierpień 2009.

Okres próbny Azraela się zakończył. Głos sfory był jednogłośny - wszyscy chcieli, by Az dalej pełnił tę funkcję. I tak też się stało. Miejmy nadzieję, iż z jego pomocą wyniesiemy SO na wyżyny, a przede wszystkim - gratuluję!
Raija Ritva Alatalo, wrzesień 2009.

Po rezygnacji Abry ze stanowiska alfy opiekę nad sforą przejęła Juliette. Po pewnym czasie sfora spotkała się z przykrą rezygnacją bet, Kajusza oraz Lidy, ze swoich stanowisk. Nowymi betami zostały Amarth Shetani oraz Forgiven. Miejmy nadzieję, że dzięki tej trójce SO wytrwa w swojej świetnej formie, jak najdłużej.
Hurricane, styczeń 2010.

Ostatnio sfora miała swoje lepsze i gorsze chwile. Gremen awansował na Serafina, a z tego powodu gratulujemy mu. Niestety niedawno stanowisko bety opuściła Corey, która skasowała swoje konto. Była to wielka strata dla Sfory Ognia. Miejmy nadzieję, że jej stanowisko zajmie osoba, która choć trochę będzie w stanie jej dorównać. Ostatnio też odbyła się misja SO prowadzona przez Azraela. Zakończyła się, naturalnie, powodzeniem.
Hurricane, luty 2010.

W SO wprowadzono ostatnio nowy system awansowania, a także władza na nowo stała się pełna. Nową Betą Ognia został Hurricane. Ponadto sfora rozwija się dzięki nowym członkom wstępującym w szeregi SO.
Hurricane, luty 2010.

W SO ostatnio zaszło kilka zmian. Juliette przestałą być Alfą z racji samobójstwa i odeszła. Z tego powodu SO odniosło wielką stratę. Postanowiliśmy natychmiast wybrać nowe osoby do władzy. Naszą nową Alfą została Amarth Shetani, a wtedy też zwolniło się stanowisko Bety, ale i na to stanowisko szybko znalazła się nowa osoba, a została nią Melpomene [obecnie Astrid]. Gratulujemy obu paniom i mamy nadzieję, że SO wzbije się jeszcze wyżej.
Hurricane, kwiecień 2010.

Ostatnio Ogniści ponieśli kolejne straty. Juliette całkowicie opuściła SO i została Samotniczką. Bere również postanowiła opuścić nasze szeregi na rzecz Wodnych sojuszników pozostawiając swoje stanowisko wolne. Zaś Azrael zrezygnował z alfy zamieniając się posadą z Hurricane'em. Miejmy nadzieję, że sfora odbuduje się po licznych stratach, również dzięki naszym nowym członkom sfory, jak i dzięki tym, którzy są z nami już dłużej.
Hurricane, maj 2010.

Po stosunkowo niedługim czasie Azrael postanowił zrezygnować z posady Bety. Przez długi okres rangi zastępców były wolne, a w końcu decyzją sfory Samcem Beta został Razjel, zaś Samicą Beta - Lida, która wróciła na forum i znów udało jej się wspiąć na wyżyny. Gratulujemy im posad oraz życzymy powodzenia. W sforze pojawiło się także wielu nowych, aktywnych członków, więc nie można narzekać na obecną sytuację Ognistych i mamy nadzieję, że to się nie zmieni.
Hurricane, czerwiec 2010.

Niestety SO ponownie otrzymało cios, jeśli chodzi o władzę. Lida ponownie opuściła stanowisko Bety, całkowicie odchodząc. Miejmy nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto zajmie jej stanowisko, choć z racji kryzysu w psiej krainie może być ciężko.
Hurricane, lipiec 2010.

Wreszcie po upływie tak długiego czasy udało nam się wybrać nową Samicę Betę Sfory Ognia. Mieliśmy mnóstwo wspaniałych kandydatek, jednakże wygrać mogła tylko jedna z nich i posadę tę otrzymała Nadine! Życzymy jej sukcesów.
Hurricane, sierpień 2010.

W ciągu ostatniego czasu w naszej sforze wydarzyło się wiele rzeczy. Niekoniecznie dobrych.
Po pierwsze, odeszła nasza Alfa, Nadine, zabierając za sobą Doriana, który nie pełnił zbyt ważnych funkcji w stadzie, jednak był aktywnym jego członkiem.
Powody ich odejścia są nadal nieznane.
Dziś zaś, zdegradowany został nasz Samiec Beta, przez opuszczenie się w aktywności. Przykro nam z tego powodu, jednak nie mieliśmy innego wyjścia, a Lucien, jeśli będzie miał ambicje, odzyska ową rangę.
Dobrą wiadomością pozostaje fakt, iż Sauron objął pozycję Przywódcy Zakonu Płonącej Róży. Gratulujemy!
Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie Ogniści doświadczą również szczęśliwszych chwil.

Bezsenność, styczeń 2011

Dziś doczekaliśmy się wyników głosowania na nową Alfę Ognia. Została nią bardzo dobrze nam znana, ośmielę się powiedzieć, iż jedna z legend SO... Nafre.
Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Bezsenność, styczeń 2011

Minęło już pół roku. I nowa władza zawitała u nas. Genevieve na alfie była wspaniała, do czasu. Ostatnio strasznie nam się opuściła, przez co Ogień znów upada, bo drugiej alfy niestety nie mamy. MeLady Adelay nie jest najgorszą betą, ale i nie najlepszą, ale nie żałujemy, że daliśmy jej tę posadę. Każdemu należy się szansa. A Kajusz? To skarb. Najbardziej udzielający się osobnik z władzy. Ma betę. I bardzo nam z tego powodu wesoło! Dziękujemy bardzo Bezsenności, która próbuje utrzymać naszą ukochaną sforę w całości. Zapewne gdyby nie ona już dawno by nas nie było. Niedawno przyszedł do nas Zurick, który również jest skarbem dla Ognia. Mamy nadzieję, że więcej takich użytkowników do nas wpadnie i zacznie odbudowywać razem z nami nasze ukochane stado!
Ian O'Shea, sierpień 2011

I wreszcie dokonaliśmy poważnych zmian w naszej władzy, która ostatnimi czasy nie należała do najbardziej aktywnych. Genevieve musiała opuścić stanowisko alfy, które zajmowała, bo beznadziejnie je prowadziła. Jej miejsce zajęła Bezsenność, z czego bardzo się cieszymy. Kajusz wreszcie z bety awansował na alfę. Więc stanowisko samica bety jest wolne. A mamy kilka kandydatów na nie. Jednak wolimy poczekać na kogoś, kto faktycznie nas nie zawiedzie. Co do MeLady Adelay jeszcze nic nie zrobiliśmy. Nadal pełni posadę samicy bety, z racji, iż usprawiedliwiła swoją nieobecność.
Ian O'Shea, sierpień 2011.

I stało się. Bezsenność opuściła stanowisko alfy, zostawiając je puste. Na szczęście nie zostawiła Ognia i teraz jest znana pod rangą Serafin. Obiecała nam, że będzie pomagać tak, jakby była na alfie. Nam osobiście nie przeszkadzałaby jej weekendowa obecność, ale jej zdanie. Cieszmy się, że nie opuściła nas i chce dalej nam pomagać!
Teraz zostaje jedynie kwestia samicy alfy i samca bety. Te stanowiska do dnia dzisiejszego jeszcze nie zostały wypełnione. Ale nie śpieszy nam się. Kajusz z MeLady świetnie sobie radzą i nie śpieszymy się do wyboru władzy, która w przyszłości może okazać się być niewłaściwą.

Ian O'Shea, wrzesień 2011

Nowy tydzień, nowe nowiny. Kto by pomyślał, że w Ogniu tak szybko wszystko będzie ulegało zmianom? Nasza kochana beta, MeLady Adelay opuściła swoje stanowisko, twierdząc, że bardzo się opuściła. Cenimy to, że potrafiła się do tego przyznać, jednak co teraz? Sfora z tylko jedną osobą na władzy? Żałośnie wygląda. Nie widząc żadnych Pań do obsadzenia nie wiedzieliśmy co mieliśmy zrobić, aż w końcu stado zadecydowało, że wybierze Samca Betę, którym został Ian O'Shea. Miejmy nadzieję, że on, wraz z Kajuszem nas nie zawiodą i doprowadzą do ponownego 'powstania' ognia!
Ian O'Shea, wrzesień 2011

Niestety SO ma coraz mniej aktywnych członków. Kajusz nadal trzyma się we władzy na najwyższym stanowisku, a Samicą Beta została Kimagure! Miejmy nadzieję, że poradzi sobie na tym zobowiązującym stanowisku. Pojawiła się dzisiaj Raija Ritva Alatalo, która widnieje w Izbie Pamięci i przypisała sobie wiele sukcesów, które spodobały się Ognistym. Niestety Ian O'Shea, który często pojawiał się na forum zmienił ten stan i nie da się go nigdzie zauważyć. Szkoda, bo był bardzo dobrym członkiem.
Kokoro Velch, listopad 2011

Nasza nowa samice beta, Kimagure, świetnie sobie radzi na ów stanowisku! Jednak nadal brakuje nam kandydatów na pozostałe dwa, puste stanowiska: samica alfa, samiec beta. Kto wie, może jakiś stary członek wróci i pomoże? Nigdy nie wiadomo. Jak zwykle, jednak, musimy mieć nadzieję, że będzie lepiej.
Ian O'Shea, grudzień 2011

Poprzedniego dnia, nasza kochana Kimagure została zdegradowana z bardzo odpowiedzialnej rangi- Samicy Beta- do Kaldery. Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a my mamy w zanadrzu kilka ciekawych i oryginalnych pomysłów. Ostatnio niektórzy starsi członkowie odwiedzili naszą sforę. Może postanowili przywrócić Sforę Ognia do dawnego życia?
Kokoro Velch, grudzień 2011

Stanowiska bet w błyskawicznym tempie zostały zajęte. Nową samicą beta została Kokoro, a samcem- Kylar. Gratulujemy im! Niestety planowany quiz nie odbył się wymierzonego dnia z powodu nieobecności obydwu prowadzących, lecz Ogniści planują go przenieść. Miejmy nadzieję, że tym razem świetny pomysł uda się i zapewni niezapomniane wrażenia naszym Ognistym psiakom.
SO rozkwita w nowych członków! Można ich spotkać praktycznie w całej psiej krainie. Czyżbyśmy wracali do życia? Miejmy taką nadzieję!

Kokoro Velch, styczeń 2012

Kajusz zrezygnował z Alfy, jednak dalej w niego wierzymy i mamy nadzieję, że powróci w te progi. Niedługo potem na dwóch stanowiskach Alf pojawiły się także dwie osoby.
Dbający o Sforę Kylar został Samcem Alfą, zaś Troskliwa Kokoro znalazła się na miejscu drugiej Alfy Sfory Ognia

Nocna Furia, marzec 2012

Dzisiejszego dnia, pakt pomiędzy Ognistymi, a Śnieżnymi i Demonicznymi przestał oficjalnie istnieć. Była to sprawka Demonicznej i Śnieżnej, które porwały jednego z naszych. Alfy przybyły w porę, lecz nic nie dało się zrobić. Przegraliśmy porwanie, a walka została wyrównana. Każdy odszedł w swoją stronę. To wydarzenie zapewne długo pozostanie w pamięci Ognistych.
Kokoro Velch, marzec 2012

Wszystko się zmienia, czyż nie?
Nic nie pozostaje niezmienne, czyż nie?
Wraz z tymi słowami, zapisuję nowe dzieje Ognia. Żar bijący w Kronikarzu, przeniknie papier jak i pióro. Spisane zostanie wszystko, co winno tutaj zaistnieć.
Władza jest ulotna, przewrotna jak i niewdzięczna. Władca zawsze obrywa najmocniej w chwili swej słabości. Kokoro pozostawiła swych poddanych, a oni cierpliwi, chociaż czas mówił im coś innego. Mijały dni, tudzież długie okresy między dniem, a nocą, aż została zdjęta z tegoż stanowiska. Nie wyjaśniła nic, nie powróciła, a pustka nadal pozostanie pustką. Kylar pozostał sam, a o ile samotność to słabość o tyle niestabilna sytuacja Ognistych zdaje się być już tradycją. Nastały ciężkie czasy, bo berło musi dzierżyć para, nie mniej, nie więcej.
Sam Ogień zaś, nieco ucichł. Mimo rzadkich sprzeczek pomiędzy stadami, ucichł na dobre. Nie dostrzega się ich głosu spomiędzy innych, nawet nie widać przelotnego cienia. W chwili obecnej to być może cisza przed burzą, a być może to krzyk rozpaczy.
Stanowisko Samicy Alfa/Beta jak i Samca Beta mają szansę być nadane, jednakże głos wewnątrz, sumieniem zwanym, podpowiada, że gdzie się pies spieszy, tam diabeł się cieszy...
Nafre, sierpień 2012

Sfora Ognia miała wielu wspaniałych i mądrych władców. Jednak ostatnimi czasy te stanowiska bardzo często się zmieniały. Ogniści podupadali coraz bardziej i pewnie by już się nie podnieśli gdy na horyzoncie pojawiła się nadzieja. Są nią dwie suczki oraz dwa psy, którzy nieść władzy brzemię się odważyli. Sfory decyzją oraz ich głosami wybrani zostali. Oto nasi nowi władcy, którzy dopiero na ścieżkę tą wchodzą. Pierwszą z nich jest Samica Alfa co miano Nimfadora nosi, choć z wyglądu to niepozorny chart nie spisujcie jej na straty. Owa dama jest silna i chce tak jak i pozostała trójka przywrócić Świetność Ognistym. Samcem Alfa został zaś znany ze swych dość różnorodnych poglądów na różne tematy Zepar co go niektórzy o serce gołębie posądzać chcieli. Psowaty owy wiele już przeszedł i decyzje jego są mądre i przemyślane. Sforę do do świetlanej przyszłości zawieść tylko może. Zastępcy Alf równie młodzi co i sami władcy też cele mają szlachetne.
Samica Beta ma miano Ishyria owa suczka swoje poglądy wyraża rzadko jednak jej osąd jest czysty i zawiera wiele prawdy, a przez to służy pomocnym głosem doradczym dla Alf. Zaś Samcem Beta Leonardo został. To świeża krew we władzy lecz równie sprawiedliwa. Osąd ma czysty a argumenty przemyślane. Razem z Ishyrią są dobrymi zastępcami pary rządzącej. Owym wybrańcom tylko gratulacje należy złożyć i życzyć im sukcesów jak i wytrwałości oraz sprawiedliwych i mądrych rządów w Sforze Ognia i wyprowadzenie jej z marazmu, w który przez okres ostatni popadła.
Vereti, październik 2012.

W ten weekend miało miejsce ważne wydarzenie w Sforze Ognia. Pewnie zapytacie co to było takiego. Otóż w sobotę roku bieżącego został oficjalnie otwarty wspólny teren trzech sfor: Ognia, Wody i Lasu. Impreza miała charakter integracyjny i została zaszczycona nie tylko przez Ognistych i Leśnych ale również przez dawno nie widzianych w Psiej krainie Wodnych. Cały wieczór psy bawiły się w różne gry i zabawy. Można było upiec przy ognisku kiełbaskę lub różne owoce. Impreza zakończyła się pojawieniem się małych, stworzonych z ognia szczeniąt, które dzięki swojej łaskawości obdarzyły obecne na niej psy nietykalnością poprzez pokrycie ich futerka świetlistą powłoką ale również można było odebrać od nich pięć rubinów. Wybory padały różne. Goście bawili się świetnie i sądzę, że pierwszą wspólną imprezę trzech sfor można zaliczyć do udanych. Uczestniczyli w niej: Nasze szanowne Alfy czyli Zepar i Nimfadora, oraz Beta Ognia Ishyria a także z ognistego rodu Shadia, Xanra, Threyna, Hildegarda oraz Vereti. Ze Sfory Wody swoją obecnością zaszczycili nas Beta Wody Mortiz oraz Duff. A naszych przyjaciół Leśnych reprezentowali: Ówczesna Beta, obecna Alfa Lasu Mahzun, oraz nowo wybrane Bety: Selena i Dizzy, a także Duffy. Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że kolejne imprezy będą równie udane co ta, która przeszła już do historii.
Vereti, październik 2012.

Sfora ognia powoli odżywa. Nasza nowa władza sprawuje się wzorowo i daje przykład innym, jak należy postępować by sfora żyła. Najważniejsze jest jednak to, że do sfory w ostatnim czasie dołączyło wielu nowych i aktywnych członków, którzy robią wiele by Ogniści wyszli z marazmu jaki kiedyś tutaj panował. Ponadto sfora rośnie w siłę i mamy coraz więcej osobników, które nie tylko mogą ją reprezentować ale również włączyć się aktywnie w porwania, które jak dotąd nie mają zbyt wielu zwolenników jak i w walkę w obronie dobra swojej sfory. Ostatnio powstały również nowe podarki dla nowych członków stada jak i wprowadzono nowe wynagrodzenia zastępując te, które były nieużywane lub nie cieszyły się popularnością wśród ognistych. Niedawno również paru członków ognistych brało udział w zabawie Halloweenowej organizowanej przez ich sojuszników i przyjaciół Sforę Lasu. Niedługo ruszy też pewnie nowy projekt sfory a mianowicie oprowadzanie po terenach w obecności mentora, oraz będą organizowane walki dla szczeniąt i nowych członków stada by mogli się oni nauczyć jak należy się bronić. Niestety nie obeszło się również bez przykrych niespodzianek, dobrze zapowiadający się osobnik, który dzierżył stanowisko Bety, Leonardo został odwołany ze stanowiska ponieważ zdaniem członków ognistych nie za bardzo interesował się życiem i sprawami sfory oraz tych, którzy mu to stanowisko powierzyli.
Vereti, listopad 2012.

Sfora Ognia nie próżnuje. Jeszcze nie ucichły sprawy wyborów na Samca Betę, które trzeba przyznać były bardzo zacięte i walka w nich toczyła się do ostatniego głosu. Ostatecznie pozycję Bety otrzymał Dorian, a pozostałe dwa samce zostały sowicie wynagrodzone. Ale to nie wszystko co dzieje się w Sforze. Zakon Płonącej Róży został reaktywowany, jego nowi, pełni energii członkowie odbyli już pierwsze spotkanie pod przewodnictwem nowego Przywódcy i Szamana. Czekamy co ta reaktywacja przyniesie. Wiem jednak z pewnych źródeł, że Zakon czekają zmiany i miejmy nadzieję powrót do czasów świetności. Kolejnym ważnym wydarzeniem, które jest warte odnotowania dla potomnych jest odbyta nie tak dawno misja. Tym razem psy ze Sfory Ognia i ich Wodni sojusznicy udali się do zapomnianej krainy rządzonej przez Wielkie gady zwane Dinozaurami. Musiały tam wykonać kilka zadań, by wrócić z powrotem na ziemie psiej krainy. Podczas misji były bardzo cenne nagrody, które otrzymali wszyscy uczestnicy. Udział w niej brali, ze Sfory Ognia: Samiec Alfa: Zepar oraz Samica Beta Ishyria, a także Vereti oraz dwa szczeniaki: Rinnelis i Blueberry. Ze Sfory wody swoją obecnością zaszczycili nas: Samica Alfa: Cerrilasar oraz dwa szczeniaki Riki a także Reika Densetsu. Całą misję prowadził nowo wybrany Samiec Beta Ognia: Dorian. Ponadto do Sfory przyłączają się coraz to nowi członkowie, a zakończony niedawno tydzień fabuły był ciekawym urozmaiceniem dla Ognistych Psów.
Vereti, listopad 2012.

W sobotę odbyła się misja pod przewodnictwem naszego samca alfy, Zepara. Każdy się świetnie bawił!
Ominęła was misja? Chcecie bym powiedziała jak to było? Dobrze, więc tak. Na początek znaleźliśmy się przed tajemniczym lasem gdzie z bestiami lub bez nich przeprawialiśmy się do drewnianego domku. Gdzie był niepozornie niewinny Tygrys któremu zdecydowaliśmy się pomóc. Mieliśmy za zadanie zabić Tyrona.
Na początek musieliśmy lecz znaleźć pewną tajemniczą osóbkę, która okazała się ptakiem. Który doprowadził nas do bram miejsca gdzie żył potwór którego mieliśmy zgładzić.
Ale przejście tam nie było łatwe! Musieliśmy znaleźć złoty kamień, a tym znalazcą okazał się Pectus. Potem poszło już gładko, udało nam się na szczęście pokonać go! A w nagrodę otrzymaliśmy punkty inteligenci i rangę dodatkową.
Było warto przyjść!
Kokoro Velch, luty 2013.

W dzień napisany powyżej wydarzyło się coś we władzy SO, mamy ją całą ! Uwierzycie w to? Lukę w władzy zajęła Apple Bloom, jest teraz betą.
Ale czy tak pozostanie? Przecież Apple Bloom (nowa beta SO) jest na próbie, do 13 lutego, ale czy pozostanie na miejscu, będzie wykonywać swoje obowiązki?
Czas to pokaże.
Kokoro Velch, luty 2013.

Wczoraj odbyła się impreza na naszych terenach pod tytułem " Tłusty Piątek ", byłam bardzo zadowolona że tyle osób się zjawiło na tej imprezie.
Myślę że się dobrze bawiliśmy, grała skoczna muzyka, robiliśmy słodkie ozdoby, były gry, konkursy! Piękne widoki za oknem na cukrową polanę.
Niektórzy sobie tam wyznali miłość, a inni ją podtrzymywali dając ukochanej różę. Czyż to nie jest urocze?
Wracając.
Za konkursy dużo osób wygrało nagrody, 2 pierwsze miejsca w konkursie na ozdobę zajęły ogniste samice, możemy być z nich dumni.
Ale i ci co nic nie wygrali dostali tytuły "Obywatel Tłustego Piątku".
Może odbędzie się kolejna taka impreza o tym temacie?
Kokoro Velch, luty 2013.

Wiele zmian, ciągle zmiany, wszędzie zmiany...
Zacznijmy od władzy, która w przeciągu kilku dni diametralnie się zmieniła. Zepar, jedna ze wspaniałych Alf naszej ognistej Sfory opuściła nas na czas jednego miesiąca, wszyscy ubolewamy nad tym faktem ale przecież trzeba żyć dalej. Drogą głosowania jej miejsce zajął Patch Cipriano, który uprzednio piastował stanowisko Bety Ognia, jego poprzednie miejsce zajął jeden z aktywnych samców - Pectus.
Ponadto nasza Sfora jest coraz bardziej aktywniejsza, przybywają do nas nowi a starzy użytkownicy swoim wkładem w fabułę godnie reprezentują Sforę.
Dołącz do nas!
Kylar Stern, marzec 2013.

Należy tu przytoczyć co działo się przez ostatni miesiąc, a wiele się pozmieniało!
Szeregi naszej władzy opuścili Kokoro Velch i Pectus, mimo to nie zamierzają porzucać naszej sfory i dalej będą dbać o nią z całych swych sił. Stado zdobyło również nowego medyka w postaci Patcha, który sumiennie zabrał się do roboty uzupełniając potrzebne zapasy i lecząc ranne Płomyki.
11 maja odbyła się impreza "Dziki zachód" prowadzona właśnie przez nasze stado, zaproszenie otrzymały wszystkie stada Psiej krainy! Psy mogły brać udział w konkursie na picie piwa, rodeo, zaganianiu koni, a także w pojedynkach o zachodzie słońca. Wszyscy świetnie się bawili, jednak jak to bywa w westernach nie obeszło się bez zniszczeń i lekkich ran!
Już niedługo szykują się kolejne zmiany w strukturach Ognia i kolejne imprezy, Ogień wiecznie żywy.
Ishyria, maj 2013.

Ogniści przygotowali swój własny plebiscyt na Hrabię i Hrabinę Ognia, wybory trwały długo, wiele psowatych oddało swój głos. Praktycznie jednogłośnie z samców wygrał Zepar. Cięższy wybór był jeśli chodziło o samicę, łeb w łeb szły ze sobą Rinnelis i Ishyria. Druga wygrała tylko jednym głosem. Gratulacje dla wszystkich!
Ishyria, maj 2013.

W Ogniu kolejne ciekawe wydarzenie! Tym razem chodzi o misję przeprowadzoną przez Zepara. Psowate trafiły przez magiczne lustro do obcej krainy gdzie musiały pomóc siłą Jasności i Ciemności.
Każdy Płomyk musiał podjąć ciężką decyzję po której stronie zechce stanąć, a także odpowiedzieć na parę zagadek, które wbrew pozorom nie były takie banalne. Gdy już miało dojść do starcia pomiędzy przeciwnikami nasze kochane psiska wspomagane też przez członków Sfory Woda podjęły decyzję by nie walczyć. Pogodziło to odrobinę zwaśnione strony, lecz kto wie na jak długo!
Do grona Medyków dołączyła również Coastal Loner. Dumnie witamy ją w szeregach uzdrowicieli.
Odbył się także plebiscyt.
Ishyria, maj 2013.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
avatar

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Księga SO   Wto Sie 20, 2013 7:27 pm

Ogień płonie wiecznie!

Mimo iż świeżo po przenosinach to Sfora Ognia nie postanowiła się poddać i zaniżyć swojej aktywności. Pokazali kolejny raz jak zgrani są i wierni swym braciom i siostrom. Oto odbyły się po raz pierwszy obchody Ognistej Maskarady! Jak na razie jedynie pierwszy jej dzień, tj. Popieliste Polowanie, w którym uczestniczyły obie Alfy - Patch Cipriano i Ishyria, a także Rinnie, Bezsenność, Gin i Sonata. Wszyscy wytrwali w nim do samego końca wiernie walcząc o uznanie bogów i swych potomków. Sonata jako jedyna która nie brała udziału w polowaniu zadecydowała jakie zwierze zostanie oddane w ofierze. Padło na panterę upolowaną przez Bezsenność. Pozostałe zwierzęta zostaną podane na kolejnym dniu Maskarady, hucznym balu! Wszyscy spisali się znakomicie, a Ogień dalej grzeje nasze serca z jeszcze większą mocą.

Ishyria, 20 sierpnia 2013

_________________
.....................


ISHYRIA.
Zagubiona w myślach. Oh, ona stąpa twardo po ziemi. I wypala ją.
Chodzi z głową w chmurach. I nie wycofuje
się.


b e a s t s
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ishyria
Alfa Ognia
Alfa Ognia
avatar

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Księga SO   Sro Sie 28, 2013 8:28 pm

Co dalej... co dalej...

I tak zakończyły się obchody Ognistej Maskarady balem... który wbrew pozorom był dosyć spokojny. Jedynie jakieś dziwne moce grasowały wokół widocznie zirytowane zlekceważeniem ich. Oby przodkowie nie byli źli. Na uroczystości zjawiły się Rinnie, Sonata, Gin i Patch Cipriano, pokazując że i w małym gronie Ogniści próbują sobie radzić. Co się będzie dziać dalej? To wie tylko ogień...

Ishyria, 28.08.2013 r.

_________________
.....................


ISHYRIA.
Zagubiona w myślach. Oh, ona stąpa twardo po ziemi. I wypala ją.
Chodzi z głową w chmurach. I nie wycofuje
się.


b e a s t s
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Księga SO   

Powrót do góry Go down
 

Księga SO

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Księżycowe Drzwi
» Otwórz książkę na stronie...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Sfora Ognia :: Informacje mniejszej i większej wagi :: Izba Pamięci-