IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | .

Przełęcz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Shin Gaiden
Lazurowy Kieł
Lazurowy Kieł

PisanieTemat: Re: Przełęcz   Nie Wrz 15, 2013 3:37 pm

Shin spojrzał na rybę. Nie był pewien, czy pies ze Sfory Wody powinien krzywdzić ryby, ale cóż. Owczarek ie wyglądał na takiego, z którym można się cackać. Shin z rezygnacją podszedł do śródełka i zaczął przyglądać się dwóm pstrągom. HOP, Shin skoczył y złapał jednego z nich w pysk, a drógiego przygniótł łapą. Umiejętność polowania odziedziczył po ojcu, a jak widać łowienie i polowanie to bardzo podobne sporty. Wziął oba pstrągi w pysk i wyniósł na brzeg, gdzie położył je obok owczarka. Shin mógł być z siebie dumny, bo choć był szczeniakiem to jemy trochę lepiej poszło niż Bobikowi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bobik
Dotyk
Dotyk

PisanieTemat: Re: Przełęcz   Pon Wrz 16, 2013 6:54 am

Owczarek zdziwił się,że Shin potrafi tak dobrze łapać ryby w głębi duszy odczuwał zazdrość,że szczeniak potrafi to lepiej zrobić od niego.Powiedział:
-No,no,no dobrze ci poszło może zrobisz w tym sporcie prawdziwą furrorę.
Owczarek siadł niespotykanie na ziemi jak by na coś czekał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nussbeisser
Kraken
Kraken

PisanieTemat: Re: Przełęcz   Nie Wrz 22, 2013 7:55 pm

Powolnym ruchem przyszedł Nussbeisser który przechodził tędy przez przełęcz widząc dwóch wodnych ciekawość go możliwe żaprowadziła ale to raczej bardziej chciał tu odpocząć spokojnie co poradzić rodzina rośnie ogromna, a on już czuł się jak staruszek nadal jest dorosły ale starszy co za los. Młodość przemija szybko.
- Witajcie moi drodzy - Odparł bez oficjalnego powitania nie chciało mu się tak naprawdę teraz tego robić, może innym razem ukaże swoją majestatyczność u członków sfory. Mały szczeniak i dorosły pies, ciekawe połączenie dwójki członków sfory widzi że go uczy polowania, fakt przyda się mu w przyszłości malcowi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shin Gaiden
Lazurowy Kieł
Lazurowy Kieł

PisanieTemat: Re: Przełęcz   Pon Wrz 23, 2013 2:10 pm

-Dzień dobry.-powiedział Shin i nagle podszedł do wilka, wydał mu się dziwnie znajomy. Natychmiast przypomniał sobie jak ojciec mówił, że jego pradziadek, biały wilk Nussbiesster jest w krainie. To właśnie jego Shin skojarzył z tym wilkiem. Więcej, Shin wiedział, śe to on...bo niby kto?
-Ja...-zająknął się. Jak ma mu to powiedzieć?-Mój ojciec...-Shin dalej szukał odpowiednich słów-Pan... czy... bo... Mój ojciec Riki, on... on mi mówił, że ja tu... że mój pradziadek Nussbiester... bo, ja jestem wnukiem Meridii i...-w jego oczkach zalśniły łeżki, tak długo szukał kogo kolwiek ze swojej rodziny, a teraz nie mógł nic powiedzieć.
-Mój ojciec nie żyje... prosił mnie, abym przyszedł do tej krainy i odnalazł swoją rodzinę.-powiedział w końcu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nussbeisser
Kraken
Kraken

PisanieTemat: Re: Przełęcz   Sob Paź 05, 2013 4:43 pm

Nussbeisser spokojnie spojrzał na swojego prawnuka, właściwie faktycznie podobny do jego wnuka w dodatku ma oczy Meridii niesamowite żeby zobaczyć swojego wnuka po jakimś czasie.
- Hmm rozumiem, czyli jesteś moim prawnukiem, no dobrze to w takim razie Tobą zajmę się na to wygląda że Meridia wybyła z resztą rodzinki z krainy jedynie ja zostałem tutaj bo to mój dom - Odparł do szczeniaka spokojnym wyrazem pyska. W dodatku nie zdał sobie sprawy z tego że tyle się wydarzyło przy jego nieobecności ponieważ był zajęty tak naprawdę swoimi sprawami i sfory również.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shin Gaiden
Lazurowy Kieł
Lazurowy Kieł

PisanieTemat: Re: Przełęcz   Sob Paź 05, 2013 5:20 pm

-A nie wiesz może dziadku się się z nimi stało? Czemu wybyli?-zapytał. Coś kazało mu być spokojnym jak Nuss. Shin chciał się dowiedzieć co z resztą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Przełęcz   

Powrót do góry Go down

Przełęcz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5