IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | .

Strumyk

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
E. L. C. Wate
Quasit
Quasit

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pon Sie 26, 2013 5:56 pm

A gdy z ziemią został złączony na zawsze, szkoda tylko że on musiał być panną młodą, to... wreszcie wyszedł z rozmyślań. Wyobrażałeś sobie swój ślub z glebą? Ocknął się i spojrzał na wilka. - A ty to z jakiej niby bandy jesteś, skoro MYŚLISZ, ŻE MOŻESZ LEŻEĆ NA... - odchrząknął. - moim mięCIU... futerku?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forneus
Inkub
Inkub

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pon Sie 26, 2013 6:03 pm

- Nie muszę być z żadnej bandy, żeby leżeć na twoim futerku. - Prychnął donośnie, wlepiając swoje spojrzenie jednego ślepia w łeb samca.
- Bo ja mogę robić co chcę, z kim chcę i kiedy chcę, więc stul dziób, Poduszko. - Zabrzmiał niczym rozpieszczony bachor, ale kto by się tym przejmował. Grunt, że miał swoją podusię, było mu ciepło w tyłek i jeszcze brakowało rumu.
Postukał pazurem w łepetynę Wate'a.
- Ej, ty tam, Poducho. Chce rum, już.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
E. L. C. Wate
Quasit
Quasit

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pon Sie 26, 2013 6:11 pm

- Ja nie mam. Idź se i znajdź. Śmierdzielu. - rzekł i stuknął ogonem o ziemię. Prawdopodobnie, gdyby był po polowaniu, byłby najedzony, miałby lepszy humor i więcej energii zrzuciłby Demonicznego z grzbietu, lecz bez ani jednego kęsa w pysku... po prostu mu się to nie udawało. Wyglądał, jakby chciał zrobić pompki, niźli zrzucić psa o wiele większego od niego, gdyż był miniaturką collie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forneus
Inkub
Inkub

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pon Sie 26, 2013 6:16 pm

No eej. Jak można nie mieć rumu?
- Che, w dzisiejszych czasach trudno o dobrą służbę. - Parsknął pod nosem, nie robiąc sobie nic z prób zrzucenia go z grzbietu. Zdzielił jedynie końcówką ogona demonicznego po pysku, zupełnie jak batem chcąc mu przekazać tym, aby się opanować.
- To na nic, maluchu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
E. L. C. Wate
Quasit
Quasit

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pon Sie 26, 2013 6:22 pm

Padł z wyczerpania, a tak na serio to zasnął. Ma podusię na... dość długo. Weź ją sobie nawet do legowiska. - Zzz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Forneus
Inkub
Inkub

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pon Sie 26, 2013 6:24 pm

- Holaaa ... - Złapał go za sierść na karku, unosząc jego łeb do góry.
- Nie zasypiaj mi tu ... - Potrząsnął nim gwałtownie, ale jedynie czego się doczekał to tylko kolejnego chrapnięcia. Skrzywił się pozwalając jego pyskowi ponownie spać na podłoże, parskając cicho pod nosem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
E. L. C. Wate
Quasit
Quasit

PisanieTemat: Re: Strumyk   Sro Sie 28, 2013 5:00 pm

Wyczołgał się spod niego i umknął.

zt.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Paige
Pnącze
Pnącze

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 9:21 am

Przyszła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iram
Savio
Savio

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 9:23 am

Wszedł krocząc dumnie jak paw. Czuł się silny i wiedział, że dobrze wygląda. Przynajmniej tak mu się wydawało. Choć raz chciał wyglądać jak na wybiegu. Jak prawdziwy mędrzec albo coś w tym stylu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Paige
Pnącze
Pnącze

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 9:32 am

Tak, to było pewne - tutaj jeszcze nie była. Dziwne, że ominęła tak urokliwe miejsce. Wypuściła głośniej powietrze, starając się poczuć całą sobą energię tego miejsca. Powoli zbliżała się do strumienia, chcąc zaspokoić pragnienie. Wtedy to zobaczyła Irama. Otworzyła nieco szerzej oczy, przyglądając się jak pełen pychy samiec wkracza na ten teren. Coś jej mówiło, że jeżeli przyjdzie jej z nim rozmawiać, nie będzie to rozmowa należąca do najłatwiejszych. Uważnie, acz nie nachalnie, obserwowała jego poczynania. Na moment jej uwagę przykuły... trzy ogony. Gorsze rzeczy się widziało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iram
Savio
Savio

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 9:38 am

Samcowi jednak szybko się to znudziło i zaczął łazić "normalnie". Łapa za łapą aż do samego strumyka. Ciernisty wlepił bursztyn swych ślepi w nieznajomą po czym poruszył delikatnie swymi ogonami.
- Jak nie masz zamiaru gadać to mogę zająć się swoimi obowiązkami.
Nie było trudno domyślić się o co mu chodziło. Na kilometr śmierdział ziołami, jak każdy medyk. Więc pewnie to były jego obowiązki... W sumie, nie miał jakiegoś super nastroju na pogawędki, ale może zawsze wyjść z tego coś ciekawego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Paige
Pnącze
Pnącze

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 9:46 am

Rany, każdy tu miał swoje obowiązki! Paige nie spodziewała się, że tutejsi będą aż tak zapracowani. Chociaż... skoro chce się żyć w jakiejś zorganizowanej grupie, to raczej każdy powinien mieć jakąś swoją działkę i ją wykonywać, by ogół mógł żyć oraz rozwijać się. No tak... a ona co? Obijała się całymi dniami, czas spędzała szlajając się gdzie popadnie. Albinoska wiedziała, że powinna coś z tym zrobić, wziąć się za coś, by pomóc sforze, odciążyć niektórych. Ot, na przykład kogoś takiego jak Scar.
- Więc ty też masz robotę? - wciągnęła powietrze, w którym już roznosiła się woń roślin. Ta mieszanka zapachów nie przypadła do gustu leśnej. - Sporo was, pracusiów, tu jest - dodała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iram
Savio
Savio

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 9:53 am

Doberman usiadł na przybrzeżnym głazie narzutowym, który z czasem stępił swe krawędzie i schylił się ku ziemi. Ciernisty owinął jeszcze swój "piedestał" ogonami i zbliżył do siebie powieki chowając w ten sposób większość swych ślepi za ich kotarą.
- Każdy powinien coś robić. Leżenie w legowisku i gnicie też bywa męczące.
Tia. W końcu ile można odpoczywać? Siedzieć tak i nic nie robić? Każdy musi mieć jakieś obowiązki, a jeśli nie to choćby hobby zajmujące sporą ilość czasu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Paige
Pnącze
Pnącze

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 10:20 am

- Owszem, nie przeczę - powiedziała, wzruszając barkami. Najgorzej, jak ktoś kompletnie nie orientuje się czym mógłby się zająć, by wspomóc stado. Paige westchnęła, na powrót bijąc się z myślami. Scar i Iram tylko utwierdzili ją w przekonaniu, że powinna znaleźć sobie jakieś zajęcie. Może medyk? Raczej nie, biorąc pod uwagę to, że musiałaby zapamiętać z tysiąc roślin, ich kombinacje i inne pierdołki. To nie dla niej.
- Jak ci na imię? - zapytała po nieco dłuższej chwili milczenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iram
Savio
Savio

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 10:32 am

Ciernisty uśmiechnął się gorzko po czym pochylił się nad taflą wody. Po czym pacnął swe odbicie łapą i zerknął na rozmówczynię.
- To na razie nie ma znaczenia Paige. Choć twe nadzwyczajne zdolności z pewnością pozwoliły ci ocenić do jakiej sfory należę.
Och, ten musi zawsze szpanować tym czytaniem w myślach. Albo po prostu robi to nieświadomie. Wszystko jedno...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Paige
Pnącze
Pnącze

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 10:45 am

A niech tą magię cholera weźmie. Albinoska warknęła cicho, mrużąc oczy. Mięśnie odruchowo napięły się, a uszy drgnęły. Suka wiedziała, że powinna zachować spokój, ale takiego szczeniackiego zachowania nie tolerowała.
- A kiedy będzie miało znaczenie? - doberman nie chciał zdradzić swojego imienia, obawiając się konsekwencji swojego czynu? Zemsty? Zabawne. - Nie wiesz, że nie wolno czytać w myślach, używać jakichkolwiek podobnych mocy, bez zgody drugiej strony? - takie zasady jej wpojono, zaś Irama albo nikt nie nauczył go jak powinien korzystać ze swoich zdolności, albo dano mu taką moc bez uprzedniego wyznaczenia granic. - I owszem, pozwoliły mi, ale w przeciwieństwie do ciebie, zachowałam to dla siebie - dodała po chwili.
Na całe szczęście do ukrycia nic nie miała. Jednak bystrzy, sprawni telepaci mogli wykorzystać dostępne im informacje w przeróżny, czasem niewiarygodnie okrutny sposób.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iram
Savio
Savio

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 10:54 am

Ciernisty parsknął śmiechem jak... jakby się zakrztusił herbatą. To chyba dobre określenie co nie?
- To nie będzie miało nigdy znaczenia. Ale jak powiem, że zwą mnie Stefan to nie uwierzysz nie?
Z resztą co to za różnica czy jest Stefanem, Iramem czy kimkolwiek innym. W końcu to tylko określenie, którego nie wybrał sobie sam.
- Mało mnie to obchodzi.
Rzekł chłodno, na kolejne słowa samicy. Po cholerę komu nieużywana moc? Ale mniejsza... niech się cieszy, że nie jest pod wpływem iluzji. Przynajmniej tak myślał Iram, choć niedługo może przestać być "miłym".
- Jeśli ja o tym wiem to już nie jest to tylko do twojej dyspozycji.
Czyli zachowała dla siebie? A może jednak nie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Paige
Pnącze
Pnącze

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 11:02 am

A powinno... pomyślała, jednak postanowiła nie drążyć dalej tego tematu. Usiadła na trawie, końcówkę ogona mocząc delikatnie w wodzie. Ach, trzeba rozkoszować się ciepłem i pięknem tego letniego dnia! Gdyby to było takie proste.
- Tyle, że ty wiesz, do jakiej sfory należysz. Zresztą, to też nie ma znaczenia - odparła lekceważąco, po czym ułożyła się na brzuchu, przymykając oczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iram
Savio
Savio

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 11:10 am

Savio wyszczerzył kły w wyrazie zadowolenia. Po czym zrobił kilka kroków w kierunku samicy, tak aby mógł spojrzeć jej w oczy.
- A jeśli cię zabiję, czy to będzie miało znaczenie.
Szepnął zbliżając pysk do ucha pnącza, choć nie było to potrzebne. W końcu jest to bardzo czujna persona, która z pewnością i tak by usłyszała. jednak Iram wiedział, że ta pozycja nie jest dla niego korzystna, na wszelki przypadek przyszykował się do rozproszenia swego ciała do formy niematerialnej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Paige
Pnącze
Pnącze

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 12:28 pm

Nie drgnęła. Skutecznie trzymała ciało w ryzach, nie dając jakichkolwiek sygnałów strachu. Paige wyczuwała, że ciernisty ma nad nią przewagę, choćby tylko dlatego, że potrafi czytać w myślach. Wstrzymała na moment oddech, kiedy ten się zbliżył. Chyba prędzej ten odór walący od niego ją zabije. Kaszlnęła.
- Dla ciebie pewnie nie - mruknęła oschle, spoglądając mu twardo w oczy. Nie mogła już dłużej wytrzymać, więc odsunęła się od niego, robiąc kilka kroków w bok. - Radzę ci się wykąpać - drażniła go, oj drażniła. I robiła to świadomie, choć bez określonego celu. Była bardzo czujna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iram
Savio
Savio

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 1:04 pm

Doberman oblizał swe kły różowym językiem i nawilżył w ten sam sposób wyschłe wargi. Następnie wprawił swe struny głosowe w ruch i wydobył ze swych trzewi ten szorstki głos.
- Masz rację.
Po chwili zrobił minę z serii "chyba sobie kpisz" po czym zaczął wąchać sam siebie.
- Czy coś ci nie odpowiada w woni suszonego mchu, pokrzywy oraz...
Zamyślił się. Czyżby nie wiedział czym jest owe "trzecie zioło". Chyba jednak...
- ...oraz Krawiny?
Co było złego w zapachu mieszanki ziołowej? Może był on silny,ale bez przesady.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Paige
Pnącze
Pnącze

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 1:15 pm

Wzruszyła barkami.
- Ta... kompozycja zapachów po prostu mi nie odpowiada - może i użalała się, robiła z igły widły, ale taka po części już była. Nie zawsze, ale jednak. Ziewnęła cicho, po czym zerknęła krótko na dobermana. - Bywaj, nie będę ci zabierała czasu - powiedziała, po czym zniknęła.

z.t.

//straciłam wenę na Pai :c
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Iram
Savio
Savio

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 1:17 pm

- Wszystko jedno
Szepnął i wyszedł.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nightmare
Niewtajemniczony
Niewtajemniczony

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 7:12 pm

Zjawiła się, starając stąpać jak najciszej. Sama nie wiedziała po co, ona robi wiele dziwnych rzeczy, taka po prostu jest – dziwna. Jeszcze nigdy tu nie była, więc chciała trochę pozwiedzać. Rozejrzała się, dookoła było pusto, może to i dobrze, będzie mogła swobodnie porozmyślać… ale niby o czym? Westchnęła ciężko i usiadła przy strumyku. Wstała. Przeszła kawałek dalej i znów usiadła.
- Nudne to zwiedzanie. - mruknęła do siebie po czym ziewnęła przeciągle i zaczęła wpatrywać się w wodę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
464
Demon
Demon

PisanieTemat: Re: Strumyk   Pią Sie 30, 2013 7:18 pm

Cząsteczki wodne wystrzeliły w powietrze osadzając się również na sierści samicy. Z mrocznych odmętów płytkiego strumyczka, którego dno upstrzone było skałkami i niewielkimi ślimakami czy omułkami, wynurzył się koci, zakrwawiony łeb. Kuguar: Return
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Strumyk   

Powrót do góry Go down

Strumyk

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next